رازهایی درباره عمل زیبایی بهنوش بختیاری

رازهایی درباره عمل زیبایی بهنوش بختیاری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل زیبایی بهنوش بختیاری

عمل های زیبایی به منظور ایجاد تناسب اندام بدن و زیبایی صورت، اصلاح ناهنجاری های مادرزادی، رفع نواقص ایجاد شده از سوانح و حوادث ناخواسته توسط جراح پلاستیک در مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو صورت می پذیرند . در ایران نیز جراحی پلاستیک یا همان زیبایی با استقبال زیادی روبرو شده است ، به گونه که کشور ما از نظر آمار جراحی بینی در دنیا رتبه ی یک را بخصوص در بین افراد مشهور، به خود اختصاص داده است که از جمله آن می توان به عمل زیبایی بهنوش بختیاری اشاره کرد.

عمل زیبایی بینی در ایران

در گذشته انجام عمل های زیبایی تنها در قشر ثروتمند رواج داشت اما با گذشت زمان و شیوع این عمل ها ، امروزه شاهد ثبت میلیون ها عمل زیبایی صورت گرفته در افراد مختلف در سراسر دنیا هستیم . به دلیل حساسیت و مورد توجه بودن چهره ی هر فرد در برخورد اول ، عمل های زیبایی بیشتر در نواحی صورت انجام می شوند ، پروتز گونه و لب ، لیفت پوست صورت ، عمل بینی ، بالا کشیدن ابرو ، رفع چین و چروک صورت به روش های مختلف و جراحی پلک بالا و پایین از جمله عمل های زیبایی صورت گرفته در چهره ی افراد مختلف هستند . در این میان به دلیل برجستگی و نقش قرینه کننده ی بینی در صورت، ایجاد تناسب و ظاهری زیبا در این عضو، عمل بینی بیش از دیگر عمل های زیبایی مورد توجه قرار گرفته است . عمل زیبایی بینی با هزینه های بالا در مراکز تخصصی توسط جراح پلاستیک با توجه به نوع بینی، انتظارات شخص از نتیجه ی عمل و نیز مهارت و تجربه ی پزشک به صورت کاملا تخصصی صورت می پذیرد . عوامل مختلفی در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل بینی دخیل هستند اما آنچه که بیشترین تاثیر را در نتیجه ی نهایی دارد ، مهارت و تجربه ی کافی پزشک متخصص می باشد .

عمل زیبایی در بین افراد مشهور

در ایران نیز عمل زیبایی بینی در بین افراد مشهور و نامی چون بازیگران بسیار رواج دارد، این نوع عمل زیبایی در میان زنان بازیگر نسبت به مردان بازیگر طرفداران بیشتری دارد ، به گونه ای که تعداد کثیری از بازیگر نامی کشور اقدام به عمل زیبایی بینی خود نموده اند . از جمله بازیگران محبوب و مشهور سینما و تلویزیون که اقدام به جراحی زیبایی بینی نموده است ، خانم بهنوش بختیاری می باشد ، این بازیگر پرآوازه ی کشور ، در دوران قبل از شروع بازیگری خود اقدام به جراحی بینی خود کرده و به دلیل شکل عروسکی حاصل از جراحی بینی، از عمل زیبایی بینی خود چندان راضی نبوده و به گفته ی ایشان این عمل در دوران جوانی ایشان صورت پذیرفته است . علاوه بر عمل زیبایی بهنوش بختیاری ، بازیگران زن دیگری چون کتایون ریاحی ، بهنوش طباطبایی ، الناز شاکر دوست ، کمند امیرسلیمانی و ... عمل زیبایی بینی را تجربه نموده اند . منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X