کاشت موی دائمی

کاشت موی دائمی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 کاشت موی دائمی

کلمه "آلوپسیا" اصطلاح پزشکی برای ریزش مو است (پدیده ای است که بسیاری از افراد در سراسر جهان با آن مواجه هستند.) آلوپسیا به یک بیماری خاص ریزش مو اشاره ندارد؛ بلکه هر نوعی از ریزش مو، یک آلوپسی است. برای بسیاری از افراد مبتلا به آلوپسی، یک کاشت موی دائمی می تواند به بازگشت کامل موها و یا پرپشت کردن کردن آنها، کمک کند.

آلوپسی می تواند به علت عوامل ژنتیکی ایجاد شود. در حالی که آلوپسی آندروژنیک (طاسی الگوی مردانه یا زنانه)، شایع ترین شکل ریزش مو است، متخصصین پوست همچنان بسیاری از افراد مبتلا به آلوپسی های دیگر را می بینند. چندین بیماری وجود دارند که ریزش مو به عنوان یکی از علائم اولیه آنها است.

کاشت موی دائمی چیست؟

کاشت موی دائمی یک نوع جراحی است که مو را حرکت می دهد تا ناحیه هایی با موهای نازک و یا بدون مو را پر کنند. در این روش اول، جراح پوست شما را تمیز می کند و داروی بی حسی را تزریق می کند. پزشک شما یکی از دو روش را برای پیوند انتخاب خواهد کرد: جراحی نوار فولیکولی (FUSS) یا استخراج فولیکولر  (FUE).

با استفاده از FUSS، جراح یک نوار ۶ تا ۱۰ اینچی از پوست پشت سر شما را بر خواهد داشت و آن را کنار می گذارد و پوست سر را بخیه می کند. این ناحیه بلافاصله توسط موهای اطراف آن پنهان می شود.

سپس، جراح نوار پوست سر برداشته را به ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ گرافت کوچک، هر کدام با یک تار مو و یا چند تار مو، تقسیم می کند. تعداد و نوع گرافتی که دریافت می کنید بستگی به نوع مو، کیفیت، رنگ و اندازه منطقه ای که در آن پیوند دریافت می کنید، دارد. اگر روش FUE را دریافت می کنید، تیم جراح موهای پشت سر شما را خواهند تراشید.. سپس، دکتر فولیکول های مو را یکی یکی از آن خارج می کند. مراحل بعدی در هر دو روش یکسان است. جراح ابتدا بوسیله یک سوزن، در ناحیه ای که قرار است در آنجا مو کاشته شود سوراخهایی ایجاد کرده و هر گرافت یا فولیکول مو را در این سوراخ ها قرار می دهد.

کاشت موی دائمی در کلینیک تخصصی کاشت موی ایران نوین

کلینیک ایران نوین، یک کلینیک ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران است که در زمینه روش های مختلف ترمیم مو و کاشت موی دائمی ، تخصص ویژه دارد. امروز می توانید برای تعیین وقت ملاقات با ما تماس بگیرید تا بتوانید از آخرین تکنیک های پیوند مو استفاده کنید و از داشتن موهایی زیبا و طبیعی لذت ببرید. ما شما را با تجربه ای ایمن و راحت درمان خواهیم کرد. هدف ما ارائه نتایج دائمی و موهایی دائمی برای همه بیماران است.ما متعهد هستیم که هر بیمار را، با توجه به نیازهای شخصی شان به صورت جداگانه درمان کنیم. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X