تجربه شخصی کاشت مو

تجربه شخصی کاشت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تجربه شخصی کاشت مو

من این پیام را به عنوان یک راه برای انتقال تجربه شخصی کاشت مو که انجام داده ام، نوشتم. دوست دارم کسانی که می خواهند در این مسیر وارد شوند را امیدوار کنم. بدون نام پزشک از تجربه شخصی ام برای شما می گویم. من ابتدا ۵ سال تحقیق کردم و سپس تصمیم گرفتم این عمل جراحی را انتخاب کنم. من همیشه مدل موهایم را طوری تنظیم می کردم که تمام سرم را پوشش دهد و طاسی آن را بپوشاند. از این که این عمل را انجام دهم یا نه، به شدت می ترسیدم؛ هرچند دیگران به من می گفتند که حق دارم. پس من تصمیم خودم را گرفتم و با بررسی های زیاد، پزشکی را برای انجام کاشت مو انتخاب کردم. ابتدا در مورد مدل مویی که برای سن و سالم مناسب بود صحبت کردیم سپس برای شروع درمان آماده شدیم.

و حالا اینجا جوابی است که خیلی ها می خواهند بداند،

آیا این عمل درد دارد؟

خب راستش این است که من نمی توانم درد را تحمل کنم و از سوزش و بیهوشی هم ترس بسیاری دارم. در واقع تجربه شخصی کاشت مو من این است که در قسمت پیشانی سوزش حس می شد اما خبر خوب این است که بعد از عمل درد و سوزشی حس نخواهید کرد. نه برش و نه حتی پیوند به گیرنده ها درد و سوزشی ایجاد نکرد و من کاملا شگفت زده و خوشحال شدم. بر اساس تجربه ی شخصی من، جراح توانست ۲۵۰۲ پیوند را جایگزین کند. او حتی به من گفت که مطمئن است من از نتایج خوشحال خواهم شد. اما حدود ۶ ماه تا یک سال زمان خواهد برد تا به نتایج واقعی عمل پیوند مو دست پیدا کنید.

آیا باز هم این عمل را انجام می دهم؟

مطمئنا بله. درد بسیار کمی که تا چند روز باید متحمل باشم در مقابل زندگی شادی که نصیبم می شود کاملا ناچیز است. نکته این جاست که در تجربه شخصی کاشت مو من قبل از عمل کاملا از ظاهر خودم ناراضی بودم و احساس افسردگی می کردم. چیزی که شما آن را عدم اعتماد به نفس می نامید. اینکه شما مردی در سن ۴۶ سالگی باشید و همه بگویند انگار که در اواخر سی سالگی به سر می برید بسیار عالی است، اما با وضع ریزش موها و طاسی سرم تا کِی می توانستم آن وضعیت را حفظ کنم؟

پیشنهاد من به شما این است که تحقیق کنید. به دنبال ویدیو های عمل جراحی پیوند مو باشید. می توانید عمل های واقعی را در این ویدیوها مشاهده کنید. دنبال کلینیک ارزان قیمت نباشید و انجام این کار را به تاخیر نیندازید.  منبع: کلینیک  تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X