روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های کاشت ابرو

روش هایکاشت ابرو با هدف ایجاد تراکم ، ضخامت مناسب و شکل دهی طبیعی و دلخواه به ابرو توسط جراح و پزشک متخصص مو در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی طی یک عمل سرپایی با بیحسی موضعی با دقت بسیار بالایی ، در طول یک جلسه ی ۴ الی ۷ ساعته انجام می شود .

[caption id="attachment_19076" align="aligncenter" width="600"] کاشت-ابرو[/caption]

برای ایجاد تراکم مورد نیاز در ابروهای کم پشت که موی آنها ریزش نموده و دیگر رشد نخواهد کرد ؛ از پیوند موی طبیعی موجود در پشت گوش فرد استفاده می گردد.

به دلیل رنگ و ضخامت مشابه موهای پشت گوش با موهای ابرو ، این موها بهترین کاندید مناسب برای کاشت در ابرو می باشند .

روش های مختلفی جهت برداشت فولیکول های مو از پشت گوش و جهت انتقال و کاشت آنها در خط طراحی شده ی رویش ابرو وجود دارد .

از جمله روش های کاشت ابرو می توان به دو روش  FIT و FUT اشاره نمود .

کاشت ابرو به روش FIT

در روش FIT، کاشت ابرو  با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام پانچ ، فولیکول های مورد نیاز مو از محل اهداء کننده برداشته می شود و پس از جداسازی  آنها از ناخالصی ها به صورت تک به تک در محل گیرنده که خط رویش طراحی شده ی ابرو می باشد ، این فولیکول توسط پانچ کاشته می شوند .

در روش FITحجم کمتری از فولیکول های مو از پشت سر فرد خارج می شود که با توجه به تعداد کم گرافت مورد نیاز جهت پیوند در مو ، می توان گفت که این روش جهت کاشت مو در ابرو مناسب تر خواهد بود  .

[caption id="" align="aligncenter" width="432"] روش های کاشت ابرو[/caption]

کاشت ابرو به روش FUT

در روش FUTمی توان تعداد گرافت بالاتری را از پشت سر فرد جدا نمود اما نیازمند به جراحی و بخیه کردن هست .

در روش FUT، نوار باریکی از موهای مورد نیاز جهت پیوند با جراحی برداشته می شود ، جای برداشت موها بخیه می گردد ، فولیکول های مناسب کاشت ، به صورت جداگانه از نوار مو برداشت می شود و تک به تک با ایجاد شکاف های ریز در محل ابرو و در خط رویش طراحی شده پیوند زده می شوند .

البته روش انتخابی جهت کاشت مو در ابرو با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک معالج صورت می پذیرد .

پس از ۹ الی ۱۲ ماه از کاشت موهای پیوندی در ابرو ، موها به طور طبیعی شروع به رشد کرده و همانند دیگر موهای ابرو نیازمند اصلاح و کوتاه شدن ، دارند .

می توان موهای پیوندی را رنگ نمود و در صورت نیاز ایجاد تراکم بیشتر در ابرو ، پس از پیوند اولیه ، در جلسات بعدی تراکم مورد نظر را ایجاد نمود .

دقت و ظرافت به کار رفته توسط پزشک طی عمل زیبایی کاشت ابرو ، عامل اصلی زیبایی و موفقیت موهای کاشته شده در ابرو خواهد بود .

سوالات متدوال درباره کاشت ابرو


1- روش های کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین چگونه است ؟
کلینیک ایران نوین کاشت ابرو را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت ابرو یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ابرو ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
2- نتیجه عمل کاشت ابرو چیست ، و چه میشود ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد. بیشتر بخوانید 
3- چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود؟
درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل . کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت ابرو و کاشت مو به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
4- هزینه و قیمت تقریبی کاشت ابرو چقدر است ؟
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد کاشت ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.. برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
5- ابروهای کاشته شده بعد از چند روز نمایان خواهند شد ؟
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت ابروها همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
6- عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟
عمل زیبایی کاشت ابرو یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
7- آیا در عمل کاشت ابرو از موهای طبیعی خودم استفاده میشود ؟
بله ، درعمل کاشت ابرو که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
8- آیا عکس یا ویدیوی خاصی درباره ابرو هست ؟
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله : آپارات فیس بوک یوتیوب و همچنین صفحه کاشت ابرو ویدئوهایی درباره کاشت ابرو وجود دارد.
9- نحوه شستشوی صورت بعد از انجام عمل کاشت ابرو به چه صورت میباشد ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از کاشت ابرو مراجعه نمایید.

10- بیش ترین افراد و دلایل کاشت ابرو در افراد

بیشترین افرادی که کاشت ابروانجام میدهند بیشتر بدلایل بیماری های ژنتیکی ، بیماری هایی از جمله سرطان، در اثر بالارفتن سن و . . که برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دلایل کاشت ابرو میتوانید به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید.
منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X