میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن شامل وارد کردن ریزدانه‌های رنگی بین بخش رویی پوست (اپیدرم) و بخش زیرین پوست(درم) است که نواحی مورد نظر را رنگی میکند. تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با روش های سنتی تفاوت‌هایی خالکوبی در نوع دستگاه میکروپیگمنتیشن است. دستگاه‌های میکروپیگمنتیشن ابرو امروزه به نحوی هستند که اجزای ثابتشان کاملاً ایزوله از قسمت های قابل تعویض هستند و بنابراین بهداشت بیشتری برای افراد تضمین شده است.

روش میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن ابرو روشی بر مبنای اصول پزشکی است که با کمک دستگاه های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل عملی می شود. در میکروپیگمنتیشن ابرو کاربر می تواند آرایش دائمی خواسته شده توسط مشتری را ارائه دهد. در روش میکروپیگمنتیشن ابرو کاشت رنگدانه ها با حداقل آسیب به بافت پوستی انجام می شود. روش میکروپیگمنتیشن بر خلاف تاتو که تنها برای نقاشی بر روی بدن استفاده می شود کاربرد پزشکی نیز دارد. از کاربردهای میکروپیگمنتیشن می توان به متعادل سازی صورت و بازسازی طبیعی چهره استفاده نمود.

آیا استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو انتخاب درستی است؟

بنا به نظرات پیگمنتر مرکز زیبایی سعادت آباد به عنوان بهترین مرکز کاشت موی طبیعی تهران و ایران، میکروپیگمنتیشن نسبت به تتوی سنتی عوارض کمتری از جمله درد و خونریزی دارد و مدت طولانی تری باقی می ماند. اگر میکروپیگمنتیشن را چند سال یک بار ترمیم نمایید، از تغییر رنگ آن به قرمز یا سبز جلوگیری نموده اید. برای انتخاب رنگ میکروپیگمنتیشن نیز باید از رنگ های بهداشتی و استاندارد استفاده نمود.

دیگر کابردهای روش میکروپیگمنتیشن

علاوه بر کاربردهای این روش در امور زیبایی، در امور درمان هم می‌توان از میکروپیگمنتیشن برای مداوای مشکلاتی مانند ویتیلیگو (بیماری برص یا پیسی) یا اصلاح جای زخم یا کلوئید کمک گرفت. یکی از محبوب‌ترین کاربردهای میکروپیگمنتیشن هم اصلاح زخم‌های جراحی پلاستیک یا بازسازی هاله پستان در موارد ماستکتومی (عمل جراحی برداشتن پستان در سرطان‌ها و...)، هماهنگ کردن اندازه هاله و شدت رنگ هاله با سینه است. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X