پیکر تراشی و لاغری با دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic)

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic)

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه لیپوماتیک ( Lipomatic )

در سال های اخیر تمایل به استفاده از روش های جراحی برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل افزایش یافته است. لاغری با دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic) یکی از روش های نوین برای درمان چاقی های موضعی است که قابلیت حذف توده های بزرگتر چربی نسبت به روش هایی مثل لیپوساکشن و یا لیپولیزر را دارد. امکان خارج کردن چربی از سینه، ران، پهلو، شکم، غبغب و سایر مناطق بدن و با کمترین عارضه به روش لیپوماتیک وجود دارد. ما در کلینیک زیبایی ایران نوین با بهره گیری از کادری مجرب، زیر نظر بهترین متخصصین و مدرن ترین دستگاه ها شما را در رسیدن به اندام ایده آل همراهی می کنیم.

در روش لیپوماتیک سلول های چربی به وسیله ی ترکیبی از امواج اینفراسونیک و ارتعاش، شکسته شده و از هم جدا می شوند. این کار کمک می کند تا چربی ها به حالت مایع درآمده و عمل خارج کردن آن ها به سهولت انجام شود. نکته ی مهم اینجاست که شکسته شدن چربی ها در روش لیپوماتیک، بدون تخریب آن ها انجام شده و بافت چربی خارج شده کاملا سالم است.

دو مزیت اصلی روش لاغری با دستگاه لیپوماتیک :

  • اول اینکه چربی خارج شده به این روش کاملا سالم و دست نخورده است و قابلیت استفاده به عنوان حجم دهنده در سایر نواحی بدن را دارد.
  • مزیت مهم روش لاغری با دستگاه لیپوماتیک در این است که علاوه بر حذف توده ی چربی از قسمت های مختلف بدن، به بهبود افتادگی و شلی پوست نیز کمک می کند. بنابراین علاوه بر افرادی که دارای چاقی موضعی هستند، کسانی که دچار افتادگی پوست هستند نیز موارد مناسبی برای جراحی لیپوماتیک هستند.

روش جراحی

در روش لیپوماتیک جراح با ایجاد یک برش چند میلیمتری میله ای مخصوص که به کمپرسور هوای فشرده متصل است را وارد بدن فرد می کند. این میله ی ظریف با حرکت سه بعدی در زیر پوست و ارسال امواج اینفراسونیک باعث جدا شدن بافت چربی و شکستن آن ها می شود. چربی خرد شده بدون آسیب به بافت و عروق اطراف مکش و از بدن خارج می شود.

بعد از جراحی

  • دوره ی بهبود جراحی لیپوماتیک حداکثر یک هفته است و فرد پس از آن می تواند به زندگی روزمره ی خود برگردد.
  • به دلیل امکان ایجاد چین خوردگی در ناحیه شکم توصیه می شود تا ۳ روز از نشستن پرهیز شود و بیمار در حالت دراز کشیده باشد.
  • استفاده از گن های مخصوص پزشکی باعث می شود تا از افتادگی ناحیه تحت جراحی جلوگیری شود. بهتر است تا یک هفته از گن استفاده شود.
  • در روش لیپوماتیک نسبت به سایر روش های تخلیه چربی احتمال آمبولی بسیار کمتر است.
  • ترشحات محل جراحی حداکثر تا ۳۶ ساعت بعد از جراحی ممکن است وجود داشته باشد که در مقایسه با سایر روش ها بسیار ناچیز است.
  • در جراحی لیپوماتیک نیازی به بستری شدن وجود ندارد و فرد با نظر پزشک بلافاصله بعد از جراحی می تواند از کلینیک مرخص شود.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X