کاشت موی طبیعی صورت، ریش و سیبیل

کاشت موی طبیعی صورت، ریش و سیبیل

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 کاشت موی طبیعی صورت ، ریش و سیبیل

استفاده درست از برخی لوسیون‌ها می‌تواند به رویش ریش و سبیل و ابروی شما کمک کند، اما برخی آقایان هستند که صورتشان مشکل رویش ریش و سبیل دارد و از اساس در بخش‌هایی از صورت خود فاقد فولیکول‌های رویش مو هستند. این افراد باید حتما به روش های کاشت موی طبیعی صورت روی بیاورند.

شاید بیشتر زیبایی آقایان در گرو موی سر و صورتشان باشد. کسانی که از این نعمت خدادادی محرومند، عملا خود را با یک نابسامانی و ناراحتی تمام‌ عیار رو به‌ رو می‌بینند. فارغ از آن که ریش و سبیل به شما بیاید یا نه، این که صورت شما قادر به در آوردن مو یا همان ریش و سبیل است، خود جایگاه دیگری دارد. فکر کنید در یک مجلس ختم برای عزاداری می‌خواهید مدتی ریش بگذارید و اگر ریش یا سبیل شما در نواحی خاصی دچار نقصان باشد، واقعا برای شما عذاب‌آور خواهد بود.

این موضوع در قسمت‌هایی از سر و صورت، که دچار بریدگی و شکستگی شده‌اند نیز دیده می‌شود. جای بریدگی و شکستگی بر روی صورت و نواحی خاصی از سر و همین طور در قسمت‌هایی که ابرو یا سبیل می‌روید را اسکار یا زخم می‌گویند. پوستی که بر اثر این مشکلات تخریب می‌شود، دیگر قادر نیست که فولیکول‌های خود را احیا کند و از این رو اگر در این قسمت‌ها به کاشت موی طبیعی صورت ، کاشت موی سبیل، کاشت موی ریش و حتی کاشت موی سر اقدام نکنید، حتی تا اخر عمر نیز از نعمت داشتن ریش و سبیلی یکدست محروم خواهید بود.

در روش‌های کاشت مو طبیعی سر، موها را از نواحی که به بانک مو مشهورند برداشته و با کاشت موی سر در قسمت‌های مشخص شده به احیای موی سر می‌پردازند. این عمل که به کاشت موی سر معروف است، با جراحی کامل، البته با بی‌حسی موضعی صورت می پذیرد.

کاشت موی طبیعی صورت و کاشت موی ریش

 از آنجایی که کمتر پیش می‌آید که کسی بخواهد تمام صورت خود را مو بکارد، این عمل بیشتر به صورت نقطه‌ای و ناحیه‌ای صورت می‌پذیرد. در روش کاشت موی سر برای برخورداری از ۹۷% موفقیت، اغلب از روش FUT استفاده می‌شود. در این روش موها به صورت دسته‌ای از بخشی که پزشک کاشت مو به عنوان بانک مو مشخص کرده است، برداشته می‌شود و بعد از جداسازی فولیکول‌ها، موها را در قسمت‌های مشخص‌شده سر می‌کارند.

اما این روش برای ریش و سبیل و ابرو جواب نمی‌دهد. از این رو از روشی بسیار شبیه FUT برای کاشت موی  طبیعی صورت و ابرو سبیل استفاده می‌کنند. در روش FUE، پزشک ابتدا مقدار مناسبی از فولیکول‌های مو را از سر جدا می کند و با کمک نوعی پانچ چند دهم میلیمتری فولیکول‌های برداشته شده بر روی صورت فرد کاشته می‌شوند. این روش برای دسته موهای کوچک بسیار جوابگو است و دیپر پوست نرم صورت شما با استفاده از کاشت موی طبیعی صورت و کاشت موی ریش و سبیل شما آسیب نمی‌بیند.

این روش بسیار کم درد است، البته پزشک متخصص مو که این کار را برای شما انجام می‌دهد، حتما صورت شما را کاملا بی‌حس می‌کند تا مشکلات ناشی از این مورد را نداشته باشید.

به هر حال، با هر روشی که به ترمیم موهای از دست رفته صورت یا ابرو یا سبیل خود بپردازید، می‌توانید یک عمر زیبایی را به صورت جذاب خود هدیه دهید، زیرا روش‌هایی که از آنها نام بردیم، همگی در یک نکته مشترک‌اند و آن رویش مجدد موهایی است که شما بر روی صورت خود کاشته‌اید.

منبع : کیلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X