کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

در عمل کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان ، فولیکول مو در نواحی از صورت که رشد مو ضعیف بوده و یا وجود ندارد ، کاشته می شود . از عمل کاشت مو در صورت به منظور ایجاد زیبایی و پوشاندن جای زخم ،سوختگی ها ، آکنه و اسکار استفاده می شود .

موهای مورد نیاز جهت کاشت در ریش ، سبیل و صورت آقایان از بانک موی پشت سر فرد برداشته می شود . برداشتن موها از پشت سر ، توسط روش FIT که در آن نیازی به جراحی و بخیه نیست و تنها با ایجاد شکاف های ریز توسط پانچ های مخصوص و با بیحسی موضعی میسر خواهد بود، انجام می شود ، با روش FIT جای هیچ زخمی باقی نخواهد ماند .

در مواردی که فرد در صورت خود دارای فولیکول های موی اضافه ای چون موهای موجود بر روی گونه ها یا خارج از خط ریش و سبیل باشد، از آنها می توان جهت ایجاد تراکم مناسب در ریش و سبیل استفاده نمود .

با کاشت مو در ریش و سبیل آقایان می توان زیبایی طبیعی صورت را دو چندان کرد .

پس از پیوند خوردن و رشد طبیعی موهای کاشته شده به صورت هنری توسط متخصص مو، می توان این موهای دائمی را نیز مانند دیگر موهای ریش و سبیل اصلاح یا رنگ نمود .

شرایط کاشت ریش و سبیل آقایان

ایجاد تراکم بالا در ریش و سبیل آقایان باید با فاصله ۴ تا ۶ ماه و طی دو جلسه صورت پذیرد تا موها به قدر کافی جهت پیوند خوردن تغذیه گردند .

ایجاد تراکم مناسب در ریش و سبیل آقایان به نظر آنها بستگی دارد ، برخی پر تراکم و برخی ریش و سبیل کم تراکم را می پسندند .

یک هفته پس از عمل کاشت ، قرمزی و احساس خراشیدگی در فرد از بین می رود .

عمل کاشت مو توسط متخصص با توجه به تراکم مورد نیاز بین دو تا پنج ساعت زمان می برد که دو هفته پس از کاشت  ، موها می ریزند و  ۴ ماه پس از عمل کاشت نیز موها شروع به رشد می کنند .

هزینه کاشت ریش و سبیل در آقایان به دلیل تراکم مورد نیاز ، پزشک معالج و مدت زمان لازم برای پیوند مو متفاوت خواهد بود .

کاشت ریش و سبیل و موی صورت در آقایان با روش های نوین و کم عارضه به صورت کاملا طبیعی توسط متخصصین موی با تجربه و حرفه ای در کلینیک معتبر و با سابقه ایران نوین با هزینه معقول این عمل برای مراجعه کنندگان از سراسر کشور صورت می پذیرد .

با مراجعه ی حضوری و بهره مندی از مشاوره های رایگان این مرکز از نحوه ی کاشت مو و هزینه انجام آن توسط متخصص دلخواه خود آگاه شوید . منبع: کلینیک ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X