کاشت موی احسان علیخانی

کاشت موی احسان علیخانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت موی احسان علیخانی

با پیشرفت روش های کاشت مو ، کاهش زخم های ایجاد شده و افزایش آگاهی افراد نسبت به این روش ها ، کاشت مو در سال های اخیر روند رو به رشدی را در پیش گرفته است. ریزش مو از جمله معضلاتی است که علاوه بر افراد عادی ، گریبان گیر افراد نامی و مشهور نیز می شود . در افراد مشهور ، همچون آقای احسان علیخانی، به جهت اهمیت بالای ظاهر این افراد ، درمان هر چه سریع تر ریزش مو بسیار مهم است. در واقع عمل کاشت موی احسان علیخانی در کنار کار حرفه ای ایشان، از عوامل موفقیت این مجری سرشناس در تلویزیون بود.

افراد زیادی در سنین ۲۰ تا ۴۰ سال ممکن است دچار ریزش مو شوند ، از این رو این مسئله نباید باعث خجالت زدگی فرد شده ،  زیرا او به راحتی می تواند در جهت رفع آن اقدام نماید.

در مراکز تخصصی مو ، متخصصان با بهره گیری از بهترین متدهای پیوند موی طبیعی ،ظاهری زیبا را به افراد متقاضی کاشت مو هدیه خواهند نمود.

ریزش مو ، یک عارضه شایع بوده و باید در جهت رفع آن عمل کرد.

کاشت مو در افراد مشهور

همان طور که افراد نامی و مشهور در جهت رفع این مشکل اقدام نموده و به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کرده اند ، افراد عادی نیز با بررسی موی آنها و آگاهی از میزان رضایت این افراد می تواند در مراکز تخصصی ما با آسودگی خاطر به کاشت مو خود اقدام نمایند.

اگرچه ، کاشت مو هزینه بر و نیازمند عمل جراحی است اما حفظ زیبایی مو بسیار مهم است ، از این رو افراد سرشناسی چون احسان علیخانی ، یحیی گل محمدی و سید جلال حسینی از جمله کسانی هستند که به کاشت موی طبیعی اقدام کرده و نتیجه گرفته اند. از بین این همه، کاشت موی احسان علیخانی به دلیل دقت و ظرافت بالا در طراحی خط رویش و ایجاد تراکم مطلوب، بسیار معروف شده است.

سیاستمداران ، طراحان مد و لباس ، موسیقی دانان و ورزشکاران نیز با درک اهمیت مو بر ظاهر خود ، جهت رفع مشکل ریزش مو ، روش کاشت مو را انتخاب می کنند.

میزان رضایت افراد متقاضی کاشت مو از موفقیت کاشت (مانند کاشت موی احسان علیخانی ) ، یک سال پس از کاشت، آن هنگام که موها به خوبی رشد و ظاهر شده اند ، مشخص می شود.

در عمل کاشت مو ، تا ۹۸ درصد از پیوندهای مو با موفقیت رشد کرده و بالاترین نتایج را ایجاد می کند.

تعداد فولیکول ها موجود برای پیوند و مهارت و تجربه جراح متخصص در یک عمل کاشت موی موفق موثر می باشد.

هزینه عمل کاشت مو به تعداد و نوع پیوندها و تعداد جلسات درمانی موردنیاز بستگی دارد.

سه روش عمده ی پیوند مو عبارتند از :

۱- برداشتن پوست سر برای عمل پیوند مو :

در این روش ، پوست سر در محل ریزش مو ، با عمل جراحی برداشته شده و  پوست مناطق دور سر که مو دارد ، بر روی محل کشیده شده  می شود.

۲- پیوند مو در واحدهای فکلیکولی (FUT) :

در این روش ، یک نوار از موهای اطراف سر برداشته شده و به واحد های فولیکولی کوچک تر تقسیم می شود ، این واحدها نیز همانند موهای طبیعی بر روی پوست سر تقسیم می شوند.

۳- برداشت فولیکول های مو ( FUE) :

در این روش  جهت پیوند ،فولیکول های تکی مو از پشت و کنار سر فرد برداشته شده و در محل ریزش مو پیوند زده می شوند.

شاید در گذشته، افراد ترس بیشتری از انجام عمل کاشت مو داشته اند اما در سالهای اخیر، با پیشرفت متدهای مختلف کاشت مو و ترمیم مو و کاهش دوران نقاهت پس از عمل، امکان بازیابی چهره ای طبیعی با موهای کاشته شده و کاهش احتمال باقی ماندن جای زخم و اسکار بر روی سر، اقبال عمومی به انجام عمل کاشت مو بیشتر شده است. به صورتی که بسیاری از افراد مشهور و ستارگان سینما در داخل و خارج از کشور به عمل کاشت مو پرداخته و به بهبود وضعیت شغلی و اجتماعی خود کمک کرده اند. باید توجه داشته باشیم که هر فرد مشهور نیز مانند افراد عادی ممکن است از مشکلات فیزیولوژیکی نظیر ریزش مو و کم پشتی مو رنج ببرد. بنابراین بهترین کاری که وی می تواند انجام دهد، مقابله با این مشکل است.

موفقیت عمل کاشت مو

هر عمل کاشت مو ممکن است به یک سال زمان برای نشان دادن نتایج مطلوب نیاز داشته باشد. طول این مدت به وضعیت پوست و موی بیمار و انتظارات وی بستگی داشته که مهارت پزشک متخصص مو و جراح کاشت مو ، تأثیر زیادی در کوتاه تر شدن طول مدت برآورده شدن انتظارات فرد بیمار از کاشت مو دارد. به طور قطع، یکی از اولین سؤالاتی که هر فرد بیمار در اولین جلسه مشاوره با پزشک متخصص موی خود مطرح می کند،

به علاوه رژیم غذایی، سابقه بیماری و مصرف دخانیات در فرد بیمار نیز بر موفقیت عمل کاشت مو تأثیر می گذارد. در یک فرد سالم غیر سیگاری، احتمال موفقیت ۹۵ الی ۹۸ درصد از موهای پیوند زده شده وجود دارد.

در یک جمع بندی کلی می توان گفت موفقیت کاشت مو، ابتدا به تراکم و رشد پذیری بانک موی فرد و سپس به تجربه، دانش و مهارت پزشک متخصص جراحی کاشت مو بستگی دارد.

هزینه کاشت مو در کلینیک پوست و مو

امروزه تبلیغات بسیاری در زمینه انجام عمل کاشت مو در مطب های پزشکان عمومی انجام می شود که به دلیل حساسیت و ظرافت بالای عمل پیوند مو و کاشت مو، هیچ یک از این تبلیغات قابل اعتماد و اطمینان نیستند. اما با مراجعه به کلینیک پوست و مو معتبر و پیشرفته، می تواند از تجربه پزشکان مجرب و ماهر پوست و مو برخوردار شده و بهترین نتیجه کاشت مو را داشته باشد. به طور کلی هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن می توان به تعداد پیوندهای مورد نیاز، روش کاشت مو، تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به تراکم مطلوب، وضعیت بانک موی فرد بیمار، مهارت پزشک جراح و تجهیزات کلینیک پوست و موی مورد مراجعه اشاره نمود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X