بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو درتهران و ایران

بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو درتهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین
  [caption id="attachment_19058" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]  

توضیحات مختصر درباره کاشت ابرو

برای داشتن صورت زیبا و برای اینکه چشم ها زیبایی خود را حفظ  و بیشتر کنند، کاشت ابرو از بهترین عمل ها در انواع عمل های زیبایی میباشد.

می دانید که بشر، از ابتدای خلقت، موجودی اجتماعی بوده است. اجتماع نیز، انسان ها زیبا، جذاب و ... را بیشتر می پسندد. به همین دلیل است که انسان ها، برای رفع مشکلات زیبایی خود دست به کار شدند. از این رو که ابرو، در صورت و بالای چشم ها قرار دارد، در نگاه اول به صورت، دیده خواهد شد. بنابراین برای رفع مشکلات ابرو، باید به بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو مراجعه کنید. در صورتی که شما به بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو مراجعه کنید، می توانید از نتایج راضی کننده کار، اطمینان داشته باشید. بنابراین در ادامه مطلب با من همراه باشید تا درباره بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو در تهران و ایران مطالبی ارائه کنم.

[caption id="" align="aligncenter" width="451"] کاشت ابرو درتهران[/caption]

اهمیت ابروها

شاید فکر کنید که تمامی اهمیت ابروها را می دانید. و به همین دلیل ممکن است از تیتر " اهمیت ابروها " تعجب کرده باشید! یکی از وظایف ابروها، همان طور که می دانید زیبایی است. بدون ابروها، به مقدار قابل توجهی از زیبایی صورت شما کاسته می شود. اما یکی دیگر از وظایف ابرو، جلوگیری از ورود عرق به چشم است. عرق، حاوی محتویاتی است که ممکن است به چشم آسیب بزند اما ابروها، مانع از ورود عرق به کاسه چشم می شوند.

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش های مختلفی از جمله کاشت ابرو به روش FIT،کاشت ابرو به روش FUT که هرکدام از آنها مزیت و معایبی دارند انجام میشود.  

کاشت ابرو یا تاتو ابرو

هر کدام از روش های کاشت ابرو و تاتو ابرو دارای مزیت ها و معایبی میباشند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 1-کاشت ابرو به صورت طبیعی و قابل رشد میباشد. 2- قابل تغییر ظاهر در کاشت ابرو 3-تاتو ابرو،تا آخر عمر بدون تغییر میباشد. 4-تاتو ابرو درد و خونریزی بیشتری نسبت به کاشت ابرو دارد

ویژگی های کلینیک کاشت ابرو در تهران

از مهمترین ویژگی های کلینیک کاشت ابرو در تهران میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1-با توجه به بزرگ بودن تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر ایران در دسترس بودن کلینیک کاشت ابرو از نکات بسیار مهم در انتخاب کلینیک پوست و مو مناسب میباشد. 2- وجود پزشکان متخصص و مجرب در کادر پزشکی کلینیک کاشت ابرو ایران نوین 3- قیمت مناسب  برای انجام عمل های ،کاشت ابرو،کاشت مو،ترمیم ابرو و . . . 4-  سپری نکردن وقت زیاد در ترافیک،مترو  و ... 5-نبودن کلینیک در محدوده طرح ترافیک

بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو تهران و ایران

کلینیک ایران نوین

کلینیک ایران نوین، یکی از بهترین کلینیک های تخصصی برای کاشت ابرو در تهران ، انواع تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل و ... ، IPL ، ترمیم و کاشت مو و ... است. درصد زیادی از مشتریان این کلینیک ، از آنها رضایت دارند. همچنین شما با ورود به سایت این کلینیک کاشت ابرو، می توانید یک گالری کامل از مشتریان آنها، تغییرات قبل و بعد عمل و ... را مشاهده

[caption id="" align="aligncenter" width="508"] کاشت ابرو در تهران[/caption]

 نمایید. لازم به ذکر است که این کلینیک در تهران واقع شده است. همچنین شماره تلفن این کلینیک ۲۲۲۲۱۰۰۰-۰۲۱ می باشد.

کلینیک ایران فیت

کلینیک ایران فیت نیز یکی از کلینیک های با تجربه و با پزشک های ماهر است که در شهر تهران واقع شده است. تلفن تماس این کلینیک ۰۲۱ ۸۸۱۰ ۲۰۰۰ می باشد. با ورود به سایت کلینیک ایران فیت، می توانید فیلم های کاشت مو به روش فیت را مشاهده نمایید. در این کلینیک، خدمات کاشت مو، کاشت ابرو، ترمیم مو، درمان ریزش مو و ... ارائه می شود. این کلینیک در خیابان آزادی ، خیابان میرقاسمی ، نبش بن بست سوم قرار دارد.

کلینیک تخصصی سیب سرخ

کلینیک سیب سرخ هم یکی از کلینیک های معتبر در زمینه کاشت ابرو با مجوز از وزارت بهداشت می باشد. این کلینیک در خیابان پاسداران تهران واقع شده است. همچنین شما می توانید از مشاوره های رایگان این کلینیک در تلگرام بهره مند شوید.

بنابراین کاشت ابرو، یکی از مهم ترین عوامل زیبایی به حساب می آید، زیرا ابرو در صورت قرار دارد و می تواند به زیبایی شما لطمه بزند. بنابراین راه کار، مراجعه به بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو می باشد. در این صورت شما با اطمینان از نتیجه کار، می توانید به زیبایی خود بیافزایید. نظر شما چیست؟ آیا شما در این باره تجربه ای داشته اید؟ با ما در میان بگذارید.

سوالات متدوال درباره کاشت ابرو


1- روش های کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین چگونه است ؟
کلینیک ایران نوین کاشت ابرو را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت ابرو یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ابرو ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
2- نتیجه عمل کاشت ابرو چیست ، و چه میشود ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد. بیشتر بخوانید 
3- چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود؟
درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل . کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت ابرو و کاشت مو به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
4- هزینه و قیمت تقریبی کاشت ابرو چقدر است ؟
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد کاشت ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.. برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
5- ابروهای کاشته شده بعد از چند روز نمایان خواهند شد ؟
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت ابروها همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
6- عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟
عمل زیبایی کاشت ابرو یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
7- آیا در عمل کاشت ابرو از موهای طبیعی خودم استفاده میشود ؟
بله ، درعمل کاشت ابرو که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
8- آیا عکس یا ویدیوی خاصی درباره ابرو هست ؟
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله : آپارات فیس بوک یوتیوب و همچنین صفحه کاشت ابرو ویدئوهایی درباره کاشت ابرو وجود دارد.
9- نحوه شستشوی صورت بعد از انجام عمل کاشت ابرو به چه صورت میباشد ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از کاشت ابرو مراجعه نمایید.

10- بیش ترین افراد و دلایل کاشت ابرو در افراد

بیشترین افرادی که کاشت ابروانجام میدهند بیشتر بدلایل بیماری های ژنتیکی ، بیماری هایی از جمله سرطان، در اثر بالارفتن سن و . . که برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دلایل کاشت ابرو میتوانید به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک کاشت ابرو،پیوند ابرو،ترمیم ابرو در تهران

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X