سؤالات متداول درباره کاشت ریش و موی صورت آقایان

سؤالات متداول درباره کاشت ریش و موی صورت آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سؤالات متداول درباره کاشت ریش و موی صورت آقایان

عمل زیبایی کاشت ریش و موی صورت آقایان در صورتی که تنها راه حل مناسب برای ایجاد تراکم لازم ، عمل کاشت مو باشد ، انجام خواهد شد .

تشخیص مناسب بودن روش کاشت مو در آقایان زمانی صورت می گیرد که با مراجعه به یک متخصص و با بررسی و آزمایشات لازمه توسط او ، علت ریزش مو ها در ریش و صورت ، عامل ژنتیک تشخیص داده شود .

ریزش موی ریش ، سبیل و صورت آقایان در اثر عواملی مختلفی مانند ؛ استرس ، فشار کاری ، کمبود ویتامین ها و پروتئین ، فقر آهن ، اختلالات هورمونی و ... نیز رخ می دهد که در این موارد می توان با درمان های مناسب دارویی و موضعی ، مجددا فولیکول ضعیف شده ی مو را به رشد تحریک نمود .

اما در مورد عامل ژنتیک یا ارثی ریزش مو ، هیچ درمانی موثر نبوده و تنها راه حل مناسب ، عمل زیبایی کاشت مو خواهد بود.

مردانی که خواهان کاشت مو در ریش و صورت خود هستند ، می تواند با پیش آگاهی لازم در این زمینه ، نسبت به روش انجام عمل و نتیجه ی نهایی از آن دید معقولانه و مثبتی را در خود ایجاد نمایند .

مشاوره کاشت ریش و موی صورت آقایان

برای کسب اطلاعات لازم در مورد عمل کاشت مو در صورت و ریش آقایان ، می توان به قسمت سئوالات متداول سایت های معتبر پزشکی در رابطه با عمل کاشت مو مراجعه نمود .

این بخش در سایت های پزشکی جهت ایجاد پیش آگاهی لازم در بیماران و مراجعه کنندگان مایل به انجام کاشت مو توسط پزشکان و متخصصین کاشت مو طراحی شده ست .

در بخش سئوالات متداول ، ضمن دریافت پاسخ مناسب خود ، می توان از جواب سئوالات دیگر اطلاعات بیشتری کسب نمود ، همچنین در این بخش در صورت عدم مشاهده ی پاسخ مناسب به سئوال مورد نظر ، می توان سئوال خود را از متخصصان و کارشناسان این بخش به صورت جداگانه پرسید و به پاسخ مناسبی رسید .

نمونه ای از سئوالات متداول درباره کاشت ریش و موی صورت آقایان عبارتند از :

- هزینه انجام عمل کاشت مو در ریش و صورت آقایان چقدر است ؟

هزینه انجام عمل کاشت مو بستگی به تراکم مورد نظر و تعداد گرافت مورد نیاز و شرایط پوست و موی فرد دارد.

- بهترین سن کاشت مو در ریش و صورت آقایان چند سالگی است ؟

بهتر است عمل کاشت مو بعد از سن ۳۰ سالگی انجام شود. زیرا تا قبل از ۳۰ سالگی، ریزش مو در فرد ثابت نشده و ممکن است پس از کاشت مو نیز همچنان دچار ریزش مو شود. اما بعد از این سن به طور معمول ریزش مو در فرد متوقف می شود.

- به چه روش هایی اقدام به عمل کاشت مو در ریش و صورت آقایان می گردد ؟

روش های کاشت موی ریش و سبیل و موی صورت آقایان همانند روش های کاشت موی طبیعی سر هست. روش FIT بهترین نتیجه را در کاشت موی صورت آقایان دارد.

- نتیجه ی نهایی عمل کاشت مو در ریش و صورت آقایان چه زمانی مشخص می شود ؟

پس از گذشت چند ماه از کاشت مو ممکن است فرد دوباره دچار ریزش مو شود. به همین منظور نتیجه نهایی کاشت موی صورت می تواند بعد از یک سال کاملاً مشخص شود.

- چه مراقبت هایی پس از عمل کاشت مو در ریش و صورت آقایان لازم است ؟

از خاراندن و دست زدن به محل کاشت مو خودداری کنید زیرا ممکن است باعث زخم و خونریزی و عفونت شود. همچنین تا دو هفته از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین خودداری نمایید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X