رایج ترین روش های جراحی بزرگ كردن چشم

رایج ترین روش های جراحی بزرگ كردن چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

/جراحی-زیبایی/جراحي-زيبايي-بزرگ-كردن-چشم

داشتن چشم هایی بزرگ چیزی است که ذاتا زیبا به نظر می آید. از آنجا که چشم ها یک نقطه کانونی در چهره ماست، پوست شل و ضعیف در نزدیکی پلک ها اغلب غیر جذاب به نظر می رسد. خوشبختانه راه های وجود دارد که بوسیله آن می توانید از داشتن چشم هایی بزرگتر لذت ببرید. در اغلب موارد، جراحی بزرگ کردن چشم بر روی پلک ها و یا بافت های اطراف آن انجام می شود، نه خود چشم.

جراحی پلک چشم

جراحی زیبایی پلک چشم یکی از روش هایی است که بسیاری از مردم برای مبارزه با پوست شل و ضعیف شده اطراف چشمانشان انجام می دهند. این روش را می توان بر روی هر دو پلک بالا و پایین انجام داد و در هزاران بیمار برای از بین بردن پوست شل و ضعیف اطراف چشم بسیار موثر بوده است. بعد از این روش، چشمان شما بسیار بزرگتر خواهد شد. پس از انجام این جراحی، پوست زیر پلک های پایینی شما نرم تر شده و کیسه های چشمی و چربی های غیر ضروری برای همیشه حذف خواهند شد. اسکار و تورم در این روش حداقل است. به گفته انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی، نزدیک به ۱۷۰،۰۰۰ عمل جراحی زیبایی پلک در ایالات متحده در سال ۲۰۱۵ انجام شده است. برای بزرگسالان سنین ۵۱ تا ۶۴ سال، جراحی پلک دومین جراحی زیبایی بود و برای بزرگسالان ۶۵ سال و بالاتر، این روش محبوب ترین جراحی زیبایی در سال ۲۰۱۵ بوده است.

جراحی زیبایی پلک آسیایی چیست؟

جراحی زیبایی پلک آسیایی روشی است که در آن یک چین در پلک بالای فرد ایجاد می کند و با ایجاد فاصله بیشتر بین دو پلک بالایی و پایینی، چشمان را بزرگتر نشان خواهد داد. درصد قابل توجهی از آسیایی ها " تک پلک" متولد شده اند و پلک آنها فاقد چروک است. بنابراین بعضی از این افراد که از داشتن چنین پلک هایی ناراضی هستند، تصمیم به جراحی زیبایی پلک می گیرند تا از چشمانی جذابتر برخوردار گردند.

هزینه جراحی بزرگ کردن چشم از طریق جراحی پلک چقدر است؟

هزینه های جراحی بزرگ کردن چشم از طریق جراحی پلک شامل هزینه جراحی، بیهوشی، آزمایشات پزشکی، داروها، پوشاک جراحی و سایر هزینه های متفرقه مربوط به این روش است. این هزینه ها می تواند با توجه به بسیاری از عوامل، از جمله اینکه آیا عمل جراحی بر روی هر دو پلک بالا و پایین صورت می گیرد یا فقط در پلک بالا و یا فقط در پلک پایین، متغیر باشد. همچنین تخصص پزشک و مکانی که این جراحی در آن صورت می گیرد نیز می تواند در هزینه های این عمل تاثیرگذار باشند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X