کاشت کلاه گیس

کاشت کلاه گیس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت کلاه گیس

درباره کاشت کلاه گیس طبیعی چقدر شنیده اید؟

شاید کمتر شنیده باشید که بتوان کلاه گیس را روی سر کاشت در این مقاله میخواهیم درباره کلاه گیس و کاشت کلاه گیس طبیعی روی سر با شما صحبت کنیم. از ديد افراد معمولی جامعه، کلاه گيس برای مردان شايسته نبوده و اغلب اين افراد مورد تمسخر ديگران قرار می گيرند. همين مطلب موجب ايجاد يک ترس و اضطراب دائمی و سرافکندگی در مردان میشود و مصرف کلاه گیس را به طور عمده کاهش میدهد.

با این حال خانم ها بسيار راحت تر از کلاه گيس استفاده میکنند. استفاده کلاه گیس توسط خانم ها به فرهنگی عامه تبدیل شده و مشکلی در استفاده از آن پدید نمی آید. با این حال استفاده از کلاه گیس در هر دو جنس نه تنها بد نیست بلکه بسیار پسندیده است.

مشکلات همیشگی استفاده از کلاه گیس طبیعی روی سر

استفاده از کلاه گیس به صورت دایم مشکلاتی را با خود به همراه دارد. یعنی فرد پس از گذر از مرحله کسب اعتماد به نفس برای استفاده از کلاه گیس باید حوصله استفاده از آن را هم به دست بیاورد. اینکه هر روز صبح از خواب برخیزید و با دقت کلاه گیس را بر روی سر خود نصب کنید. مواظب باشید تا آرایش آن در طول روز بهم نخورد و مداما در فکر مرتب کردن آن باشید و یا بترسید اطرافیانتان شما را با سر بدون کلاه گیس ببینند مشکلات استفاده از کلاه گیس است که تقریبا دلزدگی برای همه افراد پس از مصرف را پدید می آورد. بسیاری از افراد مخصوصا مردانی که با مشکل طاسی مواجه هستند پس از مدتی از کلاه گيس و مشکلات آن خسته شده و تصميم به انجام کاشت مو می گيرند. متاسفانه برای این افراد که قبلا با سر پرموی ناشی از استفاده کلاه گیس در انظار عمومی ظاهر شده اند مرحله کاشت مو با مشکلاتی همراه است. حالا چطور باید چند ماه با سر طاس خود تردد کنند؟

روش های نصب کلاه گیس

کلاه گیس به روش های مختلفی روی سر قرار می گیرد. کلاه گیس ها یا به صورت یک جا روی سر قرار می گیرند یا اینکه هر تار مو جداگانه یا دسته دسته به وسیله ابزاری مانند کلیپس و چسب و ... به پوست سر وصل شود. در کلاه گیس ها از موهای طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود و طبیعتاً کلاه گیس های دارای موهای طبیعی هزینه و قیمت بیشتری دارند. از آنجایی که قبل از انجام کاشت مو، اغلب موهای فرد تراشیده می شود و دیگر مویی وجود ندارد که بتوان کلاه گیس را به آن وصل کرد، بنابراین پس از کاشت مو دیگر نمی توان از کلاه گیس استفاده کرد و همین امر باعث می شود فرد دچار مشکلاتی از لحاظ اجتماعی شود. از آنجاییکه در کاشت کلاه گیس مصنوعی تراکم موها خیلی بیشتر از تراکم مویی است که در جلسات اول کاشت موی طبیعی ایجاد می شود، توصیه میکنیم تا جایی که ممکن است از کلاه گیس استفاده نکنید و پس از تحمل تنها چند ماه کم مویی قبل از کاشت مو، می توانید موهایی طبیعی و بدون دردسر داشته باشید. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X