بهترین متخصص فلپ پوستی در سعادت آباد تهران کیست؟

بهترین متخصص فلپ پوستی در سعادت آباد تهران کیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص فلپ پوستی در سعادت آباد تهران کیست؟

درباره فلپ پوستی، روش های مورد استفاده در آن و ... در مقالات پیشین بسیار توضیح دادیم. با این حال در ابتدا توضیح مختصری درباره این روش درمانی ارائه میدهیم. وقتی از فلپ پوستی صحبت میکنیم در واقع منظورمان  انتقال پــوست، عضــله ، استخــوان عصب و عـروق و سایر بافت ها از ناحیه سالم بدن به بخش آسیب دیده میباشد. در روش فلپ پوستی ، نتیجه جراحی به دست آمده توسط متخصص فلپ پوستی بسیار مطلوب و قابل توجه است زیر بافت های زیرین و پایه عروقی حفظ میگردد.

انتقال پوست از نواحی مشابه با بافت، رنگ همسان است به همین سبب نتیجه حاصله بسیار مورد قبول میباشد.

از این روش برای درمان عارضه های شدید پوستی همچون سرطان پوست، درمان سوختگی، گوشت اضافه و ... استفاده میشود.

چه زمانی باید به متخصص فلپ پوستی مراجعه کرد؟

درباره مساله مهمی باید با شما صحبت کنیم، شاید کمتر پیش آمده باشد که حقایقی درباره آمار بیماری سرطان پوست شنیده باشید. در حال حاضر ، شایع‌ترین نوع سرطان در کشور، همین سرطان پوست است. دلایل متعددی منجر به عدم آگاهی ما از این مساله میباشد از جمله عدم کشنده بودن این سرطان و همچنین عدم آگاهی از ابتلا به این عارضه.

در واقع بخش عمده ای از افراد مبتلا به سرطان پوست، آگاهی از بیماری خود و وجود آن ندارند و تصور میکنند که به یک عارضه عادی پوستی ، آلرژی، حساسیت و یا گوشت اضافه دچار شده اند.

متاسفانه بالغ بر ۸۰ درصد سرطان پوست بر روی نواحی بدن نظیر صورت، گردن و سر بروز میکند. این بخش ها خطرناکترین قسمت هستند و باید هرچه سریع تر به آن ها رسیدگی کرد.

یک متخصص فلپ پوستی بهترین گزینه برای پیگیری و درمان این عارضه پوستی خطرناک میباشد.

برای انتخاب بهترین متخصص فلپ پوستی در سعادت آباد تهران چه باید کرد؟

برای انتخاب بهترین کلینیک فلپ پوستی در سعادت آباد تهران  کافیست که در ابتدا لیست کاملی از مراکز و کلینیک های زیبایی را شناسایی کنید. سپس از بین لیست موجود موراد و پارامتر های دلخواه را بررسی کنید.

  1. متخصصین کلینیک
  2. تخصص ها
  3. روش های درمانی پیشنهادی
  4. نمونه کارهای قابل ارائه
  5. نظرات و تجربیات بیماران پیشین

قطعا در این شرایط و با بررسی پارامترهای ذکر شده، تعداد کلینیک های واجد شرایط به حداقل رسیده است و  میتوایند با تطبیق هزینه و قطعا دریافت مشاوره از پزشکان مجموعه بهترین متخصص فلپ پوستی در سعادت آباد تهران و بهترین کلینیک را انتخاب نمایید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X