هدف از جراحی زیبایی دور چشم چیست؟

هدف از جراحی زیبایی دور چشم چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هدف از جراحی زیبایی دور چشم چیست؟

یکی از اولین مناطق چهره که نشانه های پیری را بروز می دهد، ناحیه اطراف چشم است. کیسه های زیر چشم و افتادگی پلک های بالایی که با افزایش سن بوجود می آیند را می توان از طریق جراحی زیبایی پلک، که با نام بلفاروپلاستی نیز شناخته می شود، اصلاح کرد. این روش عمل جراحی زیبایی دور چشم نسبتا جزئی می تواند ظاهر چهره تان را تازه کند تا سال ها جوانتر به نظر برسید.

بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی دور چشم از طریق جراحی پلک به طور چشمگیری باعث بهبود ظاهر خسته و افتادگی پلک می شود. این کار با حذف پوست و کیسه های چربی در پلک های بالایی و پایینی انجام می شود. بسیاری از بیماران جراحی پلک را با درمان های دیگری مانند لیفت ابرو برای از بین بردن افتادگی ابرو، و پرکننده های مختلف پوستی برای درمان چین و چروک های اطراف چشم ترکیب می کند.

کاندیداهای بلفاروپلاستی

هر کسی یک نامزد ایده آل برای عمل جراحی دور چشم نیست. کاندیدای مناسب برای این عمل جراحی متوجه خواهد شد که عمل جراحی پلک به طور اختصاصی برای حذف کیسه های زیر چشمی، صاف کردن پلک های فوقانی و بهبود بینایی است. متاسفانه، در صورت داشتن بیماری های چشمی خاص، از انجام عمل بلفاروپلاستی باید ممانعت کنید.

کاندیداهای ایده آل برای بلفاروپلاستی کسانی هستند که:

پف پلک بالا: این روش می تواند ظاهر کیسه های زیر چشم و پف کرده را صاف تر کند. چشمها خسته به نظر می رسند: جراحی پلک می تواند ویژگی هایی را که باعث می شود شما پیرتر و خسته تر از آنچه که واقعا هستید، به نظر برسید را از بین ببرد. پوست بیش از حد در پلک بالایی: جراحی پلک می تواند پوست اضافه پلک بالایی را حذف و سفت کند.

نامزدهای جراحی پلک باید:

حداقل ۱۸ سال سن: اکثر کاندیداها بیش از ۳۵ سال سن دارند، اما اگر افتادگی پلک یا کیسه های زیرچشمی در خانواده شما ارثی هستند، ممکن است نامزدهای ایده آل دارای سن کمتری نیز باشد. دارای سلامت جسمی و روحی خوب: اگرچه این یک جراحی جزئی است، اما ممکن است برای برخی از بیمارات خطراتی را به همراه داشته باشد. واقع بین: بیماران باید در مورد انتظارات خود در رابطه با نتایج این روش واقع بین باشند.

مشاوره

اگر به جراحی پلک فکر می کنید، در اولین گام باید با یک جراح تماس بگیرید تا یک مشاوره اولیه را برنامه ریزی کنید. در طول مشاوره، جراح با شما صحبت خواهد کرد تا انتظارات واقع بینانه نسبت به نتایج روش بلفاروپلاستی خود داشته باشید و در مورد هزینه عمل جراحی پلک نیز باید صحبت کنید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X