کاشت مو در فوتبالیست ها

کاشت مو در فوتبالیست ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو در فوتبالیست ها

بسیاری از افراد مشهور و شناخته شده عمل پیوند مو داشته اند؛ زیرا به خاطر کارشان آنها باید با ظاهری خوب بر روی صحنه یا صفحه نمایش تلویزیون ظاهر شوند. برخی از این افراد درباره پیوند موی خود نیز صحبت کرده اند. در اینجا دو چند نمونه از کاشت مو در فوتبالیست ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر شما جوانی هستید که از مشکلات ریزش مو رنج می برید، دلیلی برای خجالت کشیدن شما وجود ندارد؛ زیرا شما تنها نیستید و بسیاری از مردان موهایشان را در دهه ۲۰ یا ۳۰ سالگی عمر خود از دست می دهند. طاسی موی مردانه نشانه ای از پیری نیست! در مواجه با این مشکل بسیاری از افراد تصمیم می گیرند تا سر تاس خود را با غرور نشان دهند؛ اما اگر شما چنین ظاهری را دوست ندارید نباید به خاطر انتخاب گزینه های دیگری مانند کاشت مو احساس خجالت کنید.

۱.وین رونی

وین رونی در ۲۵ سالگی طاس شد. روزی او در توییتر به هوادارانش اعلام کرد که پیوند مو داشته است. با وجود آنکه سر او پس از کاشت مو کبود و متورم شده بود، او از نتیجه این پیوند احساس رضایت کرد و به طرفدارانش گفت که آنها اولین کسانی هستند که موهای جدیدش را می بینند و از آنها خواست تا ژل موی خوبی را به او معرفی کنند!

۲.دیوید بکهام

یکی دیگر از فوتبالیست های بسیار مشهوری که پیوند مو انجام داده است، دیوید بکهام است. مشغله های فراوان و عدم توجه به موهایش، باعث کم پشتی شدید آنها شد. بدین ترتیب او هم به جای درمان های طولانی مدت، کاشت مو را انتخاب کرد.

آیا کاشت مو در فوتبالیست ها محدودیتی برای بازی آنها به وجود می آورد؟

اغلب بیماران در مورد زمان بازگشت به ورزش پس از کاشت مو بسیار کنجکاو هستند. پیوند اولیه مو طی ۳ دوره ۱۰ روزه محکم می شوند. اما با واحدهای فولیکولی مدرن، حدود ۳ روز باید کاملا از آنها محافظت کرد. برخی مطالعات نشان داده است که پیوندهای کوچکتر در طی ۱۰ روز کاملا محکم می گردند. پس شما کافیست ۱۰ روز صبر کنید تا از محکم شدن آنها مطمئن گردید.

با این حال مشکل دیگر، بوجود آمدن زخم و یا ملتهب شدن سر در اثر برخورد توپ با آن است. این زخم های جزئی که در اطراف فولیکول های تازه وارد شده به سر بوجود آیند، برای سلامت رگ های خونی اطراف این فولیکول ها مناسب نمی باشند. به همین دلیل پس از عمل کاشت مو در فوتبالیست ها بهتر است مدتی (حدود ۳ ماه) فوتبال بازی کردن را کنار بگذارند تا موهای جدید کاملا رشد کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X