کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی رامبد جوان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت موی رامبد جوان

جوان سازی و ایجاد چهره ای جذاب همواره در روابط کاری و اجتماعی فرد بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، در بسیاری از مشاغل چهره ی فرد در جلب اعتماد مشتریان و پیشرفت کاری بیش از مشاغل دیگر جلوه نمایی می کند . از جمله حرفه هایی که در آن جذابیت و جوانی چهره باعث پیشرفت و بهبود شرایط کاری فرد می شود ، شغل پر طرفدار بازیگری است . رامبد جوان پیش از عمل کاشت مو، با ریزش موی شدیدی مواجه بود. از این رو کاشت موی رامبد جوان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در ایران عمل جراحی بینی در بین خانم های بازیگر پرطرفدارترین عمل زیبایی می باشد ، در حالی که در بین مردان ، اقدام به عمل کاشت موی طبیعی حرف اول را می زند .

روش های رایج عمل جراحی زیبایی کاشت مو

کاشت موی طبیعی دائمی ترین روش مقابله در افراد دچار ریزش مو و طاسی سر است . در کاشت موی طبیعی ایجاد تراکم مناسب و خط رویش کاملا طبیعی در دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار ضروری است . روش های بسیاری جهت کاشت موی طبیعی وجود دارد ، روش های کاشت مو به شیوه ی FIT ، FUT و ترکیبی از FIT و FUT رایج ترین روش های کاشت دائمی مو هستند . با توجه به شرایط ، بانک موی پشت سر فرد و انتظارات او از تراکم موی کاشته شده هر یک از روش های گفته شده ، مورد استفاده می گردد.

روش FIT ، FUT یا روش ترکیبی

در روش FIT از پانچ های مخصوص به کمک قلاب ، مو از عمق پوست خارج می گردد و به جراحی و بخیه زدن نیازی نیست و شکاف ایجاد شده طی چند روز بهبود می یابد . تعداد گرافت های خارج شده در این روش نسبت به روش FUT کمتر می باشد و آسیب بیشتری به فولیکول ها هنگام خروج ریشه ی مو وارد می گردد ، لذا این روش بیشتر در مواردی چون کاشت مو در ناحیه کم وسعتی از سر ، ابرو ، مژه ، ریش و سبیل مناسب خواهد بود . در روش FUT نوار باریکی از موهای پست سر فرد با جراحی خارج شده و جای آن بخیه می گردد ، پس از جدا سازی پوست و چربی های اضافه ، فولیکول های مو تک به تک در خط رویش طراحی شده با دقت و تراکم مناسب و توسط سوزن های مخصوص با ایجاد شکاف های ریز پیوند زده می شوند . دقت و تراکم بالاتری در روش FUT نسبت به FIT حاصل می گردد و فولیکول های سالم تری نیز جهت پیوند به دست می آیند . روش ترکیبیFUT و FIT نیز نتیجه ی مطلوب تری را با توجه شرایط فرد متقاضی ایجاد می کنند .

چرا کاشت موی رامبد جوان ؟

در هر روشی که متخصص با توجه به شرایط فرد انتخاب می کند ،ایجاد تراکم مناسب و خط رویش طبیعی اصلی ترین اهداف هر عمل کاشت موی طبیعی می باشد . در میان بازیگران محبوب و نامی کشور که اقدام به کاشت مو نموده ، می توان به کاشت موی رامبد جوان اشاره کرد . این بازیگر سرشناس کشور ، با کاشت موی طبیعی توانسته بر جذابیت و جوانی چهره ی خود به طور قابل ملاحظه ای بیفزاید . خط رویش طبیعی و تراکم مناسب ایجاد شده در کاشت موی رامبد جوان در طبیعی جلوه دادن کاشت موی او بسیار موثر بوده است . به طور حتم ، دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل کاشت مو به انتخاب متخصص با تجربه در یک کلینیک مجهز با امکانات پیشرفته بستگی دارد ، زیرا کاشت مو یک عمل بسیار تخصصی و هنرمندانه است که دقت و مهارت پزشک معالج در نتیجه ی نهایی آن تاثیر بسیاری دارد . کلینیک معتبر و با سابقه ی ایران نوین از جمله بزرگترین کلینیک های تخصصی شهر تهران است که توانسته در زمینه های کاشت موی مراجعه کنندگان بسیاری رضایت بالای آنها را کسب نماید . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X