کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلینیک کاشت مو

مهمترین فاکتور برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران انتخاب قطعی پزشک کاشت مو است. انتخاب بهترین جراح متخصص کاشت مو یکی از مهمترین تصمیماتی است که برای انجام آن باید به برخی فاکتورهای ارزشمند توجه نمود. متاسفانه، بر خلاف اینکه کلینیک های پوست و موی زیادی برای کاشت مو وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها وقت و نیروی کافی را برای بررسی روند موفقیت کاشت مو به بیمار اختصاص می دهند.

بنابراین، گزینه های محدودتری برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو با نتایج طبیعی باقی می ماند. یک کلینیک پوست و موی معتبر عمل کاشت مو باید دارای پزشکانی باشد که دارای کمترین خطا در کار خود بوده و بهترین نتیجه را تضمین نمایند. زیرا یک بار عمل کاشت مو با شکست مواجه شود، امکان اصلاح مجدد آن وجود ندارد.

سوالات متداول درباره کلینیک کاشت مو :

آیا کلینیک کاشت مو می تواند تمام اعمال کاشت مو را برای یک نفر انجام دهد؟

آیا کلینیک دارای پزشک فوق تخصص کاشت مو می باشد؟

آیا کلینیک کاشت مو ایران نوین شعبه دیگری هم دارد؟

 خدمات کلینیک های کاشت مو

کلینیک های تهران توانسته اند مشکل بسیاری از نیازمندان به خدمات کاشت موی طبیعی را به طور کاملاً علمی و تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و تکنیک های روز دنیا مرتفع سازند .

جراحی پیوند مو یک روش دائمی برای ترمیم مو با استفاده از موهای موجود شما است. بیمار با رشد دائمی و نگاه طبیعی روبرو است،برای انجام کاشت باید پس از پرس و جو و تحقیقات لازم کلینیک خود را انتخاب نمایید و پس از مراجعه به مشاوره کلینیک پزشک خود را تعیین و بعد از اننخاب پزشک مورد نظر نوع روش کاشت را انتخاب نمایید و با تعیین وقت برای جراحی آماده کاشت شوید.

لازم به ذکر است هر کلینیک خدمات مختص به خود را ارائه می کند. که در این باره می توان گفت ایران نوین به عنوان یک کلینیک معتبر و در سراسر ایران ارائه خدمات سودمندتر نسبت به دیگر مراکز می باشد.

با بررسی موارد زیر، شما قادر خواهید بود بهترین پزشک متخصص کاشت مو و بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب نمایید. باید دقت کنید که پزشک مورد انتخاب شما دارای تمامی موارد زیر باشد.

معیارهای انتخاب بهترین پزشک متخصص کاشت مو در تهران

۱. مهارت های حرفه ای

تجربه، توانایی و مهارت و تخصص پزشک متخصص ترمیم مو، مستقیماً بر نتیجه نهایی کاشت مو تأثیر می گذارد. اما اولین سؤالی که باید از خود بپرسید این است که بهترین پزشک متخصص کاشت مو باید دارای چه مهارت هایی باشد؟

جراحی کاشت مو یکی از انواع جراحی زیبایی است و تنها کسی که به خوبی یک جراح متخصص زیبایی می تواند این عمل را انجام دهد، یک جراح پلاستیک مجرب است.

با توجه به این مسأله، تنها یک جراح زیبایی که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک باشد، اجازه دارد که این عمل را انجام دهد. چرا که انتخاب و تشخیص بخشی از مو که به عنوان اهدا کننده و همچنین نوع روش کاشت از امتیازهای یک پزشک ماهر است که بسیار مهم و حیاتی برای انجام کاشت موی سر می باشد.

۲. تجربه

دومین معیاری که باید مورد قضاوت قرار دهید، تجربه کاری وی در زمینه عمل کاشت مو است. بنابراین پزشک مورد انتخاب شما باید به این سؤال پاسخ دهد که دقیقا چند سال است که به صورت حرفه ای عمل جراحی کاشت مو را انجام می دهد؟

۳. مهارت های هنری و زیبایی شناسی جراح

یک پزشک متخصص جراحی کاشت مو باید مهارت های زیبایی شناختی کافی را برای قرار دادن گرافت های مو با توجه به شکل طبیعی رویش موی بیمار، سن و جنسیت وی در محل مناسب داشته باشد.

گفته می شود که ۶۰% از عمل ترمیم مو مربوط به مهارت های هنری و ۴۰% آن مربوط به مهارت های علمی است که ترکیب هر دو مهارت سبب پدید آمدن خط رویش طبیعی مو با قرار دادن گرافت های مو در محل های مناسب طاسی سر می شود.

۴. داشتن حسن سابقه در بین بیماران قبلی

شهرت پزشک در بین بیماران سابق وی نشان از مهارت وی در عمل های قبلی دارد.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

به احتمال زیاد شما تصور می کنید که پزشکان تمام مراحل مربوط به عمل جراحی کاشت مو را انجام می دهند. این بسیار دور از حقیقت است ، به خصوص در کلینیک های کاشت مو که توسط پزشکان انفرادی اداره می شوند. در واقع اقتصاد کاملاً ساده است. هنگامی که آگهی هایی را پیدا می کنید که از تخفیفات زیاد در مورد پیوند مو اطلاع می گیرند ، در واقع به این معنی است که این روند توسط کمک پرستاران آموزش دیده انجام خواهد شد.

راحتی و رضایت بیمار بسیار مهم است. ارائه بالاترین سطوح مراقبت و پشتیبانی به هر بیمار و کیفیت کار تیم جراحی باعث می شود که هر بیماری از نتیجه عمل کاشت مو خود رضایت کامل را داشته باشد. تمامی مراحل عمل نیز توسط جراحان تحصیل کرده و ماهر در محیطی آرام و راحت انجام می شود.

فکر کن اگر یک پزشک واجد شرایط برای انجام این کار ، دسته های فصلی بیشتری را برای این کار استخدام کند ، حاشیه سود پایین می رود. چنین ترتیبی قادر به ارائه چنین تخفیف بزرگی نخواهد بود و هنوز هم می شکند.

اکثر افرادی که به چنین کلینیکهایی مراجعه می کنند از این واقعیت آگاه نیستند. آنها کاملاً در معرض تخفیف های زیاد فریب خورده و بدن خود را در معرض عفونت و عوارض جانبی روشی کاملاً بی خطر قرار می دهند.

ضمانت های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

  1. ارائه بهترین و منصفانه ترین قیمت ها نسبت به کلینیک های سطح بالا و پیشرفته پوست و مو
  2. دریافت ضمانت نامه کتبی توسط هر بیمار
  3. عمل جراحی کاشت مو توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک مجرب و ماهر انجام می شود.
  4. عمل جراحی در محیطی آرام و مجهز انجام می شود.
  5. استفاده از بیشترین بانک موی قابل برداشت از سر بیمار

کلینیک ایران نوین ، بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

در این کلینیک خدمات کاشت ابرو، کاشت مو، پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو با مدرن ترین دستگاه ها، توسط متخصصان مجرب و به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود.

از آن جایی که کاشت مو روش های مختلفی دارد این مرکز با ارائه ی مشاوره ی رایگان به مشتریان خود بهترین انتخاب را به آن ها پیشنهاد می دهد.

انواع روش های کاشت مو اعم ازکاشت مو به روش های FUT,  FIT,BHT، کاشت موی مصنوعی، کاشت مو به روش ترمیم مو در این مرکز انجام می گیرد که شما با مشاوره رایگان و تلفنی می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز و کرج

هرچند امروزه پزشکان مجرب و متخصصی در بسیاری از کلان شهر ها و شهرستان های کشور وجود دارد، اما نباید بر این واقعیت چشم پوشید که همچنان مجهز ترین کلینیک های کاشت مو و پوست و زیبایی در پایتخت واقع شده هر بیماری حق دارد که در مقابل هزینه پرداختی خود برای درمان ریزش مو از امکانات بهترین کلینیک به همراه مجرب ترین و بهترین تیم تخصصی کاشت موی طبیعی بهره مند شود.

بنابراین کلینیک ایران نوین ، بهترین کلینیک کاشت مو در ایران راه حل مناسبی را پیش روی متقاضیان کاشت مو گذاشته است. کلینیک کاشت مو ایران نوین، امکان پذیرش و اسکان بیماران شهرهای دیگر را تا پایان زمان  عمل جراحی و طی دوره ریکاوری در تهران فراهم آورده است.

بنابراین متقاضیان کاشت مو در شیراز و کرج ، که بیشترین تعداد را دارند و همچنین سایر شهرهای کشور می توانند برای درمان ریزش مو و انجام عمل زیبایی کاشت مو و ترمیم مو به کلینیک ایران نوین مراجعه نمایند.

مشاوره کاشت مو در کلینیک ایران نوین

بدون مشاوره هیچ عمل زیبایی را انجام ندهید! یکی از مزایای کاشت مو در کلینیک ایران نوین بهره گیری از جلسه مشاوره پیش از عمل به منظور بررسی سوابق بیماری های مراجع و شرایط جسمانی وی برای انتخاب بهترین روش کاشت مو و کاشت ابرو است.

حتی در مواردی که فرد به دلیل عدم به داشتن بانک موی مناسب کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نباشد، روش های جایگزین ترمیم مو به وی پیشنهاد می گردد.

عکس های قبل و بعد از کاشت مو

در کلینیک های معتبر کاشت مو مانند کلینیک ایران نوین، آتلیه مخصوص جهت عکاسی قبل و بعد از عمل زیبایی کاشت مو وجود دارد تا بیمار متوجه روند رشد موی خود در خلال دوره درمان شده و پیشرفت کار را ملاحظه نماید.

مشاهده عکس های قبل و بعد از کاشت مو بهترین مرجع برای شناخت یک کلینیک کاشت موی معتبر است. از دیگر خدمات کلینیک ایران نوین میتوان به خدمات زیر اشاره کرد که بصورت شبانه روزی و بصورت ۲۴ ساعته در شبانه روز جوابگو سوالات و مشاوره های رایگان شما میباشد.

ریزش مو در زنان

ریزش مو با الگوی زنانه (Female pattern hair loss (FPHL شایع ترین اختلال ریزش مو در زنان است. علائم اولیه ممکن است در سالهای نوجوانی ایجاد شود که منجر به ریزش مو مترقی با توزیع الگوی مشخصه شود. این بیماری با تعویض تدریجی فولیکولهای موی ترمینال در قسمتهای فرونتال (جلوی سر) و راس توسط فولیکولهای مینیاتوریزه مشخص می شود ، که به تدریج منجر به کاهش قابل مشاهده تراکم مو می شود. زنانی که مبتلا به FPHL هستند ، ممکن است دچار اختلال قابل توجهی در کیفیت زندگی شوند. تشخیص FPHL بیشتر بالینی است. بسته به تاریخچه بیمار و ارزیابی بالینی ، آزمایش تشخیصی بیشتر ممکن است مفید باشد. هدف این مقاله بررسی دانش فعلی در مورد اپیدمیولوژی ، پاتوژنز ، تظاهرات بالینی و تشخیص FPHL است.

تعریف ریزش مو FPHL

FPHL نازک شدن تدریجی موی سر است. این نتیجه از کاهش تدریجی نسبت موهای ترمینال به موهای کوچکتر و باریک تر و باریک تر است ، فرآیندی که به عنوان کوچک سازی فولیکول شناخته می شود . این کوچک سازی معمولاً از توزیع الگوی پیروی می کند. در زنان ، FPHL معمولاً به عنوان كاهش انتشار تراكم مو در نواحي جبهه و راس ارائه مي شود ، اما نواحي پاريتال و مكاني مي تواند درگير باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X