پیکر تراشی و لاغری با دستگاه اولترازد (ultrazed)

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه اولترازد (ultrazed)

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه اولترازد (ultrazed)

داشتن اندامی زیبا و خوش فرم شاید خواسته ی همه مردم جهان باشد. در سال های اخیر تحقیقات زیادی در مورد روش های حذف بافت چربی بدن انجام شده و نتایج مطلوبی نیز به دست آمده است. سرعت زندگی مدرن آنقدر زیاد است که کمتر کسی مایل است ماه ها زمان صرف کند تا به وزن و اندام ایده آل خود برسد. علاوه بر این در رژیم های غذایی و یا برنامه های ورزشی کاهش وزن، فقط حجم سلول های چربی کاهش می یابد و با قطع برنامه ممکن است فرد به وزن قبلی خود برگردد. تیم پزشکی کلینیک ایران نوین از مدرن ترین روش های جراحی لاغری استفاده می کند تا رضایت و آرامش خاطر شما هموطنان عزیز را فراهم کند. لاغری با دستگاه اولترازد یک روش بی خطر و موثر برای کاهش وزن است و می توان از این روش برای تمام اندام بدن استفاده کرد.

ساز و کار اولترازد (Ultra Z)

در روش لاغری با دستگاه اولترازد از امواج با طول موج مشخص که باعث تخریب سلول های چربی می شود استفاده می شود. مکانیزم کار این امواج به این صورت است که به وسیله ی اعمال فشار منفی و ایجاد حباب های افزایش یابنده در سلول های چربی، باعث تخریب و نابودی سلول های چربی می شوند. چربی های تخزیب شده به حالت مایع درآمده و از بدن خارج می شوند. امواج اولترازد به صورت پالسی و مستمر و برای دو کاربرد مختلف استفاده می شوند.

از روش پالسی برای نواحی حساس تر مثل غبغب و یا شش تکه کردن شکم و از امواج مستمر که انرژی بالاتری دارند برای برداشت قسمتهایی که حجم چربی در آن ها بیشتر است استفاده می شود. در سیستم اولترازد برخلاف سیستم اولتراسوند امکان تنظیم و تغییر فرکانس وجود دارد. گستره ی فرکانس اولترازد بین ۲۶ تا ۵۰ کیلوهرتز و قدرت خروج آن تا ۱۰۰ وات است.

مزیت های اولترازد

مهم ترین مزیت لاغری با دستگاه اولترازد نه تنها نسبت به سایر روش های تخلیه چربی بلکه نسبت به روش های متداول کاهش چربی این است که سلول های چربی بدون آسیب به سایر بافت های بدن تخریب شده و از بین می روند و بنابراین امکان بازگشت چربی ها در حد قبل از عمل وجود ندارد. در استفاده از اولترازد امکان تخلیه همزمان چند نقطه از بدن وجود دارد و با یک جلسه می توان حجم قابل توجهی از چربی را خارج کرد.

امواج اولترازد علاوه بر حذف چربی امکان لیفت و کشش پوست را نیز دارد و در دستگاه هایی که به امواج هایفو مجهز هستند، با تحریک کلاژن سازی باعث جلوگیری از افتادگی پوست بعد از جراحی می شود. در بعضی جراحی ها ممکن است قسمتی از چربی های سوزانده شده در بدن باقی بمانند و از طریق فیزیولوژیک دفع شوند. این چربی ها هیچ اثر سوئی بر بدن نداشته و به هیچ عنوان باعث افزایش کلسترول و تری گلیسرید خون نمی شوند. یکی از فاکترهای مهم دستگاه اولترازد این است که در تمام اعضای بدن قابل استفاده است و با کمترین عارضه انجام می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X