تخصص های لازم دکترای کاشت ابرو

تخصص های لازم دکترای کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 تخصص های لازم دکترای کاشت ابرو

هنگامی که در اثر عوامل مختلفی چون ؛ سوختگی ، بریدگی ، جای زخم ، برداشتن بیش از حد با موچین و ... موهای ابرو به صورت دائمی ریزش می کنند ، بهترین راه حل جهت تراکم لازم مو در ابرو روش کاشت ابرو خواهد بود . پزشک متخصص مو با تخصص دکترای کاشت ابرو ، با برداشتن فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند در ابرو از ناحیه ی پشت گوش فرد و با ایجاد بیحسی موضعی ، عمل زیبایی کاشت ابرو را آغاز می کند .

در این مرحله تنها فولیکول هایی که از نظر قطر و رنگ به موهای ابرو شباهت دارند ، جهت پیوند انتخاب شده و با جداسازی از ناخالصی ها و استریل نمودن فولیکول های برداشته شده ، با دقت و ظرافت بالایی این فولیکول ها در سه حالت خواب ابرو و در خط رویش طراحی شده ابرو کاشته می شوند .

عمل زیبایی کاشت ابرو ، یک عمل محدود با دوره ی نقاهت کوتاه بوده ، لذا عوارض خاصی نخواهد داشت .

دکترای کاشت ابرو چه تخصص هایی دارد؟

دکترای کاشت ابرو ، باید دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه کاشت ابرو باشند ، زیرا این عمل زیبایی نیازمند دقت و ظرافت بالایی در طی ۴ الی ۷ ساعت عمل کاشت فولیکول های پیوندی خواهد بود .

قبل از انجام عمل کاشت ابرو ، دکترای کاشت ابرو باید ، سلامت فرد را از نظر وجود بیماری ها و مصرف داروهای خاص با بررسی و آزمایشات لازم مورد ارزیابی قرار دهند.

پزشک متخصص کاشت ابرو ، باید قبل از اقدام به کاشت ابرو ، علت ریزش موی ابرو را با دقت بررسی نماید و در صورت لزوم با درمان های موضعی و دارویی به رفع عامل ریزش مو اقدام نماید ، زیرا در صورت برطرف نشدن عامل ریزش ، حتی با انجام  شدن عمل کاشت مو  این موهای پیوندی نیز ریزش خواهند کرد .

هزینه دکترای کاشت ابرو

دریافت هزینه ی عمل کاشت ابرو توسط متخصص باید با توجه به تعداد گرافت های پیوندی ، زمان انجام عمل ، ضخامت ابرو صورت پذیرد و از دریافت هزینه ی اضافی باید خودداری نماید .

مهارت و تجربه ی پزشک متخصص در عمل زیبایی کاشت مو بسیار موثر خواهد بود ، لذا متخصص کاشت ابرو باید مهارت لازم و تجربه کافی را با انجام جراحی های متعدد طی سال ها طبابت بدست آورده باشد  .

قبل از اقدام به عمل کاشت ابرو ، پزشک متخصص موظف است که طی جلسه ی مشاوره ای قبل از عمل ، مراقبت های قبل و بعد از عمل ، چگونگی روش انجام عمل و هزینه عمل را به طور کامل برای فرد متقاضی عمل کاشت ابرو تشریح نماید .

تعهد و مسئولیت عمل کاشت ابرو به طور تمام برعهده ی پزشک متخصص خواهد بود ، لذا در صورت بروز هر گونه عارضه ی احتمالی پزشک متخصص باید مسئول خواهد بود .

پزشک متخصص کاشت ابرو ، باید تا زمان حاصل شدن نتیجه ی مطلوب از عمل کاشت ابرو ، با ارائه ی توصیه ها و مراقبت های لازم و نیز ویزیت های منظم بیمار را همراهی کرده و در صورت ایجاد هر گونه عارضه ی طولانی مدت ، قابلیت دسترسی حضوری و یا تلفنی را برای بیمار ایجاد نماید . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X