بهترین کاندیدای کاشت موی صورت چه کسانی هستند؟

بهترین کاندیدای کاشت موی صورت چه کسانی هستند؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 بهترین کاندیدای کاشت موی صورت چه کسانی هستند؟

کاندیدای کاشت موی صورت در ریش و سبیل ، مردان و در مژه و ابرو ، زنان هستند .

جهت کاشت مو در صورت ، ابتدا باید با مراجعه به پزشک متخصص مو ، به صورت تخصصی و علمی علت ریزش مو در صورت مشخص گردد و در صورت عدم پاسخ به درمان های موضعی و دارویی ، از روش کاشت مو استفاده نمود .

پزشک متخصص جهت تهیه ی فولیکول های مورد نیاز در صورت ، از بانک موی پشت سر فرد که در مقابل هورمون ریزش مقاوم هستند استفاده می کند ، جهت کاشت مو در صورت ، فولیکول های هم رنگ و هم قطر با موهای صورت جهت این کار پس از جدا سازی فولیکول ها انتخاب می شوند .

در مواردی که ریزش مو در اثر عواملی چون ؛ استرس ، حاملگی ، مشکلات تیروئیدی ، کمبود ویتامین ها ، فقر آهن و ... رخ دهد ، با از بین بردن عامل ایجاد کننده  می توان فولیکول موهای ریزش کرده را به رشد مجدد تحریک نمود .

از این رو ، عمل کاشت مو ، تنها در صورتی که عامل ریزش با تشخیص پزشک و با انجام بررسی لازم ، عامل ارثی یا همان عامل ژنتیکی تشخیص داده شود ، راه حل مناسب درمان ریزش موی صورت خواهد بود .

اما بهترین کاندیدای کاشت موی صورت چه کسانی هستند؟

افراد بالای ۳۰ سال که در صحت و سلامت کامل قرار دارند و علت ریزش موی آنها عامل ژنتیک بوده و انتظارات معقولی از نتیجه ی کاشت مو در صورت دارند ، بهترین کاندیدای کاشت موی صورت محسوب می شوند ، زیرا در سنین کمتر از ۳۰ سال ، هنوز هورمون ریزش مو متوقف نشده ، و در صورت انجام کاشت مو ، موهای کاشته شده نیز بر اثر هورمون موجود ،ریزش خواهند کرد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X