ابروهای زیبا ، راز زیبایی صورت شما

ابروهای زیبا ، راز زیبایی صورت شما

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ابروهای زیبا ، راز زیبایی صورت شما

ابروهای زیبا طبیعی و پرپشت ، زیبایی صورت فرد را بسیار طبیعی جلوه می دهند ، همچنین ابروهای طبیعی وخوش فرم ، حالت و رنگ چشم ها را نیز زیباتر نشان می دهند .

در چند سال اخیر ، افراد بسیاری بخصوص خانم ها برای ایجاد نشان دادن پرپشتی در ابروی خود به روش های مختلف تاتو متوسل شده اند ، حالت مصنوعی ایجاد شده در حالت ابرو و بی روح شدن رنگ آن و نیاز به جلسات متعدد برای ترمیم تاتو باعث شده که عمل کاشت موی طبیعی در ابرو نسبت به روش تاتو  طرفداران بیشتری پیدا نماید .

کاشت ابرو برای داشتن ابروهای زیبا

در روش کاشت ابرو ، پس از پیوند خوردن فولیکول های کاشته شده ، موهای ابرو به صورت دائمی و کاملا طبیعی شروع به رشد می کنند ، بطوری که فرد پس از شروع به رشد نمودن موهای پیوندی می تواند جهت ایجاد حالت و فرم دلخواهی از ابرو ، به اصلاح ، رنگ و برداشتن موهای ابرو بپردازد .

از این رو ابروهای طبیعی حاصل شده از روش کاشت ابرو ، به طور موثری در زیبایی صورت فرد نقش مهمی را ایفا می کند .

با کاشت ابرو ، فرد برای همیشه از دغدغه ی کشیدن ابروی متناسب و موزون با ابروی دیگر رها خواهد شد .

روش کاشت ابرو زمانی لازم خواهد بود که فرد به طور ژنتیکی دارای ابروهای کم پشتی باشد یا در اثر عوامل مختلفی به ریزش موی دائمی این ناحیه دچار شده باشد .

لذا اگر فرد خواهان ابروهای زیبا ، پرپشت و  طبیعی می باشد ، باید به روش های مختلفی به تقویت ریشه ای فولیکول های موی این ناحیه از صورت بپردازد.

با تغذیه ی سالم و کامل ، کنترل استرس ، عدم برداشتن بیش از حد موی ابرو ، ماساژ دادن ریشه ی مو و ... می توان موهای ابرو را به طور قابل ملاحظه ای تقویت نمود و از داشتن ابروهای پرپشت در جهت زیباتر نمودن چهره ،  استفاده ی لازم را نمود .

با تقویت ابرو در جهت داشتن موهای طبیعی می توان زیبایی صورت را دو چندان نمود ، زیرا تناسب طبیعی اجزای صورت راز زیبایی صورت را تشکیل می دهد .

برای تقویت موهای ابرو و رفع عوارض این ناحیه  از صورت ، باید به کلینیک پوست و مو مراجعه کرد و از تجویزهای پزشک متخصص مو در جهت بهبود عوارض ابرو و تقویت آن استفاده نمود . منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X