بهترین پزشک فوق تخصص کاشت مو و ابرو در تهران و ایران

بهترین پزشک فوق تخصص کاشت مو و ابرو در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک فوق تخصص کاشت مو و ابرو در تهران و ایران

امروزه پزشکان بسیاری برای انجام جراحی های زیبایی من جمله کاشت موی طبیعی اقدام میکنند. سیل مراجعات مردمی جهت انجام امور کاشت مو و ابرو منجر به ورود و پیدایش پزشکان متبحر فوق تخصص کاشت مو، فوق تخصص کاشت مو در تهران و ایران شده است. به نوعی که ایران و علی الخصوص تهران به عنوان بهترین مراکز کاشت مو حتی در جهان نام برد.

به عقیده خیلی ها بهترین متخصصین و پزشک مو در ایران هستند و برای انجام جراحی های کاشت مو بهترین انتخاب، کلینیک های تهرانیست . این کلینیک ها دارای کادری مجرب از جمله فوق تخصص کاشت مو و متخصص کاشت مو در تهران  میباشند.

اهمیت توجه به تخصص و توانایی فوق تخصص کاشت مو

در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه کاشت مو رخ داده است. این پیشرفت ها یادآور این نکته هستند، با وجودی که  این جراحی ها به ظاهر ساده میباشند و با بی حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می شوند ولی عملی بسیار ظریف و حساس هستند و رعایت صدها نکته مهم الزامیست تا منجر  به بهترین نتیجه و بالاترین درصد رشد موهای کاشته شده شود.

[caption id="attachment_19748" align="aligncenter" width="526"] فوق تخصص کاشت مو و ابرو در تهران[/caption]

به همین سبب متخصصین کاشت مو هر روزه دانش خود را به بهترین و به روزترین روش های کاشت مو مجهز میکنند تا از غافله به روزترین های متخصص کاشت مو عقب نمانند.

این روزها یک فوق تخصص کاشت مو عمدتا از روش FIT  برای پیوند موی طبیعی استفاده میکند. فوق تخصص و یا متخصص کاشت مو  باید تخصص و آشنایی کامل با این روش را داشته باشد.

 از نکاتی مهمی یک متخصص کاشت مو در این روش باید بدان توجه کند موارد زیر هستند:

  • طراحي خط مو و چگونگي توزيع گرافتها در اين ناحيه
  • برنامه ريزي براي تقسيم بندي ميزان تراكم موها در هر ناحيه از سر
  • ايجاد برشها با جهت و زاويه مناسب
  •  چگونگي توزيع گرافتها در ساير نواحي پوست سر

توجه به موارد جزیی و ظریف توسط متخصص کاشت مو بسیار مهم است . به عنوان مثال حتي گرافتهايي با يك تار مو نيز در صورتي كه با زاويه  غلط كاشته شوند ميتوانند سبب ايجاد ظاهري غير طبيعي گردند.

تسلط بر مهارت ها و جزییات در حین پیوند مو توسط فوق تخصص کاشت مو

از حساسیت های کاشت مو به روش  FIT میتوان به این اشاره کرد که حتی این امکان وجود دارد که بهترین و کاملترین گرافت های انتخاب شده و جداسازی شده ، در حین کاشت دچار آسیب شوند و روند رشد آنها متوقف شود.

 مواردی همچون خشک شدن و ضربه زدن به گرافت از جمله عوامل شناخته شده ای هستند که ممکن است توسط متخصص کاشت موی بی تجربه و نابلد تاثیر منفی بر روی گرافت بگذارد.  فوق تخصص کاشت مو باید به مهارت های خاص برداشت گرافت در روش Fit مسلط باشد. پانچ مناسب، پيدا كردن عمق صحيح و نيز تنظيم پانچ بر اساس تغييرات جهت مو از جمله مهارت هایی است که یک متخصص کاشت مو در وهله اول باید کاملا به آن مسلط باشد.

خطرات کاشت مو به روش FIT و نقش فوق تخصص کاشت مو در رفع خطرات

هنگام کاشت مو نگرانی های زیادی در ارتباط با میزان قطع شدن گرافت ها وجود دارد. در واقع اگر موها در يك واحد فوليكولي ( فوليكولار يونيت) قطع شوند احتمال رشد آنها نیز بسيار كمتر میشود. در روش FIT  هم احتمال قطع شدن گرافت ها بسیار بیشتر از سایر روش های کاشت مو وجود دارد و انجام پيوند مو به روش FIT براي بيماراني که موهاي فر و مجعد دارند بسيار مشكل است. از همین رو متخصص کاشت مو باید مهارت، آگاهی و تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد تا بیمار خود را از همه لحاظ راضی نگه دارد.

پیشنهاد ما در پایان این است که سعی کنید در انتهاب متخصص و یا فوق تخصص کاشت مو نهایت دقت و بصیرت را داشته باشید، تا بهترین متخصص کاشت مو را پیدا کنید. انتخاب متخصص کاشت مو مناسب در تهران نشدنی نیست اما از بین خیل عظیم  پزشکان موی مدعی در ایران، سخت و زمانگیر است. برای خود ارزش قایل باشید. رزومه فعالیت متخصصین را مطالعه کنید و در پایان با نهایت بصیرت انتخاب کنید تا نتیجه ای دلخواه را به دست آورید.

منبع: کلینیک کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X