ضرورت انجام مشاوره کاشت مو قبل از عمل کاشت

ضرورت انجام مشاوره کاشت مو قبل از عمل کاشت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضرورت انجام مشاوره کاشت مو قبل از عمل کاشت

اگر چه عمل کاشت و پیوند مو در زنان نیز انجام می شود ، اما به طور کلی ،عمل کاشت مو یک عمل زیبایی پرطرفدار در بین مردان سنین مختلف می باشد . در این عمل زیبایی که توسط جراح پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و پس از مشاوره کاشت مو باید صورت پذیرد ، جراح از فولیکول های موجود در بانک موی پشت سر فرد جهت ایجاد تراکم لازم در دیگر نواحی سر استفاده می کند . به دلیل برداشته شدن فولیکول های پیوندی از بانک موی خود فرد ، پیوند مو به خوبی گرفته و نتایج بسیار خوبی را ایجاد خواهد نمود .

در عمل کاشت مو با انتخاب روش مناسب ، متخصص فولیکول های سالم را از پشت سر فرد بر می دارد ، پس از جداسازی موها از ناخالصی هایی چون چربی و پوسته ی سر و استریل کردن آنها ، جراح با دقت بسیار زیادی موهای پیوندی را در خط رویش طراحی شده توسط تیم پزشکی می کارد ، این موهای پیوندی بعد از سه هفته رشد کمی خواهند داشت و در ماه سوم ریزش کرده و در ماه چهارم مجددا با رشد دائمی به حیات خود ادامه می دهند و بطوری که نتیجه ی نهایی در ماه های طولانی تر مشخص خواهند شد .

ضرورت انجام مشاوره کاشت مو

در مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی ، انجام عمل زیبایی کاشت مو با جلسات مشاوره ای قبل از انجام جراحی کاشت مو همراه خواهد بود . در این جلسات که مشاور می تواند خود پزشک معالج باشد یا فرد مسئول و آگاه دیگری ، بیمار می تواند به کسب اطلاعات و آگاهی های لازمی در مورد عمل همچون  نحوه ی انجام عمل ، میزان تراکم لازم ، هزینه ی عمل ، مراقبت های قبل و بعد از عمل ، نحوه ی استحمام و شست و شو و ... را بدست آورد.

مشاوره کاشت مو  با پاسخ های شفاف و ساده ی خود در ایجاد دید کلی بیمار از عمل کاشت مو و نتیجه ی نهایی آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . ایجاد انتظارات واقع بینانه از تراکم مورد نظر بیمار از وظایف مشاور کاشت مو می باشد .

مشاور کاشت مو که متخصص پوست و مو نیز می باشد ، با توجه بانک موی پشت سر فرد و تراکم مناسب برای او ، به انتخاب روش متناسب با شرایط بیمار پرداخته و نحوه ی انجام عمل به روش انتخابی را برای بیمار تشریح می نماید .

جهت بهره مندی از جلسات مشاوره کاشت مو باید به مراکز و کلینیک معتبر و تخصصی کاشت مو مراجعه نمود تا بتوان با کمک مشاور کاشت مو به انتخاب پزشک کاشت مو ماهر و دارای تجربه ی کافی و نیز به برآورد واقعی هزینه های عمل دست یافت .

دانستنی های مهم قبل از کاشت مو

چه افرادی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

بطور کلی افرادی که دچار ریزش موی الگوی مردانه، آلوپسی و ریزش موی غیر قابل بازگشت هستند می توانند از روش کاشت مو برای رویش مجدد موهای خود استفاده نمایند. همانطور که می دانید از موی سر خود فرد برای انجام کاشت مو استفاده می شود اما روش های نوین کاشت مو این امکان را فراهم کرده است که بتوان درمان را برای افرادی که مبتلا به طاسی کامل هستند و بانک موی کافی ندارند انجام داد. در این افراد در شرایط خاص از انتقال موی بدن به سر استفاده می گردد.

کاشت مو

آیا کاشت مو دائمی است؟

نتایج کاشت مو به طور کلی دائمی هستند و نیاز به ترمیم و مراقبت ندارند. این موها نسبت به عوامل ریزش مو از مقاومت بالایی برخوردار هستند و فرد می تواند برای همیشه از این مشکلات رهایی یابد.

آیا موهای کاشته شده رشد می کنند؟

موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی می باشند به این شکل که مانند موی طبیعی رشد می کنند و می توان آنها را رنگ کرده و به شکل دلخواه آرایش نمود.

عوارض کاشت مو چیست؟

عوارض دائمی برای کاشت مو در صورتی که این عمل توسط متخصص و در شرایط استاندارد انجام بگیرد وجود نخواهد داشت. عوارض موقتی و کوتاه مدت مانند قرمزی و سوزش نیز بعد از مدتی خود به خود برطرف می شوند. با این حال در صورت مشاهده عوارض جدی فرد حتما باید موضوع را با پزشک مربوطه در میان بگذارد.

درد کاشت مو چقدر است؟

جراحی کاشت مو یک عمل سرپایی است و در صورت تشخیص پزشک با بی حسی موضعی انجام می گردد. اگز روش کاشت مو درست انجام شود فرد در حین عمل درد حس نخواهد کرد.
از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به :
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X