شرایط کاشت مو و پیوند مو

شرایط کاشت مو و پیوند مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

شرایط کاشت مو و پیوند مو

زیباتر نمودن چهره و داشتن موهایی با تراکم ایده آل هدف اصلی از کاشت مو و پیوند مو است . بسیاری از مردان و زنان به ریزش مو دچار هستند که این ریزش مو دارای درجات متفاوتی است که پس از امتحان نمودن مصرف داروها ، شامپوها و مکمل های گوناگون ، فرد با نتیجه نگرفتن به فکر کاشت و پیوند مو خواهد افتاد .روش های مختلفی جهت کاشت و پیوند مو وجود دارد ، برخی از این روش های مانند روش  FIT  و FUT متداول و شناخته شده اند و نتایج قابل قبولی را ایجاد می کنند و برخی روش ها هم جدید و نو ظهور بوده که با توجه به شرایط کاشت مو در فرد می توانند مورد استفاده قرار گیرند .

در روش کاشت و پیوند مو ، پس از جداسازی موهای مورد نیاز جهت کاشت از بانک موی پشت سر فرد ، این موها با دقت بالایی با ایجاد شکاف های ریزی توسط ابزار پزشکی در خط رویش مناسب و طراحی شده پیوند زده می شوند .

کاشت و پیوند مو طبیعی از دیگر روش های ترمیمی مو گران تر بوده اما در مقایسه با هزینه های کلی روش های مختلف غیردائمی که فرد سال ها آنها را امتحان نموده و به نتیجه دلخواه خود دست نیافته است ، هزینه ای معقول خواهد بود که به طور دائمی مشکل ریزش مو و طاسی در فرد را برطرف می سازد .

پس پیوند مو و رشد آنها می توان موهای کاشته را رنگ یا حالت داد ، کوتاه و اصلاح نمود ، در واقع این موها تفاوتی به موهای اصلی فرد نخواهند داشت و در صورت دقت بالا در طراحی خط رویش فرد از ظاهری کاملا طبیعی برخوردار خواهد بود .

شرایط کاشت مو و پیوند مو چیست ؟

● جهت کاشت مو طبیعی ، فرد متقاضی چه زن و چه مرد باید از سلامت جسمی مناسب برخوردار باشد ، به گونه ای که پزشک سابقه ی مصرف داروها و همچنین بیماری های او را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد .

● جهت انجام یک جراحی زیبایی پیوند مو ، فرد باید از بانک موی مناسبی برخودار باشد تا بتوان تراکم لازم و دلخواه بیمار را ایجاد نمود ، از آنجا که نمی توان از موهای فرد دیگری جهت پیوند مو استفاده نمود ، لذا نیاز هست که خود فرد از بانک مناسبی از موهای پشت و اطراف سر برخوردار باشد ، ضخامت ، بلندی و تیره گی این موهای مقاوم به هورمون ریزش در کاشت مو بسیار موثر است .

● از مهمترین شرایط کاشت مو این است که فرد متقاضی کاشت و پیوند مو باید ۲۵ سال به بالا داشته باشد ، زیرا در این سن ریزش مو کند شده و نتیجه ی حاصل از کاشت بهتر خواهد بود .

● فرد متقاضی کاشت مو ، بهتر است که در ناحیه مورد نظر دچار طاسی  درجه ۵ و ۶ باشد ، زیرا ایجاد تراکم مناسب در افرادی که موهای کم پشتی دارند به دلیل عدم کاشت زیاد مو در لابه لای موها ، رضایت بخش نیست .

● از آنجا که موهای کاشته شده به مراقبت بهداشتی و صرف زمان جهت جلوگیری از عفونت نیاز دارند ، لذا سطح اجتماعی بیمار عامل مهمی در کاشت و پیوند مو می باشد  .
از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به :
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :
منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X