روش های کاشت مو با دستگاه

روش های کاشت مو با دستگاه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های کاشت مو با دستگاه

در روش های متداول و موفق کاشت مو مانند روش FUT ، پزشک معالج جهت برداشت مو از بانک موی فرد و کاشت آن در خط رویش طراحی شده ، از روش جراحی جهت برداشت نواری فولیکول های مو  و ایجاد شکاف های ریز توسط جراحی برای کاشت فولیکول های پیوندی استفاده می کند . امروزه روش های جدیدتری برای کاشت مو با دستگاه معرفی شده است که مورد استقبال بیماران و پزشکان قرار گرفته است.

دقت و ظرافت پزشک در حین برداشت و کاشت فولیکول های مو تعیین کننده ی موفقیت عمل زیبایی کاشت مو می باشد که در حین عمل به پزشک فشار و خستگی زیادی وارد می گردد ، از این رو احتمال خطا و آسیب به فولیکول های مو همواره وجود دارد . در روش جدید کاشت مو با دستگاه مشکلات روش های قدیمی برطرف شده است و با سرعت بالاتری می توان فرآیند کاشت مو را انجام داد .

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک SAFER

در این روش کاشت مو که نیازی به جراحی نیست ، با استفاده از مکش میکرو پانچ های دستگاه الکتروپنوماتیک  عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی به طور کاملا اتومات و سریع انجام می شود .

[caption id="attachment_19792" align="aligncenter" width="400"] کاشت مو با دستگاه[/caption]

با بیحسی موضعی  و کوتاه نمودن منطقه ی موهای بانک پشت سر فرد ، به کمک دستگاه عمل برداشت فولیکول های مو صورت می پذیرد ، سپس موهای استریل شده در دستگاه توسط پانچ های آن بدون نیاز به جراحی برای ایجاد شکاف در خط رویش طراحی شده توسط پزشک با سرعت بالایی  پانچ می گردند .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER  ، پزشک می تواند گرافت های ۱۰۰ درصد سالم را از بانک موی پشت سر فرد در کمترین زمان ممکن خارج نماید . به هنگام کاشت فولیکول ها توسط دستگاه اتومات کاشت مو ، با سرعت بالایی هر گرافت توسط  پیستون تنظیم شده ای در یک سوراخ پانچ شده قرار می گیرد .

روش کاشت مو با دستگاه اتوماتیک SAFER شبیه به روش کاشت مو به روش FIT می باشد که در آن نیز از دستگاه دستی پانچ استفاده می شود ، با این تفاوت که عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی با سرعت بالاتری بدون خستگی و خطای پزشکی و نیز با درصد بالای فولیکول های استخراج شده ی سالم صورت می پذیرد .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER ، زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو به نصف رسیده و بیمار درد کمتری را تحمل خواهد کرد .

سرعت ،دقت ، غیرتهاجمی بودن ، خونریزی کمتر، دوره ی نقاهت کوتاه تر ، مدیریت کلی اجرای تکنیک عمل ، عدم خستگی چشمی پزشک ، درد کمتر و موفقیت بالاتر از مزایای استفاده از روش کاشت مو توسط دستگاه اتوماتیک SAFER  نسبت به دیگر روش های متداول کاشت مو می باشد .

معایب و مشکلات روش کاشت موی اتوماتیک

هر روش درمانی معایب و مشکلات مختص به خود را دارد روش کاشت موی اتوماتیک نیز معایبی دارد که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت. مهمترین مشکل این دستگاه این است که امکان ضد عفونی کردن آن بعد از جلسات وجود ندارد. این ویژگی احتمال انتقال بیماری ها را افزایش داده است که فرآیند کاشت را با ریسک بیشتری همراه می سازد. همچنین اتوماتیک بودن فرآیند کاشت، احتمال آسیب رسانی به فولیکول ها و از بین رفتن برخی از آنها را افزایش می دهد. در سایر روش های کاشت مو مانند fut، fit و ... جداسازی و کاشت فولیکول ها مستقیما توسط پزشک انجام می گردد و به همین دلیل احتمال خطا در انجام عمل و آسیب رسیدن به فولیکول ها کاهش می یابد.

مزایای روش کاشت موی اتوماتیک

  • تحت بی حسی موضعی انجام می گردد
  • درد بیمار در حین عمل بسیار کم است
  • سرعت انجام عمل زیاد است
  • به پرسنل کمتری نیاز دارد

هزینه کاشت مو safer

هزینه انجام این روش به عوامل مختلفی همچون ناحیه تحت درمان، تعداد موهای کاشته شده، تعرفه های بیمارستان، تخصص پزشک و ... بستگی دارد و به همین دلیل برای برآورد دقیق هزینه ابتدا باید کلینیک مناسب را پیدا کنید. پس از مراجعه و مشاوره با پزشک میزان هزینه مشخص می گردد.
از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به :
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :
کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X