ضمانت کاشت مو طبیعی، ضمانت پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو

ضمانت کاشت مو طبیعی، ضمانت پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضمانت کاشت مو طبیعی، ضمانت پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو

زیبایی و جوانسازی پوست و مو، همواره یکی از دغدغه های بشر بوده است. چون انسان موجودی اجتماعی است و از انتقادهای افراد دیگر تاثیر می پذیرد، همواره به دنبال زیبا سازی و حل مشکلات زیبایی خود است. به همین دلیل کاشت موی طبیعی و پیوند مو نیز همواره بسیار مورد توجه بوده است. کاشت مو، به خصوص کاشت موی طبیعی، تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت افراد دارد. در این مطلب با من همراه باشید تا درباره ضمانت کاشت مو طبیعی ، پیوند موی طبیعی و ... مطالبی خدمت شما ارائه کنم.

روش کاشت مو

برای کاشت مو، خصوصا در نواحی سر، ابتدا موها از منطقه پشت سر، یا نواحی دیگر، تحت بی حسی موضعی برداشته می شود. سپس این موها، پس از حفر حفره های بسیار کوچکی، در مناطق و نواحی مورد نظر کاشته می شود. این عمل، اکثرا در نواحی سر و صورت انجام می گیرد.

روش پیوند مو

در واقع کاشت مو، همان پیوند مو می باشد. زیرا موها از نواحی خاصی، مانند ناحیه پشت سر، برداشته شده، و در مناطق مورد نظر قرار می گیرد. اما شاید برای شما سوال باشد که چرا موها از خود فرد برداشته می شود؟ زیرا، مطمئنا موهای خود فرد، در شرایط بدنی او می توانند به خوبی رشد کنند و همچنین مطمئنیم که موها، پس از کاشت ( پیوند ) نمی ریزند.

روش ترمیم مو

همان طور که ذکر شد، در روش های قبلی، موهای برداشته شده در داخل پوست سر قرار می گیرند. اما در روش ترمیم مو، موها به وسیله یک پروتز، و نه به صورت جراحی ، روی سر فیکس می شوند. این روش، هیچ گونه عوارضی ندارد و قابل تشخیص نیست.

روش تقویت مو

احتمالا درباره تقویت مو، شنیده اید. در این روش، هیچ گونه جراحی وجود ندارد. بلکه با مواد شیمیایی، مانند شامپو و مواد دیگر، موها تقویت می شوند.

ضمانت کاشت مو طبیعی ، پیوند موی طبیعی ، تقویت مو و ترمیم مو

سال ها پیش که کاشت موی طبیعی ، پیوند موی طبیعی و ... برای اولین بار انجام می گرفت، ضمانتی برای انجام شدن کار به خوبی وجود نداشت. اما امروزه، با پیشرفته شدن علم و تکنولوژی شما می توانید به راحتی این عمل ها را انجام دهید. افرادی که این عمل ها را انجام می دهند، خود ضمانت کاشت مو هستند. روش هایی که ذکر شد، عوارض خاصی را به دنبال نخواهند داشت. تنها در برخی از مواقع، قرمزی، خارش و ... مشاهده شده است که پس از چند روز، خود به خود از بین می رود.

بنابراین اگر شما از طاسی رنج می برید، اگر موهای کم پشتی دارید، اگر ریزش مو شما را رنج می دهد، می توانید به راحتی از روش های ذکر شده استفاده کنید. این روش های طبیعی، روش های مطمئنی هستند و عوارض زیادی را به دنبال ندارند. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد استفاده از این روش ها نیست. آیا شما نیز تجربه ای از این عمل ها داشته اید؟ آیا کاشت موی طبیعی و یا پیوند مو را تجربه کرده اید؟ اگر تجربه ای در این باره دارید، حتما با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. همچنین بازدید از دیگر مطالب سایت را نیز فراموش نکنید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X