کاشت موی افراد مشهور

کاشت موی افراد مشهور

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت موی افراد مشهور

چهره فرد بعد از کاشت مو و ایجاد خط رویش طبیعی بسیار متفاوت تر از چهره او قبل از عمل کاشت خواهد بود . برای ایجاد جذابیت بیشتر ، در افراد بسیاری که به ریزش مو و طاسی مو دچار شده اند ، روش کاشت مو طبیعی بهترین و دائمی ترین روش خواهد بود  . در برخی از حرفه ها و مشاغل جذابیت چهره ی فرد در پیشرفت کاری بسیار موثر می باشد ، این افراد برای ایجاد چهره ای جذاب تر بهترین کلینیک ها را برای کاشت مو انتخاب می کنند. از این رو کاشت موی افراد مشهور همواره مورد توجه است.

کلینیک کاشت موی افراد مشهور

کاشت مو و پیوند مو به جهت کاشت ترمیمی و زیبایی صورت می پذیرد . در روش کاشت ترمیمی ، ایجاد تراکم بالاتری از مو مد نظر می باشد و در کاشت زیبایی مو در ناحیه ای که فاقد هر گونه مو می باشد ، پیوند مو صورت می پذیرد . در بازیگران سینما و تلویزیون نیز معمولا آقایان اقدام به کاشت مو می کنند ، از جمله نمونه های کاشت موی افراد مشهور ، می توان آقای شهاب حسینی را نام برد . این بازیگر محبوب کشور با کاشت مویی با خط رویش طبیعی بر جذابیت چهره ی خود به طور موثری افزوده است .

روش های مختلف کاشت مو

روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد ، در بین روش های رایج و متداول کاشت مو می توان به روش هایFIT ، FUT و روش ترکیبی FIT و FUT اشاره نمود . انتخاب هر کدام از این سه روش با توجه به بانک موی موجود در پشت سر فرد ، انتظارات او از عمل کاشت و تشخیص پزشک معالج انجام می شود . در عمل کاشت مو ،ایجاد تراکم مناسبی از مو با خط رویش طبیعی بسیار مهم است ، زیرا کاشت موی عروسکی و غیرطبیعی باعث عدم رضایت فرد از عمل کاشت مو می گردد . برای انجام عمل کاشت مو با خط رویش طبیعی ، فرد می تواند به کلینیک های معتبر و با سابقه مراجعه نماید و با انتخاب متخصص با تجربه از نحوه ی عمل کاشت آگاهی پیدا نماید و در نهایت از دستیابی به نتیجه ی مطلوب مطمئن گردد . کلینیک ایران نوین واقع در شعبه های مختلف شهر تهران ، از بزرگترین مراکز تخصصی پوست و مو می باشد که با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و با به کار گیری کادری متخصص و مجرب ، کلیه خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت به نتیجه می رساند . ایجاد بالاترین تراکم و طبیعی ترین خط رویش در کلینیک ایران نوین توسط متخصصین ماهر این مرکز با به کارگیری به روزترین روش های کم عارضه ی کاشت مو صورت می پذیرد . با کاشت مو در کلینیک ایران نوین از مزایایی چون ؛ بهبود سریع ، هزینه های مناسب و معقول ، بالاترین حد تراکم مو و طراحی علمی و بسیار طبیعی خط رویش بهره مند شوید . کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت بالای مراجعه کنندگان به کلینیک ایران نوین خود گواه بر سابقه ، اعتبار و به کارگیری متخصصین با تجربه و حرفه ای در این مرکز می باشد . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X