پیکر تراشی و لاغری با دستگاه بادی جت (Body jet)

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه بادی جت (Body jet)

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکر تراشی و لاغری با دستگاه بادی جت (Body jet)

بادی جت (Body-jet) یک روش جدید و کم تهاجم برای خارج کردن چربی های مازاد از بدن و کمک به تناسب اندام است. این روش نسبت به لیپوساکشن که یک روش نسبتا قدیمی محسوب می شود، کم عارضه تر، مدرن تر و موثرتر است. عمل لاغری با دستگاه بادی جت در کلینیک زیبایی ایران نوین به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر بهترین متخصصین کشور انجام می شود. جراحی بادی جت نه فقط برای افرادی که دچار اضافه وزن و حجم زیاد چربی در بدن هستند بلکه برای کسانی که علی رغم داشتن وزن نرمال دارای توده های چربی مقاوم در برابر رژیم و ورزش هستند نیز کاربرد دارد.

روش انجام لاغری با دستگاه بادی جت (Body – jet) یا واترجت (water-jet)

در این روش چربی ها به وسیله ی فشار آب و کاملا کنترل شده شکسته و تکه تکه می شوند. جریان آب پیوند بین چربی ها را می شکند و فرایند خروج آن ها را بسیار آسان می کند. چربی های آزاد شده با کمترین نیرو توسط مکنده به بیرون کشیده می شوند. همین نیروی اعمال شده ی کمتر برای خروج چربی ها باعث می شود که آسیب به پوست و عروق اطراف بافت چربی به حداقل برسد. در روش های دیگر معمولا خروج چربی ها توسط مکنده با درد همراه است اما در روش بادی جت فرد با کمترین میزان درد و عارضه می تواند به اندام ایده آل خود برسد.

مزایای لاغری با دستگاه بادی جت

  • مزیت اصلی این روش نسبت به روش های مشابه حذف چربی از بدن، عوارض کمتر آن است. در روش های مشابه از مایع تامیست که ترکیبی از داروهای بی هوشی و سرم است برای خارج کردن چربی و مکش آن از زیر بافت استفاده می شود که ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در عروق اطراف بافت شود. اما در بادی جت میزان استفاده از این مایع بسیار کم است و بنابراین فرایند خروج چربی بسیار کم دردتر انجام می شود.
  • یکی از مزایای مهم روش بادی جت قابلیت استفاده ی مجدد از چربی های استخراج شده از این روش به عنوان حجم دهنده برای سایر اندام بدن است. در سایر روش ها مثل لیپوساکشن بافت چربی تخلیه شده زنده نیست و پس از خروج دور ریخته می شود. اما در روش بادی جت حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد بافت چربی سالم و زنده هستند و پس از تزریق در سایر اندام به خوبی با آن بافت سازگار می شوند.
  • در این روش درد و کبودی به حداقل می رسد و به دلیل استفاده از فشار آب برای خروج چربی، سطح پوست پس از پایان جراحی کاملا صاف و مسطح است.
  • در جراحی بادی جت دوره ی بهبود بسیار کوتاه است و فرد بعد از چند روز استراحت می تواند به زندگی روزمره ی خود برگردد. اما در روش های مشابه به دلیل ترشحات و دردهای ناشی از مکش زیاد، دوره ی نقاهت معمولا طولانی تر است.
 منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X