بهترین مرکز اکستنشن مو

بهترین مرکز اکستنشن مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز اکستنشن مو

مهمترین خدمات بهترین مرکز اکستنشن مو با هدف ایجاد تراکم و بلندی دلخواه در موهای سر به روش های مختلفی انجام می شود ، اکستنشن مو در افرادی که به ریزش مو دچار شده اند و یا افراد با موهای کم پشت ، یک روش مناسب برای ایجاد تراکم مورد نیاز از مو می باشد . موهای به کار رفته در اکستنشن مو اگر به طور حرفه ای توسط مرکز اکستنشن مو معتبر لا به لای موهای طبیعی فرد اضافه گردند ، قابل تشخیص نخواهند بود و با توجه به نحوه ی مراقبت از این موهای اضافه شده ، در حدود ۳ الی ۴ ماه دوام خواهند داشت .

[caption id="attachment_20181" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

در روش ترمیمی اکستنشن مو  ، می توان از موهای طبیعی یا مصنوعی استفاده نمود که نوع طبیعی موها ، در مقایسه با نوع مصنوعی گران تر می باشد.

موهای به کار رفته در اکستنشن مو می تواند هم رنگ موهای فرد یا متفاوت از موی طبیعی  او باشد .

در روش اکستنشن مو می توان طول موها را از ۲۶ تا ۳۰۰ سانتی متر تغییر داد که طول ۲۲ سانتی متری بهترین طول موی اضافه شده خواهد بود ، زیرا هر چه طول موهای اضافه شده بلندتر باشند ، فشار ناشی از این طول موجب آسیب به پوست و موهای طبیعی فرد شده و کم پشتی موها را به دنبال خواهد داشت .

در اکستنشن مو ، موهای اضافه شده به روش هایی مانند ، اتصال حرارتی ، روش کلیپس های مخصوص و روش پیچاندن به موهای طبیعی اضافه خواهند شد .

مهمترین مراکز اکستنشن مو در تهران

در بهترین مرکز اکستنشن مو ، طول موهای اضافه شده با توجه به فشار وارد شده به  پوست سر و عدم آسیب به ریشه مو ، به موهای طبیعی فرد اضافه خواهند شد و از روش مناسب با شرایط مویی در فرد جهت اتصال موهای اضافه شده به موهای طبیعی استفاده می گردد.

در بهترین مرکز اکستنشن مو  از مواد طبیعی جهت اتصال موها استفاده می شود  ، چسب های کراتینی مورد نیاز جهت اتصال موهای اضافه شده به موهای طبیعی باید از مواد گیاهی و طبیعی ساخته شده باشند تا در صورت قرار گیری فرد در شرایط مختلف آب و هوایی ، موجب ایجاد واکنش حساسیتی در پوست فرد نگردد .

در بهترین مرکز اکستنشن مو ، متخصص با تجربه ، موهای اضافه شده را با موثرترین و با دوام ترین روش های موجود به صورت حرفه ای لا به لای موهای فرد قرار می دهد به طوری که به هنگام جمع کردن و استفاده از کلیپس نیز قابل تشخیص نخواهد بود .

در بهترین مرکز اکستنشن مو ، دریافت هزینه ی اکستنشن مو با توجه به میزان تراکم موی استفاده شده و نیز میزان دقت به کار رفته در قرار گیری موها در لا به لای موهای طبیعی فرد ، توسط متخصص و تکنسین حرفه ای تعیین می شود .

در بهترین مرکز تخصصی اکستنشن مو ؛ با بهترین روش ، از آسیب زدن به موهای طبیعی فرد جلوگیری می شود و در زمان ترمیم ، جای نصب موهای اضافه شده تغییر خواهد کرد تا موها از زیر فشار خارج شده و استراحت نمایند .
از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به : پیوند مو ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت و پزشک کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :
منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X