عوامل موفقیت کاشت موی طبیعی

عوامل موفقیت کاشت موی طبیعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوامل موفقیت کاشت موی طبیعی

کاشت و پیوند مو طبیعی راهکار دائمی رفع کم پشتی و طاسی سر در مردان و زنان می باشد ؛ از پیوند موی طبیعی می توان جهت ایجاد تراکم مناسب در نواحی مختلف سر ، ریش ، سبیل ، ابرو و مژه استفاده نمود . این عمل زیبایی با توجه به حساسیت ریشه ی موها و عوامل ایجاد کننده ریزش جهت انجام یک عمل پیوند موفقیت آمیز نیازمند مراقبت های دقیق و موثری از سوی پزشک و بیمار می باشد تا موفقیت کاشت موی طبیعی به طور کامل حاصل شود.

در این عمل زیبایی ، جهت کاشت مو ؛ از موهای پشت سر فرد که بانک موی فرد نامیده می شوند و در مقابل هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، استفاده می گردد .

ریزش مو اگر چه بیشتر در مردان رخ می دهد ولی در زنان نیز این عارضه رخ می دهد و کاشت مو تنها راهکار مبارزه ی دائمی با آن است .

در کاشت و پیوند مو ، پس از جداسازی فولیکول های مو از محل دهنده ، با ایجاد شکاف های ریز ، فولیکول مو با دقت بالایی در خط رویش طراحی شده از سوی متخصص پیوند زده می شود ، پس گذراندن دوره ی نقاهت و ریزش موها کاشته شده ، مجددا موها رشد کرده و می توان آنها مانند دیگر موها کوتاه و اصلاح نمود .

[caption id="attachment_18772" align="aligncenter" width="427"] موفقیت کاشت موی طبیعی[/caption]

موفقیت کاشت موی طبیعی

عوامل بسیاری در موفقیت کاشت موی طبیعی تاثیرگذار می باشند ، از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

● تشخیص درست علت ریزش مو :

پزشک با انجام آزمایشات و بررسی های لازم باید علت ریزش موی فرد را تشخیص دهد ، زیرا در صورتی که عامل ایجاد کننده ی ریزش مو متوقف نگردد ، موهای کاشته شده نیز ریزش خواهند کرد.

● انتخاب بیمار مناسب :

انجام عمل زیبایی کاشت مو بهتر است در افراد با طاسی درجه ۵ و ۶ انجام شود ، زیرا در افرادی که به کم پشتی مو دچار هستند ، به دلیل عدم فضای کافی و نیاز مو به تغذیه ی مناسب ، نمی توان عمل کاشت موی طبیعی را انجام داد .

●  رعایت اصول در برداشت فولیکول های مو :

روش های مختلفی جهت کاشت موی طبیعی وجود دارد ، در هر روش باید برداشت فولیکول های مو به گونه ای باشد که کمترین آسیب به ریشه ی موها وارد شده تا از بانک موی فرد کمتر برداشت شود و تراکم بالایی در خط رویش طراحی شده ایجاد نمود .

● طراحی خط رویش کاشت مو :

جهت ایجاد کاشت طبیعی مو ، طراحی خط رویش طبیعی بسیار تاثیرگذار بوده و منظره ی طبیعی زیبایی از کاشت مو را ایجاد خواهد نمود.

● حفظ رطوبت و دمای مناسب برای رشد و پیوند خوردن فولیکول های مو :

برای رعایت این مورد باید طبق دستورات پزشک بعد از جراحی اقدامات لازمه را به عمل آورد .

● انتخاب جراح متخصص با تجربه و ماهر در کاشت موی طبیعی :

با تحقیق و بررسی سابقه ی عمل های کاشت موی طبیعی چند جراح می توانید با توجه به هزینه ی خود ،به انتخاب یک پزشک دارای تبحر کافی اقدام نمایید .

● برای انجام عمل زیبایی کاشت مو ، به مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو معتبر و با سابقه مراجعه کنید . از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ترمیم مو  پیوند ابرو قیمت کاشت مو پزشک کاشت مو   منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X