کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

موهای شما از بهترین و البته با ارزش‌ترین عناصر زیبایی صورت شما ست و قیمت کاشت مو طبیعی برای برخی چنان است که چندان هزینه‌های آن را مهم جلوه نمی‌دهد. برای کسانی که به طاسی ژنتیکی دچار می‌شوند، هزینه کاشت مو‌ی طبیعی بی‌اهمیت می‌شود. آنها به هر کاری دست می‌زنند که باز موهای زیبایی را روی سر خود داشته باشند.

برای کسانی که به دنبال کاشت مو طبیعی بر روی سر هستند، توصیه‌هایی خواندنی را آماده کرده‌ایم، که با خواند این متن عملا هم از چند و چون و کیفیت روش‌های گوناگون کاشت موی طبیعی مطلع می‌شوند و هم به کمک این آگاهی، می‌توانند انتخابی بجا و درست را برای خود در نظر بگیرند.

در قدم اول، کسی که می‌خواهد برای کاشت موهای طبیعی اقدام کند، باید از روش‌های آن مطلع باشد. برای این کار در ایران روش‌هایی با ضریب موفقیت متفاوت وجود دارد. برخی از آنها را می توان با عنوان کاشت موی طبیعی و برخی را با عنوان پیوند مو شناخت.

روش‌هایی که به پیوند موهای شما می‌انجامند، روش‌های کاشت موی طبیعی هستند که تا ۹۷% موارد به موفقیت می‌انجامند و رضایت کسانی را در پی دارند که به این عمل کاشت مو می‌پردازند. اما روش‌هایی کانند لیزر و تزریق پلاسما به زیر پوست سر نیز وجود دارد که این روش گاهی نتاج خوبی به بار می آورد، اما ضریب خطای آن بالا است. لیزرتراپی موها نیز از روش‌های کاشت مو است، اما این کار نیز باز معایبی دارد که باید به آن پرداخت.

کاشت مو طبیعی با بهترین روش

روش‌های FUT و FIT  دو روش پیوند، یا به عبارتی کاشت موی طبیعی با امکان رویش مجدد هستند که با عنوان پیوند مو نیز از آنها یاد می شود‌. از بین این دو روش،  FUT با هزینه بیشتر و دردسرهای بیشتر و وقت‌گیر بودن کمی موجب آزار شما می‌شود، اما این روش یکی بهترین روش‌ها برای کاشتن موهای طبیعی بر روی سر است.

در روش FUT، دسته‌هایی از موی قسمت پشت سر شما جدا می‌شود که در آن مقدار زیادی از فولیکول‌های مو وجود دارد. این کار با ایجاد برشی بسیار ظریف در قسمتی ایجاد می شود که به آن ناحیه بانک مو نیز می گویند.

اگر بانک موهای شما آسیب دیده باشد، موی شما از قسمتی دیگر از بدن شما جدا می‌شود . این روش یک جای زخم و دوره درمانی آن را برای  شما برجای می‌گذاررد. بعد از عمل جراحی و برداشت میکروگرافت‌ها، پزشک با حوصله تمام‌ به جدا کردن فولیکول‌های طبیعی برای رسیدن به مرحل کاشت موها می‌رسد.

پزشک کاشت مو به آن میزان تار مو که در نظر دارد را از میان این میکروگرافت‌ها جدا می‌سازد و بعد در این روش به کاشت مو‌ها در نواری که از پیش تعیین شده است، می پردازد.

هزینه کاشت موی طبیعی سر

هزینه‌ کاشت موی طبیعی سر به روش FUT، در قیاس با دیگر روش‌ها بالاتر است، اما قطعی بودن این روش بسیار مهم است. برای آن که از قیمت کاشت موی طبیعی به روش FUT  آگاه شوید، حتما باید با دکتر خود مشورت کنید و فقط بعد از اعلام نظر دکتر مبنی بر نیاز شما به این روش و چند و چون عمل پیوند مو به روش FUT  است که هزینه قطعی عمل کاشت مو را می‌توان برآورد کرد.

به یاد داشته باشید که FUT عمل جراحی کامل با بی‌حسی موضعی است، پس به اتاق عمل و مراقبت‌های کلینیکی در حین عمل نیاز دارد. از این رو، هزینه‌های بیمارستان و اتاق عمل نیز بر دستمزد پزشک اضافه می‌شود، ولی موفقیت این عمل کاملا به مهارت پزشک شما در این عمل بستگی دارد. پس حتما از پزشکتان بخواهید که نمونه‌هایی از عمل‌های پیشین خود را به شما نشان دهد.

از بحث هزینه‌ کاشت موی طبیعی به روش FUT که بگذریم، تأثیر این عمل آنقدر بر چهره شما زیاد است که اگر ۱۵ میلیون تومان هم خرج آن کنید، باز هم می‌ارزد و صورت زیبای شما با این کاشت موی طبیعی به اوج زیبایی خود می‌رسد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X