بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان به منظور ایجاد تراکم مو در نواحی ریزش کرده یا دچار طاسی ناحیه ای انجام می شود که در این عمل زیبایی می توان از فولیکول های موی خارج از خط رویش ریش و سبیل یا موهای بانک موی پشت سر فرد که در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند ، استفاده نمود . پزشک متخصص کاشت ریش و سبیل با بررسی و شناسایی علت ریزش مو و یا طاسی ناحیه ای در ریش و سبیل ، در صورت عدم پاسخ به درمان های موضعی و دارویی ، اقدام به کاشت عمل زیبایی مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان می نماید .

در این نوع از جراحی زیبایی ، تخصص و مهارت پزشک معالج در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل کاشت مو بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، زیرا مو یک بافت مرده اما بسیار حساس و ظریف می باشد که رشد مجدد آن با عمل پیوند ، نیازمند به مراقبت های ویژه ، روش های استاندارد و اصولی کاشت می باشد .

انتخاب بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

جهت انتخاب بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان ، باید با مراجعه به مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و موی معتبر از سوابق تحصیلی ؛ رشته ی تخصصی ، عمل های انجام شده ، درصد موفقیت و رضایت مراجعه کنندگان قبلی پزشک مورد نظر آگاه شد .

با بررسی عکس های قبل و بعد از عمل کاشت مو ریش و سبیل و موی صورت می توان به میزان مهارت و توانایی پزشک متخصص در امر کاشت مو پی برد ، اگر چه برخی پزشکان از عکس های روتوش شده استفاده می کنند اما درجه ی اعتبار و مهارت یک پزشک ماهر در نهایت با انجام عمل های موفق و محبوبیت میان عموم مردم به خوبی آشکار خواهد شد .

از آنجا که هیچ قانون ناظری بر معرفی پزشک از تخصص خود وجود ندارد ، لذا باید دقت گردد که پزشکان متخصص و موفق در زمینه کاشت مو ، سابقه ای بیش از ۵ سال دارند و هرگز انجام چنین عمل حساسی را به دست پزشکان کم تجربه و عمومی نسپارید .

ویژگی های بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان

بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان ، در اولین قدم با بررسی و آزمایشات لازمه ، علت ریزش و مشکلات مو را در ریش و سبیل و موی صورت آقایان مشخص خواهد کرد و در صورت عدم پاسخ به درمان های موضعی و دارویی و با مشخص شدن علت ریزش ژنتیکی ، به عمل کاشت مو که آخرین درمان ریزش مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان است ، اقدام خواهد نمود .

بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان ، روش انتخابی عمل زیبایی کاشت مو را با توجه به بانک موی فرد و تراکم مورد نیاز انتخاب خواهد کرد .

ارائه ی توصیه های مراقبتی لازم پس از کاشت ، انجام ویزیت های به موقع ، در دسترس بودن پزشک در مواقع ضروری و انجام درمان های تکمیلی احتمالی در صورت نیاز از جمله ویژگی های بهترین متخصص کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X