چند نمونه بارز از جراحی زیبایی دهان

چند نمونه بارز از جراحی زیبایی دهان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چند نمونه بارز از جراحی زیبایی دهان

مطمئنا هیچ کس دوست ندارد زیر تیغ عمل جراحی برود. با این حال در اینجا نکاتی نوشته شده است که شما را برای آنچه می خواهید انجام دهید مطمئن می سازد. در اینجا برخی از رایج ترین انواع جراحی زیبایی دهان نوشته شده است که با خواندن آن نظرتان درباره انجام این عمل جراحی عوض خواهد شد.

ایمپلنت های دندانی :

هنگامی که شما یکی از دندان های خود را از دست می دهید، برای جایگزین کردن آن، ایمپلنتی از جنس فلز در فک شما جایگذاری می شود. ایمپلنت یک بنیان قوی را ایجاد کرده که در آن دندان مصنوعی کاملا طبیعی به نظر می رسد. ایمپلنت برای افرادی که دندان های خود را از دست داده اند و دنبال یک گزینه درمان طولانی مدت هستند مناسب است.

بافت برداری :

اگر در دهان خود ضایعه ای پیدا کردید که مشکوک به نظر می رسد، می توان قطعه کوچکی از بافت را برداشته و سپس آن را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال کرد تا برای سرطان دهان آزمایش شود.

جراحی فک :

اگر فک شما به درستی در تراز وسط قرار نگرفته باشد، نه تنها باعث مشکلاتی در ظاهر می شود بلکه عملکرد آن را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. این جراحی اغلب برا اصلاح مشکل و بازگردانی عملکرد لازم است.

جراحی ترمیمی :

دندان های آسیب دیده و دندان های مجروح می توانند در مهم ترین کار روزمره مانند غذا خوردن خلل ایجاد کرده و آن را به چالش بکشند. در این روش دندان های آسیب دیده و یا از دست رفته، استخوان لثه و فک ترمیم می شوند تا بازدهی بهتری داشته باشند.

قبل از انجام عمل :

قبل از انجام این عمل جراحی زیبایی دهان ، پزشک شما یک برنامه درمانی مشخص ارائه خواهد داد. همچنین درباره گزینه های بیهوشی با شما صحبت می شود. شما نیز می توانید هر گونه سوال درباره جراحی را از پزشک خود بپرسید. اکثر جراحی ها تحت بیهوشی عمومی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که برای بیمار مشکلی پیش نخواهد آمد.

پس از انجام عمل جراحی :

مانند هر عمل جراحی دیگر، در این عمل جراحی زیبایی دهان نیز یک دوره بهبودی وجود دارد. اگر عمل شما با بیهوشی عمومی انجام شود قادر نخواهید بود تا تنها خود را به خانه برسانید پس باید فردی را همراه خود داشته باشید. ممکن است داروهایی برای درمان درد شما تجویز شود و به برخی از باید ها و نباید هایی که دکترتان توصیه می کند بهتر است عمل کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X