آشنایی با روش های کاشت ابروی بانوان

آشنایی با روش های کاشت ابروی بانوان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با روش های کاشت ابروی بانوان

نازک شدن بیش از حد ابروهایتان و یا ریزش کامل قسمتی از آن می تواند اعتماد به نفس شما را کاهش دهد. با توجه به پیشرفت هایی که در تکنیک های پیوند مو در طی ۱۰ سال گذشته روی داده، هم اکنون پیوند ابرو نیز ممکن گشته است. کاشت ابروی بانوان یکی از چالش برانگیزترین روشهای زیبایی است، که اگر توسط کارشناسان صورت گیرد می تواند نتایج چشمگیری را ایجاد کند. کاشت ابرو را می توان بوسیله تکنیک های FUE یا FUG انجام داد، اما مهمتر از همه برای اینکار نیاز به ایجاد دقیق نواحی گیرنده موها می باشد که جهت و زاویه رشد موها را تعیین می کند.

چرا پیوند ابرو؟

روش های دیگری هم برای پر نشان دادن ابروها وجود دارند مانند تتو یا آرایش روزانه؛ اما این روش ها دارای نقاط ضعفی هستند که یکی از این نقاط ضعف آنست که آنها راه حلی طبیعی برای مشکل شما نمی باشند. در یک پیوند ابرو، موها مستقیما از سر شما گرفته می شود؛ بنابراین موها دائمی بوده و تا جاییکه ممکن است به ابروهای دلخواه بیمار نزدیک می باشد.

یکی دیگر از مزایای کاشت ابروی بانوان آنست که این روش تقریبا بدون درد بوده و چه تمام ابرو و یا تنها قسمتی از آن پیوند زده شود، بهبودی کامل تنها ۵ الی ۷ روز طول خواهد کشید. میزان رشد موهای پیوند زده شده در این روش بسیار بالاست، اگرچه گاهی بیماران پیوند دومی را هم جهت تراکم بیشتر موها انتخاب می کنند.

روش کاشت ابروی بانوان

یکی از مهمترین جنبه های کاشت ابروی بانوان ، سادگی روش انجام این کار است. با توجه به میزان کاشت مویی که می خواهید انجام دهید، مقدار کمی ترمیم برای پوشش زخم و یا بازسازی کامل ابروهای ضخیم، با این روش می توان ۵۰ تا ۴۰۰ پیوند در هر ابرو انجام داد که هر پیوند شامل یک یا دو تار مو است.

اولین قدم برای کاشت ابرو، طراحی ابرو می باشد که پزشک باید از منظر زیبایی شناسی و ظاهر طبیعی مدل ابروها را مشخص کند.  برای اکثر بیماران از داروی آرامبخش استفاده شده و پس از آن بی حسی با استفاده از Wand(یک دستگاه کامپیوتری که هر حسی را به حداقل می رساند) تزریق شده و عمل پیوند ابرو بدون هیچ مشکل و دردی انجام خواهد گرفت.

برای موهای اهدا کننده معمولا از موهای پشت سر و با استفاده از تکنیک FUG یا FUE استفاده شده و تصمیم گیری درباره تکنیک انتخابی توسط پزشک صورت می گیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X