کاشت مو با ضمانت کتبی

کاشت مو با ضمانت کتبی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو با ضمانت کتبی

پیوند مو یک روش جراحی برای درمان طاسی و یا ریزش مو است که مورد استقبال قرار گرفته است. جراحی پیوند مو کمک زیادی به مردم کرده و همواره در حال تغییر زندگی آن هاست؛ زیرا با این عمل می توانند موهای از دست رفته اشان را بازگرداند و جوان تر به نظر برسند. جراحی مو می تواند به شما کمک کند که سال ها را به عقب برگردانید و ظاهر مورد علاقه خود را داشته باشید. روش های ابتدایی کاشت مو، اعتماد بسیاری از افراد را به این روش از بین برده است. اما روش های جدید ظاهر طبیعی فرد را حفظ کرده و به پرپشت شدن موهای وی کمک می کند. برای رفع این نگرانی و بی اعتمادی، شما می توانید کاشت مو با ضمانت کتبی را امتحان کنید.

ریزش مو چیزی است که در مردان بسیار رایج است و خیلی ها از این مشکل رنج می برند. اما اکنون شما یک راه حل بسیار عالی در اختیار دارید. در ادامه درمورد مزایای مختلف جراحی پیوند مو صحبت خواهیم کرد.

[caption id="attachment_18559" align="aligncenter" width="500"] کاشت مو با ضمانت کتبی[/caption]

فرایند طبیعی

برخی از افراد فکر می کنند انجام این عمل جراحی ایمن نیست. اما به گفته کارشناسان این نظریه کاملا اشتباه است. زیر پیوند مو کاملا ایمن و طبیعی است. چرا که به هیچ عنوان از مواد شیمیایی و داروهای خاص که ممکن است به مو های شما آسیب برساند، استفاده نمی شود. در میان تمام روش هایی که برای رشد مو استفاده می شود، جراحی پیوند مو، طبیعی ترین آن هاست و نکته قابل توجه آن جاست که بعد از عمل کسی نمی تواند تشخیص دهد موهای شما پیوند شده است. زمانی که شما این عمل را انجام می دهید لازم نیست نگران لکه های قهوه ای روی سرتان و یا دیگر مسائل پوستی سر خود باشید، چرا که با انجام پیوند همه ی مشکلات حل می شود. بعد از انجام این عمل رشد موها مثل قبل از عمل نخواهد بود، اما مقدار رشد به آن نزدیک است.

یکی دیگر از مزایای جراحی پیوند مو این است که شما می توانید به راحتی موهای خود را مدل دهید. موهای پیوند شده درست همانند موهای طبیعی رشد کرده و نیازی به استفاده از شامپو های مخصوص یا مواد شیمیایی برای حفظ تراکم آن ندارید.

جریان کاشت مو با ضمانت نامه کتبی چیست؟

کاشت موی طبیعی یا پیوند موی زنده یک کار کاملا پزشکی می باشد که باید توسط پزشک انجام گیرد و این عمل با ترمیم مویی که در آن کلاه گیس درست می کنند و روی سر شما می چسبانند کاملا متفاوت است. برخی از مراکز برای اینکه به مشتری اطمینان دهند جنس مرغوب استفاده می کنند، عمل کاشت مو با ضمانت نامه کتبی می دهند.  بنابراین قبل از اینکه دنبال کاشت مو با ضمانت نامه کتبی باشید باید دنبال یک پزشک معتبر بگردید؛ چرا که ضمانت نامه یک پزشک تازه کار یا یک فرد غیر پزشک هیچ اعتباری نخواهد داشت. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X