قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل

قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه کاشت موی صورت آقایان

هزینه کاشت ریش و سبیل آقایان با قیمت مناسب برای درخواست کنندگان بسیار حائز اهمیت میباشد.

کاشت موی صورت یک روش رایج جراحی زیبایی است که به منظور کاشت موی سر در مناطق کم موی ریش و سبیل به کار گرفته می شود. قیمت کاشت موی ریش و سبیل بستگی زیادی به روش عمل دارد. این عمل عمدتاً از طریق کاشت مو به روش FUE انجام می شود. در واقع جدیدترین روش ترمیم مو برای برداشت فولیکول های مو به منظور کاشت موی صورت، تکنیک FUE است. با روش FUE، گرافت های شامل فولیکول های مو از منطقه پشت سر به روش معمول برداشته می شود. این گرافت ها سپس در صورت فرد کاشته می شوند تا تراکم بیشتری در موی صورت پدید آید.

[caption id="attachment_20184" align="aligncenter" width="600"] قیمت کاشت ریش و سبیل[/caption]

کاشت ریش و سبیل و موی صورت آقایان از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار میان مردان در سنین مختلف می باشد ، زیرا داشتن ریش و سبیل مردانه ، در اعتماد بنفس و احساس مردانگی آنها بسیار تاثیرگذار می باشد .هنگامی که فرد در اثر عوامل مختلفی بخشی یا کل موهای نواحی ریش و سبیل خود را از دست می دهد ؛ چنانچه این ریزش با درمان های موضعی و دارویی بر طرف نگردد ، تنها راه حل برطرف نمودن کم پشتی و طاسی ناحیه ای در ریش و سبیل مردان ، عمل کاشت مو می باشد .

[caption id="" align="aligncenter" width="430"] قیمت و هزینه کاشت مو ریش و سبیل[/caption]

موهای جدید چگونه رشد می کنند؟

موهای جدید صورت مانند سایر موها به صورت طبیعی رشد می کند. این موها همانند موهای عادی سر می توانند مرتب شده، تراشیده شده یا به هر اندازه ای که مایلید بلند شوند. عمل کاشت موی صورت روشی دائمی است که تشخیص موهای کاشته شده از موهای طبیعی مشکل می باشد. پزشک جراح باید مهارت کافی را برای قرار دادن گرفت های برداشته شده در زاویه و محل مناسب داشته باشد تا کاشت موی صورت ، ریش و سبیل شما طبیعی به نظر برسد.

عمل کاشت موی صورت چگونه انجام می شود و چه نتایجی دارد؟

این عمل تحت انجام بیهوشی موضعی انجام شده و ۲ تا ۵ ساعت به طول می انجامد که بستگی به تعداد گرفت های برداشت شده دارد. در چند روز اول ممکن است پوسته های نازکی در اطراف موهای کاشته شده مشاهده شود. در روز دوم، بیمار توانایی انجام کارهای روزمره را دارد و می تواند به منزل برود. ریزش موهای کاشته شده در ۴ هفته اول طبیعی است و پس از آن در مدت ۳-۴ ماه شروع به رشد می کنند.

در عمل جراحی کاشت و پیوند مو ، یک پزشک متخصص مو که دارای سابقه و تخصص لازم در این زمینه می باشد ، با بررسی وضعیت سلامت و بانک موی پشت سر فرد ، به عمل کاشت مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان اقدام خواهد کرد .در برخی افراد که موهای وجود دارد که خارج از خط طبیعی رویش ریش و سبیل قرار دارند ، به دلیل شباهت و نزدیکی این موها با موهای ریش و سبیل می توان از آنها جهت ایجاد تراکم مناسب در ریش و سبیل استفاده نمود .

برداشت مو در عمل کاشت موی صورت به چه صورت است؟

جهت برداشت و پیوند مو از بانک موی پشت سر فرد می توان از دو روش موفق و رایج FIT وFUT استفاده نمود ، در هر دو روش با ایجاد بیحسی موضعی ، موهای مورد نیاز با روش خاصی برداشته شده ، جداسازی می شود و پس از استریل و خالص سازی به صورت تک به تک و با دقت و ظرافت بالایی با روش خاصی نیز در خط رویش طراحی شده ریش و سبیل کاشته می شود .

در فرآیند کاشت مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان ، بدون بیهوشی و تنها با کمک بیحسی موضعی متخصص قادر به انجام عمل کاشت مو می باشد .پس از حدود یکسال از عمل کاشت مو در ریش و سبیل ، نتیجه ی نهایی حاصل از تراکم مورد نیاز ، ایجاد خواهد شد .عمل کاشت مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان موجب زیبایی و جذابیت چهره ی آنان می گردد.

خطرات کاشت موی صورت چیست؟

به طور معمول کاشت موی ریش، سبیل و صورت آقایان خطرات کمی دارد و بیشتر همان خطراتی است که در زمینه کاشت مو وجود دارد. بسته به روش جراحی انتخابی توسط پزشک، خط زخم برداشت مو در روش FUT ممکن است مشخص باشد به علاوه اگر از روش FUE استفاده شود، ممکن است رنگدانه هایی به قطر ۱ میلی متر در محل برداشت مو در صورت تراشیدن مو مشخص باشد.

مراقبت های پس از کاشت

1- بیمار پس از کاشت به مدت شش روز نباید با اب تماس داشته باشد 2- یک الی دو هفته صورت خود را اصلاح نکند ، برای هر فرد این مدت زمان تغییر می کند 3- پس از مدت سه ماه می توانید نتیجه کاشت خود را ببینید و موهای ریش و سیبیل شما به صورت طبیعی رشد خواهد کرد کاشت ریش و سبیل برای چه کسانی مناسب است؟ 1-افرادی که به طور ژنتیکی ریش و سبیل آن‌ها رشد نمی‌کند. 2-افرادی که قسمتی از ریش صورت آن‌ها به دلیل جراحی یا سوختگی و ... رشد نمی‌کند. 3-افرادی که ریش کم پشت و یا قسمت خالی دارند 4-افرادی که دوست دارند ریش مرتبی داشته باشند قیمت و هزینه کاشت موی ریش و سبیل فاکتورهای زیادی در تخمین هزینه جراحی کاشت موی صورت دخیل است که تقریباً همان عوامل مؤثر در هزینه کاشت موی سر می باشد. اگر چه هزینه انجام عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، بسیار متفاوت است و به دلیل نبود قانون ناظری در تعیین هزینه عمل زیبایی کاشت مو ، با اعداد و ارقام مختلفی رو برو هستم ، اما به طور کلی هزینه کاشت ریش و سبیل  آقایان ،  با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده ، روش انتخابی جهت کاشت و دستمزد  پزشک متخصص تعیین می شود  .
از دیگر خدمات کلینیک ایران نوین در زمینه زیبایی پوست ، مو و صورت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
همچنین با مراجعه به صفحات پزشک کاشت مو ، قیمت کاشت مو میتوانید اطلاعات بیشتری نسبت به پزشک و قیمت کاشت مو داشته باشید.
منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X