قیمت کاشت مو

قیمت کاشت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت کاشت مو

تنها روش درمان موهای از دست رفته خانم ها و آقایون کاشت مو می باشد. این عملدر گروه عمل های زیبایی به حساب می آید و قیمت کاشت مو را هیچ بیمه ای عهده دار نمی شوند. به همین علت هزینه کاشت مو تبدیل به یکی از مهمترین دغدغه های افراد شده است.

محصولات و روش های زیادی برای کمک به درمان ریزش مو و افزایش حجم مو وجود دارند اما اکثریت این روش ها برای درمان حالت پیشرفته ریزش مو و طاسی سر موثر نیستند. بهترین راه برای افزایش حجم مو کاشت یا پیوند مو می باشد. اما هزینه کاشت مو ، قیمت کاشت مو چقدر است؟ برای پاسخ باید گفت که عوامل متعددی وجود دارند که بر کل هزینه پیوند و کاشت مو تاثیر می گذارند.

قیمت کاشت مو در کشورهای پیشرفته به مانند فرانسه، آلمان، کانادا، انگلستان و آمریکا حدود ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار می باشد. هزینه تقریبی کاشت مو در تهران به عنوان  مهمترین شهر توریست پزشکی ایران حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد.

هزینه کاشت مو به چه چیز بستگی دارد؟

هزینه کاشت مو به منطقه و جراح متخصص زیبایی و گستردگی ناحیه کاشت نیز بستگی دارد و بسته به انتخاب نوع کاشت هزینه بیمار متفاوت است. هزینه کاشت مو بسیار متغیر است و بیمار بنا به مخارج اضافه پس از عمل با هزینه اندکی روبرو نمی شود و پرداخت این هزینه ها یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب این روش برای بیماران است پس باید قبل از جراحی و یا کاشت پرس و جو لازم را انجام دهند.

برخی از کلینیک ها به دلیل جذب بیمار شرایطی برای راحت تر پرداخت نمودن هزینه قرار داده اند و هزینه کاشت و یا هزینه پیوند مو را برای بیماران به صورت اقساط در نظر گرفته اند هزینه ها اغلب از جیب خارج می شوند،و تحت هیچ نوع بیمه ای قرار ندارد.

اگر قصد دارید کاشت مو انجام دهید، باید وقت خود را صرف تحقیق در مورد نوع کاشت که مناسب سر شماست بکنید چرا که این انتخاب می تواند سالیان سال با شما همراه باشد و زندگی شما را با خود تحت تاثیر قرار دهد. درسته قیمت کاشت مو نیز بحث مهمی است اما اهمیت آن نسبت به پیوند مو کمتر می باشد.

شما می توانید یک جستجوی سریع و کاملی در باره انواع کاشت مو با تمام مزایا و معایبش باشید و با انتخاب یک مرکز مهم و با کیفیت که دارای کادر پزشکی معتبر و حرفه ای است یک جلسه قبل از عمل را به مشاوره با پزشک کاشت مو متخصص آن کلینیک بروید. تا تحقیقات و تصمیمات شما متمرکز روی یک روش شود و کاشت مو را نهایی کنید.

آیا قیمت کاشت مو به صورت اقساط می باشد؟

کلینیک ایران نوین جزء اولین کلینیک های کاشت مو در ایران می باشد و به دلیل اسقبال فراوان افراد به این مجموعه لازم دانسته قیمت کاشت مو را با شرایط های مراجعین تا حدودی هماهنگ کنیم .

در این حالت تصمیم گرفته کاشت مو را به صورت اقساطی را ارائه کنیم. اگر می خواهید از شرایط اقساطی قیمت کاشت مو مطلع شوید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت کاشت مو به چه مواردی ربط دارد؟

همانطور که گفته شد هزینه کاشت مو بر اساس یک سری آیتم متغییر می باشد. یکی از آنها نوع روش کاشت می باشد. انتخاب کاشت مو با متد های جدید به طبع هزینه بیشتری نسبت به روش های قدیمی و منسوخ شده دارد.

چرا که همانطور از اسم آن مشخص است دیگه به صورت رسمی و همگیر استفاده نمی شود. می توان علت منسوخ شدن آن داشتن دوره نقاهت زیاد. طول درمان نامناسب و نبودن کیفیت بالای کاشت می باشد. پس اگر با یک متدد جدید کاشت مو مواج هستید نگران قیمت کاشت مو نباشید چرا که صدرصد عمل موفقیت آمیزی را تجربه خواهید کرد.

مو چه تاثیری در زیبای دارد؟

تاثیر مو بر زیبایی و چهره ی فرد بر هیچ کس پوشیده نیست ، لذا افراد در سنین مختلف با شروع ریزش مو و تاثیر آن در روحیه فرد، درصدد اقدام برای کاشت مو به مراکز زیبایی مو مراجعه می کنند و همواره برای هر فرد در ابتدای امر، بحث قیمت کاشت مو حرف اول را خواهد زد.

چرا که افرادی هستند که در تمام آیتم های کاشت  مانند پزشک خوب - مرکز درمان مجهز - نوع روش کاشت و یا عوارض و فواید آن در انواع مختلف  این عمل زیبای، به مساله قیمت کاشت مو می پردازند.

و در وحله اول این مهم می‌باشد. ما به شما پیشنهاد می کینم که با تحقیق و پرسوجو اقدام به انتخاب یک مرکز کرده و اگر توانایی چشم گیری در کادر پزشکی آن مجموعه بود و پزشک کاشت مو آن کلینیک از پزشکان قحار در زمینه کاشت بودند آنجا را به عنوان یک انتخاب ازدست ندهید.

وجود تبلیغات فراوان با هزینه های پایین در رسانه های جمعی و پر بازدید، فرد را در جهت انتخاب پزشک و مرکز تخصصی دچار سردرگمی می کند. به نحوی که بسیاری از اشخاص متقاضی مو، پس از اقدام به پیوند مو و نتایج نامطلوب بدست آمده از کاشت، تازه به این فکر می افتند که چرا قبل از مراجعه، به خوبی در این رابطه تحقیق و بررسی لازمه را به عمل نیاورده اند.

پیوند مو و کاشت مو

کاشت مو روشی نوین در علم زیبایی است کاشت مو و یا پیوند مو یکی از پر طرفدارترین روش های جلوگیری از طاسی سر است، که امروزه افراد زیادی به این تکنولژی برای درمان موهای کم پشت خود رو آورده اند.

به طور کلی پیوند مو یا کاشت مو نوعی جراحی است که در آن ریشه مو را از ناحیه اهدا کننده به بخش خالی از مو انتقال می دهند، کاشت مو انواع روش های مختلفی دارد و بستگی به شرایط موی سر فرد، پزشک مورد نظر بهترین روش را جهت پیوند انتخاب می کند. که در این شرایط هزینه کاشت مو متفاوت خواهد شد.

چه کسی بهترین کاندید کاشت مو است؟

دریافت پیوند مو می تواند ظاهر و اعتماد به نفس شما را بهبود بخشد. فردی می تواند کاندید خوبی برای پیوند مو باشد که یکی از شرایط های زیر را دارا باشد:

 • افراد مبتلا به طاسی با الگوی مردانه
 • زنان با ریزش موی شدید
 • شخصی که موهای خود را در اثر یک حادثه مثل آتیش سوزی از دست داده

افرادی که نباید کاشت مو انجام دهند

 • زنانی که دوچار ریزش موی شدید در سراسر پوست سر هستند نمیتوانند گزینه مناسبی برای کاشت مو باشند. چرا که در هیچ قسمت از سر موی سالمی وجود ندارد تا برای پیوند بتوان از آن استفاده کرد.
 • افرادی که موی پشت سر برای کاشت جلوی سر را دارند، اما تعداد آنها آنقدر زیاد نیست که جوابگوی کاشت باشد.
 • افرادی که زخم های کلئوئیدی (زخم های ضخیم و فیبری) را پس از هر نوع عمل جراحی در بدنشان ایجاد میشود اصلا گزینه مناسبی برای کاشت نیستند.
 •  افرادی که ریزش موی آنها ناشی از داروهایی مانند شیمی درمانی است، نیز گزینه مناسبی نیستند.

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

هزینه کاشت مو بسیار متغیر است. پرداخت این هزینه ها بر عهده فرد متقاضی می باشد و در پوشش بیمه قرار نمی گیرد. از آنجا که عمل کاشت مو یک عمل زیبایی بوده، بیمه ها مخارج آن را تقبل نمی کنند.

اما لازم به ذکر است کلینیک ایران نوین برای رفاه حال مراجعین خود اقدام به ارائه خدمات به صورت اقساط نموده که می توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمائید. در ادامه به شرح عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کاشت مو  می پردازیم.

محل زندگی متقاضی هزینه نسبی زندگی در منطقه و تعداد جراحان منطقه که روش کاشت مو را انجام می دهد می تواند بر هزینه کاشت مو جراحی تاثیر گذار باشد. برخی اوقات فرد مایل است عمل جراحی را نزد پزشک در شهری غیر از شهر سکونت خود انجام دهد که در این صورت هزینه های رفت و آمد نیز به هزینه پیوند مو اضافه خواهد شد.

و اینکه این هزینه در شهر خود کمتر می شود. چرا که حداقل یک هفته باید در رفت و آمد به مرکز مورد نظر باشد تا آزمایشات قبل از عمل را به پزشک تحویل دهد و اینکه برای یکسری سوال و جواب به مرکز مراجعه کند. همچنین یک جلسه قبل از عمل برای مشاوره لازم است. همچنین بعد از عمل چند روز باید برای تنیجه بهتر به کلینیک مراجعه شود. که این ها مستلزم هزینه مضاعف می باشد.

نوع روش انتخابی

روش های مختلفی برای انجام پیوند مو و کاشت مو وجود دارد که هر کدام دارای هزینه های متفاوتی می باشند. یعنی بر اساس نوع و روش عمل به صورت fit -sut - fut - fue متغییر می شود چرا که هر کدام از این روش ها با شرایط های مانند نوع دستگاه عمل تهاجی و یا غیر تهاجمی و داشتن اسکار و یا جای ضخم با عث می شود تغییر قیمت دهد. در نتیجه هزینه نهایی درمان به روش انجام آن نیز بستگی دارد. در حقیقت قیمت کاشت مو با توجه به روش عمل، تعداد جلسه ها و تعداد گرافت ها متغییر خواهد بود .

نتیجه کلی کاشت چند ماه طول میکشد؟

اگر کاشت موی سر به درستی انجام بگیرید. فرد میتواند بهترین تیجه را از ۶ تا ۱۲ ماه به خوبی مشاهده کند. البته این موفقیت بر اساس عوامل موثر زیادی مانند مراقبت های بعد از عمل - تشخیص پزشک بابت نوع کاشت مو برای فرد مورد نظر ، که این مستلزم توانی و تجربه پزشک کاشت مو می‌باشد. همچنین قیمت کاشت مو یک بخش مهم می باشد که می تواند کیفیت کاشت را تضمین کند. با این تصور که هزینه کمتر میتواند عمل کاشت موی موفقی به همراه دارد، ذهن خود را درگیر نکنید. چون هر ارزانی بی دلیل نیست.

ریزش موی مردانه از کجا شروع میشود؟

شاید شما یکی از افرادی باشید که از ریزش موی مردانه خود رنج می برید. این مدل بری زنان و مردان یکی است. معمولا ریزش مو مردانه از جلوی سر تا تاج سر و گاهی دو طرف سر را دربر می گیرید و در اطراف موی سر موهای کمتری نسبت به بالای سر ریزش می کند. اما اگر در این شرایط قصد دارید کاشت مو را انتخاب کنید، نگران درد و یا عواقب بسیار خطر ناک نباشید.

چرا که با انتخاب دقیق یک مرکز معتبر و با توانایی بالا که دارای کادر متخصص کاشت مو و با تجربه باشد می توانید بدون هیچ دغدغه ای این عمل زیبای را انجام دهید. و موهای شما می تواند به سرعت و بدون هیچ خطری بازسازی شود. نکته بسیار مهم این است که با جستجوی و تحقیق خود مرکزی را انتخاب کنید که قیمت کاشت مو مناسبی داشته باشد.

مهارت و تخصص پزشک کاشت مو

دقت در انتخاب متخصص کاشت مو مناسب یکی از حساس ترین مراحل در انجام روش کاشت مو می باشد. در واقع هرچه تجربه و تخصص پزشک بیشتر باشد احتمال موفقیت عمل و کاهش عوارض بیشتر خواهد شد.

و همین امر می تواند باعث شود قیمت کاشت مو نسبت به مراکزی که کیفیت کار خوب ندارد  متفاوت باشد. اما فرد متقاضی هنگامی که تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو اقدام به کاشت مو می کند، حداکثر کیفیت با هزینه ی معقول در انتظار او خواهد بود؛ با این حال نرخ های بالاتر همیشه به معنای مهارت بیشتر پزشک نیستند بنابراین باید تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

از آنجا که تعداد متخصصان پوست و مو در عرصه ی حرفه ای کاشت مو محدود بوده و  با ورود اشخاص غیر متخصص ، مردم باید با هوشیاری به مراکز تخصصی این کار مراجعه نمایند و تحت نظر پزشک متخصص با تقبل هزینه های منطقی این عمل ، به کاشت مو مبادرت ورزند.

کلینیک کاشت مو ایران نوین یکی از بهترین و شاید به جرات میتوان گفت که بهترین کلینیک کاشت و پیوند مو در ایران محسوب میشود. که با داشتن کادر پزشکی فوق تخصص در زمینه های مختلف توانسته است خود را بسیار قابل قبول و مور اعتبار قرار دهد.

تعداد پیوندهای مورد نیاز برای پوشش ناحیه تحت درمان

تعداد موهایی که در حین جراحی پیوند زده می شوند از دیگر عوامل مهم در تعیین هزینه می باشند. هرچه موهای پیوندی بیشتری مورد نیاز باشد جراحی به زمان بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه درمان بیشتر می گردد. همچنین این بخش به نوع درمان هم مربوط می شود و قیمت کاشت مو نیز در نوسان قرار می گیرد. شما میتوانید از روش های درمانی مدرن استفاده کنید و جای ضخم و اسکار بر روی سرتان باقی نماند.

پس از پیوند مو چه اتفاقی می افتد؟

پس از کاندید شدن برای کاشت مو و انجام دادن عمل کاشت شاید فرد با درد پوست سر مواجه شود. همچنین باید فرد دقت کند که تا یک روز به هیچ عنوان به موهای کاشته شده دست نزند و یا لمس نکند.

برای طول درمان تکمیلی داروهای ضد درد و آنتی بیوتیک ها برای کاهش خطر ابتلا به عفونت و داروهای ضد التهابی برای جلوگیری از تورم تجویز می شود که باید تا پایان دارو ها مصرف شود. شاید پزشک شما بخواهد روز بعد از عمل برای نتیجه بهتر از شما بخواهد که به کلینیک بروید. بسته به نظر پزشک شرایط روز بعد از عمل تعیین می شود.

چشم انداز دراز مدت به افرادی که کاشت مو انجام داده اند

به طور معمول، افرادی که پیوند مو داشته اند رشد مو در مناطقی که کاشت انجام شده ادامه خواهد داشت. این یک اتفاق خوب می باشد چرا که افراد با خیال راحت می توانند اقدام به این عمل کنند و موهای جدید ممکن است بسته به موارد زیر ظاهرشوند :

 • سفتی پوست سر، و یا چربی پوست خود را از دست بدهد
 • تراکم فولیکول ها در منطقه پیوند خورده
 • کالیبر یا کیفیت مو قطور تر از موهای دیگر شود
 • پیشنهاد میکنیم برای اینکه این موها ریزش پیدا نکند از داروها (مانند مینوکسیدیل یا فیناستراید) مصرف کنید.
 • اگر پزشک خود را با تمام مشاهدات رشد موی خود آگاه سازید نتایج بهتری خواهید داشت چرا که پزشک با این علم میتواند راهای و داروهای بهتری را به شما تجویز کند

در نهایت فردی که کاشت مو انجام داده است میتواند برای آزمایشات و نتیجه عمل به کلینیک مراجعه کرده و اگر کاشت نیاز به ترمیم و یا هر نوع تغییراتی باشد به صورت رایگان از طرف کلینیک ایران نوین انجام می شود. همچنین فرد میتواند سوالات خود را در زمینه مراقبت های بعد از کاشت مو را از پزشک جویا باشد.

لازم به ذکر است قیمت کاشت موی ایران نوین نسبت به کاری که انجام میشود کمتر است. که اگر در این شرایط هم هزینه کاشت مو به صورت اقساطی بود، فرد میتواند به واحد مالی کلینیک مراجعه کرده و سوالهای خود درباره بازپرداخت اقساط پرسو جو کند. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین از جمله مهترین و بهترین عمل ها و کارها در کلینیک ایران نوین می توان به کاشت مو ،پیوندمو ،معرفی بهترین پزشک کاشت مو و... اشاره کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X