اشتباهات رایج در کاشت موی ناموفق

اشتباهات رایج در کاشت موی ناموفق

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اشتباهات رایج در کاشت موی ناموفق

همواره از اشتباهات رایج در کاشت موی ناموفق میتوان به موارد زیر اشاره کرد که در کاشت مو بسیار موثر میباشد.

همواره دیدگاه و انتظارات فرد از انجام یک عمل زیبایی در رضایت از نتیجه عمل بسیار تاثیرگذار و مهم می باشد ، زیرا در صورت حصول نتیجه مطلوب نیز اگر فرد انتظارات دیگری داشته باشد ، نتیجه ی حاصل برای او خوشایند نبوده و به دنبال نارضایتی و احساس نامطلوب دچار تضعیف روحیه و عواقب ناشی از آن می گردد .در این مقاله به بررسی اشتباهات رایج که منجر به کاشت موی ناموفقی شود، پرداخته می شود

تصورات نادرست که بر اساس شایعات بوده و اساس علمی ندارد و بر اثر ناآگاهی افراد ایجاد می شود ، از دلایل اصلی ایجاد اینگونه انتظارات دور از واقعیت است .

[caption id="attachment_18762" align="aligncenter" width="523"] اشتباه در کاشت مو[/caption]

چه اشتباهاتی منجر به کاشت موی ناموفق می شود؟

● در فرد دارای موهای اندکی کم پشت می توان با کاشت موی طبیعی آن را برطرف نمود :

جهت کاشت هر گرافت مو به یک فضای بسیار کوچک جهت ایجاد سوراخ پیوند نیاز هست ، اگرچه این فضا بسیار کوچک است اما باید فضای لازم برای آن وجود داشته باشد ، به همین دلیل نمی توان در هر فرد دارای کم پشتی مو ، پرپشتی مو ایجاد نمود ، لذا تا کاهش ۵۰ درصدی موها باید صبر کرد تا ریشه موهای مجاور در اثر کاهش فضای مناسب آسیب نبینند ، در صورت آسیب ندیدن موها مجاور ، به احتمال بالا ریشه موهای کاشته شده باعث ایجاد کیست مویی و جوش های چرکی خواهند نمود که در نتیجه ، نتایج حاصله از کاشت مو را نامطلوب می سازند .

کاشت موی ناموفق در افراد طاس

●  در افراد طاس جهت ایجاد تراکم مناسب در نواحی مختلف برای جلوگیری از کاشت موی ناموفق می توان هر چند جلسه لازم  است ، مو کاشته شود :

 در روش های مختلف کاشت مو ،انتقال موها از بانک موی پشت سر فرد استفاده می شود ، با این کار از تعداد موهای موجود در این ناحیه کاسته می شود به طوری که با خارج نمودن هر گرافت مو از این ناحیه ، دیگر شاهد رشد مجدد موی خارج شده نخواهیم بود ، زیرا مو به همراه ریشه ی آن خارج می شود. در صورتی که فرد پس از کاشت اولیه ، درخواست بالا بردن تراکم در ناحیه ی کاشت را داشته باشد ؛ باید بداند که از آنجا که ریزش مردانه دارای روندی رو به جلو و توقف ناپذیر است ، در آینده به کاشت مجدد مو در ناحیه ی حاضر نیز ممکن است که نیاز داشته باشد ، لذا باید با رعایت این نکته به کاشت مو در نواحی حاضر بپردازد و از ایجاد تراکم بالا و خالی نمودن بانک موی پست سر خود اجتناب نماید . همچنین برای اطلاع از نحوه کاشت مو و روش های کاشت مو در کلینیک ایران نوین می توانید یا با شماره تلفن های 22221000 تماس بگیرید یا اینکه با مراجعه به صفحه کاشت مو کلینیک ایران نوین اطلاعات بیشتری نسبت به کاشت مو کسب نمایید. همچنین برای اطلاع از روشهای کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین می توانید به صفحه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین مراجعه نمایید.   از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک می توان به موارد زیر اشاره کرد : ترمیم مو  پیوند ابرو قیمت کاشت مو پزشک کاشت مو   منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X