بهترین کاندیدای کاشت مو کیست؟

بهترین کاندیدای کاشت مو کیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 بهترین کاندیدای کاشت مو کیست؟

 کاشت مو و پیوند مو از جمله عمل های زیبایی پرطرفداری است که به علت تاثیر مو در زیبایی چهره و اعتماد بنفس فرد همواره مورد توجه افراد دچار ریزش مو و افراد کاندیدای کاشت مو بوده است .

در این عمل زیبایی ، به روش های مختلف فولیکول های مو را از بانک موی پشت سر فرد که در مقابل هورمون ریزش مقاوم هستند ، برداشته و پس از جدا سازی ناخالصی های مو ، فولیکول ها را به صورت جداگانه در محل موردنظر پیوند می زنند .

موهای پیوند زده پس از گذراندن دوره ی نقاهت و ریزش موقتی ، به مانند دیگر موها رشد طبیعی خواهند داشت به طوری که می توان آنها را کوتاه و رنگ نمود .

جهت پیوند موی طبیعی تنها می توان از موهای خود فرد استفاده نمود زیرا پیوند موهای فرد دیگر در یک شخص ریزش خواهند کرد و به اصطلاح پیوند پس زده می شود .

کاشت و پیوند مو در افرادی که قصد پرپشت  نمودن موهای کم پشت خود را دارند به خوبی جواب نمی دهد ، زیرا موهای پیوندی جهت رشد و پاسخ مثبت به پیوند نیازمند فضای کافی و تغذیه ی مناسب از پوست هستند که با کاشت موها در بین موهای کم پشت این امکان برای آنها از بین می رود  .

علاوه بر مردان ، زنان نیز به علت ریزش موهای خود ، به انجام عمل زیبایی  کاشت مو مبادرت می ورزند که روش های کاشت مو در زنان و مردان یکسان می باشد .

[caption id="attachment_18734" align="aligncenter" width="305"] کاندید کاشت مو[/caption]

اما آیا می توان عمل کاشت و پیوند مو را در افراد مختلف انجام داد ؟

بهترین کاندیدای کاشت مو چه افرادی هستند ؟

● با اینکه بیشتر متقاضیان کاشت مو ، افراد زیر ۳۰ سال هستند اما سن مناسب  کاشت مو از ۳۰ سال به بالا است ، زیرا در سنین پایین تر از ۳۰ سالگی ، هنوز ریزش مو ادامه دارد و ممکن است پس از پیوند موها به دلیل هورمون ریزش مجددا دچار ریزش گردند .

● در افراد با قطر موی زیاد شاهد پیوند موی مناسب تری از افراد با قطر موهای نازک هستیم ، زیرا قطر زیاد مو سبب پوشش و ایجاد تراکم لازمه پس از پیوند و رویش موها گردیده و پوست سر را به خوبی پوشش داده و پر پشت نشان می دهد .

● شدت طاسی در افراد مهم ترین عامل تعیین کننده ی کاندیدای کاشت مو می باشد ، زیرا افرادی که از بانک موی مناسبی برخوردار نباشند نمی توان تراکم لازمه پس از عمل را در آنها ایجاد نمود .

● افرادی که پوست سر شلی دارند ، گزینه ی مناسب عمل کاشت مو هستند زیرا در این افراد با برداشتن مو به روش های مختلف پس از بخیه زدن ، اسکار جای زخم ایجاد نخواهد شد و می توان فولیکول های بیشتری از مو را برداشت نمود ، هر چه پوست سر فرد سفت تر باشد اسکار حاصل از عمل بیشتر خواهد بود .

● افرادی که از سلامت کاملی برخوردار باشند و به بیماری هایی چون دیابت ، فشار خون بالا و بیماری های پوستی مبتلا نباشند ، کاندید مناسب عمل کاشت مو هستند که پزشک معالج با انجام آزمایش های قبل از عمل باید از صحت سلامت فرد اطمینان حاصل کند.

از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ترمیم مو  پیوند ابرو قیمت کاشت مو پزشک کاشت مو

منبع: کلینیک تخصصی  کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X