همه چیز درباره روش درمانی PRP

همه چیز درباره روش درمانی PRP

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره روش درمانی PRP

ریزش مو مسئله ای است که روزانه میلیون ها زن را تحت تاثیر قرار می دهد، با این حال اکثر روش های رشد مو و محصولات خانگی برای مردان به بازار عرضه شده و بسیاری از زنان به دنبال یک گزینه درمانی برای بازگرداندن موهایشان هستند. خوشبختانه، روش درمانی PRP در حال حاضر برای درمان ریزش مو در زنان استفاده می شود.

PRP  یک گزینه درمانی غیر جراحی است که برای پیشگیری یا ترمیم موهای موجود در سر زنان به کار می رود. جای تعجب نیست که زنان بیشتر و بیشتر از PRP استفاده می کنند و نتایج بسیار خوبی از آن می گیرند.

بنابراین، اگر شما نیز از ریزش مو رنج می برید یا فقط در مورد این درمان کنجکاو هستید، در اینجا یک راهنمای کوتاه برای کمک به شما در درک نحوه درمان PRP آورده شده است.

روش درمانی PRP چیست؟

پلاسما بخشی از خون است. برای رسیدن به آن باید از یک سانتریفیوژ استفاده کرد. بخش "غنی از پلاکت" بر روی کلمه قرار می گیرد، زیرا پلاسما با پلاکت هایی که دارای چندین عامل رشد متفاوت هستند، غنی شده است. هنگامی که آن به بافت آسیب دیده اعمال می شود، روش درمانی PRP می تواند میزان بهبودی را افزایش دهد.

پیش از این، PRP برای کدام یک از قسمت های بدن استفاده شده است؟

این درمان در واقع در بسیاری از برنامه های کاربردی در طول سال ها استفاده شده است. پلاسما غنی از پلاکت می تواند به مفاصل، رباط ها و تاندون ها تزریق شود تا بتواند در مناطق بالقوه آسیب دیده بهبودی ایجاد نماید.

PRP دقیقا چه کاری انجام میدهد؟

PRP درمانی برای ریزش مو در زنان است که موجب تحریک پوست سر و فولیکول های مو در سر می شود. همچنین درمان PRP موهای موجود را که کوچک شده اند، ضخیم تر می کند.

چگونه می تواند به رشد مو کمک کند؟

PRP درمان نسبتا جدیدی در دنیای ترمیم مو است، اما هنگامی که به محل ریزش مو اعمال می شود، رگ های خونی جدید می توانند شکل بگیرند و حتی موهای جدید نیز می توانند شروع به رشد نمایند. ریزش مو در زنان یک مسئله جدی است که می تواند تاثیرات عمیقی در اعتماد به نفس آنها داشته باشد، اما این نوع از درمان برای بازگردانی موها، واقعا می تواند تحول عظیمی در شیوه های درمانی ریزش مو ایجاد نماید.

منبع: کلینیک تخصصی تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X