کاشت مو با تراکم زیاد

کاشت مو با تراکم زیاد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو با تراکم زیاد

کاشت مو با تراکم زیاد دغدغه افراد بسیاری است. در واقع همه متقاضایان کاشت مو   و کاشت ابرو دوست دارند که حجم موی کاشته شده زیاد باشد و در واقع به اصلاح تراکم بالای کاشت مو را ترجیح میدهند.

به همین جهت تحقیقات و بررسی های بسیاری برای افزایش تراکم مو در کاشت شده است. به طوری که پیشروان و بزرگان این موضوع به نتایج بسیاری رسیدند. آن ها معتقد هستند که اگر در هنگام کاشت مو نکات مهمی را رعایت کنید میتوانید به بهترین نتیجه در کاشت مو برسید و کاشت مو با تراکم زیاد را تجربه کنید.

به همین سبب چند نکته مهمی که افراد عادی در مقام متقاضی عمل کاشت مو میتوانند  رعایت کنند را در اینجا آورده ایم تا علاوه بر شناخت و اشراف بر این قضیه بتوانند پزشک و متخصص اصلح در این کار را شناسایی کنند.

[caption id="" align="aligncenter" width="424"] کاشت مو با تراکم زیاد[/caption]

نکات مهم برای موفقیت در کاشت مو با تراکم بالا

 خیلی مهم است تا پزشک متخصص مو شکاف های کوچک ایجاد کند . در واقع شکاف ها باید تا حد امکان کوچک باشند. از پزشک معالجات بخواهید که به جای تیغ از سر سوزن استفاده کند.

  • پزشکی را انتخاب کنید که گرافت های بسیار ظریف ایجاد میکند. در واقع گرافت ها باید مانند گرافت های FITظریف و استخوانی باشند .پیشنهاد ما به شما این است که نمونه کارهای مختلف را مشاهده کنید، گرافت های FIT را در اینترنت سرچ کنید تا متوجه گفته های ما شوید.
  • تاکید کنید که عمق شکاف ها را متناسب با عمق فولیکول ها در پوست تعیین کنند. یادتان نرود که از پزشک معالجات بخواهید تا جای ممکن سعی کند شکاف های سطحی رد پوست شما ایجاد کند و از ایجاد شکافهای با عمق زیاد خودداری کند. البته این نکته را فراموش نکنید هنگامی که دارای اسکارهای هیپرتروفیک هستید، لازم است تا برای کاشت مو از شکاف های عمیق استفاده شود.
  • متخصصی را انتخاب کنید که شکاف های افقی ایجاد میکند. متخصصان به شکاف های افقی کرونال هم میگویند پس یادتان باشد که اگر شنیدید شکاف کرونال منظور در واقع همان افقی بوده است. شکاف های عمودی عمق زیادی دارند، بلعکس شکاف های افقی عمق کمتر به همین سبب بهتر است که شکاف های افقی ایجاد شود. در ضمن شکاف های افقی موجب تغییر زاویه نمیشوند و باعث میشود موی کاشته شده پر پشت تر به نظر برسد.
از متخصص خود بخواهید که از تیغ های بسیار نازک وتیز جهت ایجاد برش های سطحی استفاده کند. استفاده از تیغ تیز موجب میشود پوست بدون هیچ مقاوتی شکاف بخوردو طبعا این عمل موجب کمتر آسیب دیدن عروض و پوست میشود.
از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به : پیوند مو ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت و پزشک کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :
منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین                
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X