درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

زمانی که فرد دچار عارضه یا بیماری می گردد ، هنگامی که شروع به درمان و معالجه می کند ، به طور حتم به دنبال درمان آن عارضه به صورت اساسی و دائمی است، زیرا در روش های موقت احتمال بدتر شدن و بازگشت هر عارضه بسیار محتمل خواهد بود . در عارضه ی ریزش مو و طاسی سر ، بهترین و دائمی ترین روش برای مقابله با این امر ، کاشت موی مادام العمر خواهد بود .

اگرچه می توان از موهای مصنوعی به عنوان موی موردنیاز جهت کاشت استفاده نمود ، اما این نوع از کاشت دارای عدم ماندگاری و عوارض بسیاری است که نیاز به مراقبت های زیادی نیز دارد .

در روش کاشت مو طبیعی ، فولیکول های موی مورد نیاز از پشت سر فرد تهیه می شوند ، این موهای اهدایی به طور قابل قبولی پیوند می خورند و پس از مدت زمانی شروع به رشد می کنند و پس از تکمیل شدن فاز رویشی به مانند دیگر موهای سر می توان آنها را کوتاه نمود ، حالت داد و یا رنگ کرد .

کاشت موی مادام العمر با روش ترکیبی FIT و FUT

اگرچه با خارج کردن فولیکول های مو ، دیگر مویی در محل فولیکول رشد نخواهد کرد اما متخصص به شیوه ای مناسب که فرد دچار کم مویی در ناحیه اهدایی نگردد ، اقدام به برداشت فولیکول مو می کند . روش های FIT و FUT و ترکیبی از این دو روش به عنوان متداول ترین و رایج ترین روش های کاشت موی مادام العمر شناخته می شوند . در روش FIT جراحی و بخیه زدن وجود ندارد و تعداد فولیکول کمتری از ناحیه اهدایی برداشته می شود و بیشتر مناسب برای کاشت مو در نواحی کم مویی چون ابرو ، ریش و سبیل است . اما در روش FUT نوار باریکی از موهای پشت سر فرد با جراحی برداشته شده و با دقت بسیار بالایی در ناحیه ی گیرنده ی مو پیوند زده می شود . تفاوت اصلی این دو روش در برداشت و تعداد فولیکول های مو از محل بانک مو می باشد . هر یک از این روش های کاشت مو دارای مزیت هایی است که با توجه به تراکم مورد نیاز ، انتظارات فرد از کاشت و تشخیص متخصص برای فرد انجام می شود . با کاشت مو و پیوند موی طبیعی از خود فرد و ایجاد خط رویش طبیعی ، فرد از موهای مادام العمر و دائمی برخوردار خواهد شد . این موها با رشد طبیعی و منظم خود زیبایی چهره ی فرد را دو چندان می کنند و جوانی و شادابی را به فرد باز می گردانند .

کاشت موی مادام العمر در کلینیک ایران نوین

برای انجام عمل کاشت موی مادام العمر ، می توانید به کلینیک های معتبر و تخصصی پوست و مویی چون کلینیک با سابقه ی ایران نوین واقع در شهر تهران مراجعه کنید. در کلینیک مجهز ایران نوین ، کاشت موی مادام العمر با کیفیت و روش های به روز توسط متخصصین زبده و حرفه ای صورت می پذیرد . استفاده از مشاوره های رایگان این مرکز در آگاهی از نحوه ی روش کاشت مو و انتخاب متخصص با تجربه بسیار موثر خواهد بود. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X