بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش کاشت ابرو

ابروهای نازک و کم پشت بخصوص در خانم ها ظاهری بی روح و خسته را به اطرافیان القا می کند ، اگر به دلایل مختلف دچار ریزش موی ابرو شده اید یا در اثر سوختگی یا سوانح بخشی از موی ابروی شما دچار کچلی شده است ، شما کاندید مناسبی برای کاشت موی ابرو هستید. در روش کاشت ابرو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو ، توسط متخصص زیبایی صورت می پذیرد می توان از روش های مختلفی جهت پیوند مو استفاده نمود.

[caption id="attachment_19076" align="aligncenter" width="600"] کاشت-ابرو[/caption]

روش های مختلف کاشت ابرو

در روش های مختلف کاشت مو در ابرو ، موی مورد نیاز از بانک موی پشت گوش و پشت سر فرد برداشته می شود و در محل مناسبی از ابرو پیوند زده می شود. کاشت مو در ابرو یک کار ظریف و هنرمندانه است که جراح با دقت و حوصله ی بسیار باید این موهای پیوندی را در جهت رشد دیگر موهای ابرو به خوبی پیوند بزند.

برداشت مو از پشت گوش و سر فرد می تواند به دو روش FUT و FIT انجام گردد:

ر روش FUT نوار باریکی از موی مورد نیاز از محل با بیحسی موضعی برداشته می شود و پس از جداسازی تک به تک فولیکول ها ، موها در محل ابرو با شکاف های بسیار ریزی در زاویه و جهت خواب مناسب کاشته می شوند. چنانچه ابرو به موی زیادی جهت پیوند نیاز داشته باشد و فرد از جراحی و بخیه زدن ترسی نداشته باشد ، روش FUT برای او مناسب خواهد بود. اما در روش FIT موی مورد نیاز جهت پیوند در ابرو ، با پانچ های مخصوص جدا و به صورت تک به تک فولیکول ها توسط همان پانچ در محل ابرو کاشته می شوند ، در این روش فقط شکاف های بسیار ریز حاصل از پانچ ایجاد می گردد و دیگر شاهد جراحی و بخیه زدن نخواهیم بود ، روش FIT برای برداشتن حجم کمی از فولیکول های مو در عمل های ترمیمی مو چون ترمیم ابرو مناسب تر است.

انتخاب روش کاشت ابرو چه اهمیتی دارد؟

علاوه بر اهمیت روش کاشت ابرو ، تجربه و مهارت پزشک در چگونگی کاشت مو در ابرو و ایجاد خط ابرو طبیعی با زاویه ی مناسب نیز در دستیابی به ابروهای پرپشت و زیبا بسیار مهم است. روش کاشت ابرو یک جراحی کوچک زیبایی می باشد که دارای عوارض بسیار کم و موقتی چون تورم ، قرمزی و خونریزی ناچیز خواهد بود که طی چند روز برطرف خواهند شد. کاشت مو و ایجاد تراکم لازم در ابرو یک روش دائمی برای ایجاد ابروهای زیبا است که به راحتی پس از رشد موها می توان آنها را کوتاه و اصلاح نمود. کاشت مو در ابرو چهار تا هفت ساعت زمان نیاز دارد که این زمان به میزان تراکم ، دقت و سرعت عمل جراح و ضخامت یا کلفتی ابرو بستگی دارد و با بیحسی موضعی این عمل صورت می پذیرد. در کلینیک ایران نوین با بهره گیری از متخصصان با تجربه و کارآزموده ، بهترین و مناسب ترین روش های کاشت و ترمیم ابرو برای مراجعه کنندگان این مرکز ارائه می شود. متخصصین پوست و مو در کلینیک ایران نوین به صورت کاملا حرفه ای و بدون هیچ عارضه ای، اقدام به کاشت ابرو با بهترین روش ها می کنند.

کاشت ابرو چگونه انجام می گردد؟

برای کاشت ابرو نیز مانند روش های کاشت مو از انتقال موی سر به نواحی خالی استفاده می شود. موهای کاشته شده بعد از مدتی مانند موهای طبیعی رشد خواهند کرد و ظاهر طبیعی ایجاد خواهند کرد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت ابرو

هر جلسه تا حدود 7 ساعت ممکن است طول بکشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت مو به میزان ریزش مو و در نتیجه تراکم موی مورد نیاز بستگی دارد. هرچه به تراکم موی بیشتری نیاز باشد به تعداد جلسات بیشتری نیز احتیاج می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت مو، روش کاشت موی انتخابی است. زیرا برخی از روش ها امکان انتقال فولیکول های بیشتری را فراهم می کند.

نتایج کاشت ابرو چه زمانی مشخص می گردد؟

موهای کاشته شده بعد از گذشت چند روز به صورت طبیعی شروع به رشد می نمایند و می توان تاثیر آنها را مشاهده نمود. دوران نقاهت این روش بسیار کوتاه است و بعد از گذشت چند روز عوارض  آن برطرف می گردد.

عوارض کاشت ابرو چیست؟

عوارض جدی در مورد کاشت ابرو در صورت با تجربه و متخصص بودن جراح وجود ندارد. عوارض موقتی و گذرا مانند کبودی، تورم، قرمزی و ورم ناحیه تحت درمان نیز بعد از گذشت چند روز خود بخود برطرف می گردند. در صورت مشاهده عوارض غیر عادی بیمار باید موضوع را با پزشک خود در میان بگذارد.

هزینه بهترین روش کاشت ابرو

هزینه بهترین روش کاشت ابرو بر اساس عوامل زیر تعیین می گردد:

  • ناحیه تحت درمان
  • تراکم ابرو
  • ضخامت ابرو
  • تعداد پیوندهای مورد نیاز
  • تخصص پزشک
  • خدمات کلینیک
  • و...

سوالات متدوال درباره کاشت ابرو


1- روش های کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین چگونه است ؟
کلینیک ایران نوین کاشت ابرو را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت ابرو یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ابرو ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
2- نتیجه عمل کاشت ابرو چیست ، و چه میشود ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد. بیشتر بخوانید 
3- چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود؟
درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل . کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت ابرو و کاشت مو به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
4- هزینه و قیمت تقریبی کاشت ابرو چقدر است ؟
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد کاشت ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.. برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
5- ابروهای کاشته شده بعد از چند روز نمایان خواهند شد ؟
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت ابروها همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
6- عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟
عمل زیبایی کاشت ابرو یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
7- آیا در عمل کاشت ابرو از موهای طبیعی خودم استفاده میشود ؟
بله ، درعمل کاشت ابرو که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
8- آیا عکس یا ویدیوی خاصی درباره ابرو هست ؟
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله : آپارات فیس بوک یوتیوب و همچنین صفحه کاشت ابرو ویدئوهایی درباره کاشت ابرو وجود دارد.
9- نحوه شستشوی صورت بعد از انجام عمل کاشت ابرو به چه صورت میباشد ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از کاشت ابرو مراجعه نمایید.

10- بیش ترین افراد و دلایل کاشت ابرو در افراد

بیشترین افرادی که کاشت ابروانجام میدهند بیشتر بدلایل بیماری های ژنتیکی ، بیماری هایی از جمله سرطان، در اثر بالارفتن سن و . . که برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دلایل کاشت ابرو میتوانید به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید.

برای دریافت مشاوره تقویت مو و استعلام هزینه تقویت مو و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X