کاشت مو در ناحیه ابرو

کاشت مو در ناحیه ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو در ناحیه ابرو

همزمان با گرایش مردان و زنان به یافتن راه حلی برای ترمیم دائمی ابرو، روش های کاشت مو در ناحیه ابرو نیز با استقبال بیشتری مواجه می شود. در کلینیک کاشت ابرو ایران نوین، توسط روش کاشت ابرو FUE و با بهره گیری از پزشکان مجرب و تکنولوژی های نوین این عمل انجام می شود. حتما پیش از اقدام به عمل کاشت ابرو با پزشک متخصص مشورت نموده و از راهنمایی ها و تجربه چندین ساله وی بهره مند شوید.

شاید برای کسانی که ابروهای خوش فرم و پرپشت دارند اهمیت یک ابروی زیبا چندان قابل لمس نباشد، اما ابروهای کم پشت و بسیار نازک جلب توجه فراوانی نموده و به شدت بر زیبایی فرد تأثیر می گذارد. کاشت ابرو در مرکز تخصصی کاشت مو ایران نوین توسط روش ترمیم ابرو به عنوان جایگزینی فوق العاده برای کاشت مو در ناحیه ابرو اسفاده می شود. ریزش ابرو یا کم پشتی ابرو ممکن است به خاطر اصلاح نامناسب ابرو، جای زخم یا عوامل ژنتیکی به وجود آمده باشد. در ترمیم موی ابرو کمی از موی بالای گوش برداشته شده و در ابرو کاشت می شود. فرآیند کاشت مو در ناحیه ابرو ممکن است حدود ۲ تا ۳ ساعت طول بکشد.

[caption id="" align="aligncenter" width="450"] کاشت مو در ناحیه ابرو[/caption]

ترمیم مو یک هنر است. در کاشت ابرو با موی طبیعی هر ابرو جداگانه بسته به شکل صورت و خواسته مشتری طراحی می شود.

اغلب افرادی که ذاتاً بدون ابرو یا دارای ابروی کم پشت هستند و به دلایل ژنتیکی و... ابروهای خوش فرم و پرپشتی ندارند یا به کاشت ابرو روی می آورند. ترمیم مو با بیش از ۲۰۰ تار موی ابرو نهایتاً به خط ابرویی خوش فرم و طبیعی منجر می شود.

روش و مراحل کاشت مو در ناحیه ابرو

در خلال کاشت ابرو به روش FUE،  در آغاز باید منطقه پشت گوش را به عنوان ناحیه اهدا کننده را آماده کرد. فرد را بیهوش نموده و در هر مرتبه یک تار مو با یک فولیکول با دقت از ناحیه اهدا کننده برداشته شده و به منطقه مورد کاشت منتقل می شود. فولیکولهای جدا شده از چربی ها و پوست های اضافه زدوده می شوند.

در کاشت ابرو با موی طبیعی، موها دقیقا در جهت و زاویه رشد موی ابرو، کاشته می شوند در نتیجه ظاهری طبیعی تر به ابرو می دهد. کاشت فولیکول ها توسط سوزن پیوند انجام می شود و میکروگرفت ها کاملا در منطقه ابرو ثابت می شوند.

پس از اتمام مرحله درمان موی کاشت شده به حالت طبیعی رشد کرده و مثل سابق می توانید ابروی خود را اصلاح نمایید. هرچند روش ذکر شده از متداول ترین روش های کاشت ابرو است اما متخصصان کاشت ابرو ممکن است از روش های دیگری نیز استفاده نمایند.

عوارض کاشت ابرو

از آنجاییکه کاشت مو در ناحیه ابرو در واقع کاشت مو در مقیاس کوچک است بنابراین انتظار عوارض جانبی زیادی از آن نمی رود. ممکن است در هنگام تزریق ماده بی هوشی تا حدی به دلیل حساسیت ناحیه دور چشم، درد احساس شود. ورم ایجاد شده نیز طی یک شب از بین می رود.

هزینه (قیمت) کاشت ابرو

عمل  کاشت ابرو بسیار دقیق است و نیاز به تجربه و مهارت دارد. به علاوه این عمل به منزله یک هنر، نیازمند درک کامل از خواسته های بیمار است

در هنگام ارزیابی هزینه کاشت مو در ناحیه ابرو ، باید بدانید که هزینه جراحی با توجه به فرد و میزان ریزش موی او تغییر می کند.

منبع : کلینیک تخصصی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X