پیوند ابرو | مزایای پیوند ابرو

پیوند ابرو | مزایای پیوند ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیوند ابرو

ابروها به چهره فرد جلوه ی انسانی می بخشند و تنها زمانی که در اثر یک عارضه شروع به ریزش می کنند ، اهمیت آنها در ظاهر فرد آشکار خواهد شد .پیوند ابرو، راه حل طبیعی و دائمی رفع کم پشتی و ریزش مو های ابرو است که بعد از مراقبت های لازم ، به طور طبیعی شروع به رشد خواهند کرد . پیوند می تواند شامل همه افراد سالمی که مشکلات لختگی یا خونریزی ندارند، شود، که با کاشت ابرو میتوان صاحب ابروهای زیبایی تری باشید.

اگر فرد به ریزش ابرو دچار گردد ، اولین قدم جهت درمان عارضه ی ریزش مو ، مراجعه به کلینیک پوست،کلینیک مو می باشد تا با بررسی های لازم، پزشک متخصص مو علت ریزش مو را تشخیص دهد و درمان های مناسب را اعمال نماید ، در بسیاری از موارد با رفع عامل ایجاد کننده ی ریزش مو که معمولا استرس ، بیماری خاص ، اختلالات هورمونی و ... می باشند ، ریزش مو درمان می گردد و تنها در مورد ریزش دائمی موی ابرو ، روش پیوند ابرو توصیه می گردد.

مزایای پیوند ابرو

از مهمترین مزایای این عمل این است که ، پس از یک مرحله ریزش موها ، رشد دائمی موها کاشت شده محقق شده و از دیگر موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نمی باشند .

پیوند ابرو

 

پیوند ابرو و نحوه پیوند زدن آن

موهای پیوندی مورد نیاز جهت کاشت ابرو ، از موهای پشت گوش فرد با روش های مختلف برداشته می شود .

از موهای برداشته شده تنها فولیکول های هم قطر و هم رنگ با ابرو جهت عمل مناسب خواهند بود .

جراح متخصص پس از خالص سازی فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته ی و چربی ، با روش انتخابی و دقت بسیار بالایی به صورت تک به تک موها را در خط رویش طراحی شده ی ابرو در سه زاویه یا همان حالت خواب ابرو می کارد .

پس از شروع به رشد نمودن این موهای پیوندی طی یک مرحله ریزش می کنند و پس از آن نتیجه ی نهایی یک سال بعد از پیوند مشخص خواهد شد و موها پیوندی همانند دیگر موهای ابرو با رشدی همسان با موهای ناحیه سر به حیات خود در خط ادامه داده و رشد می کنند .

به دلیل همسان بودن رشد موهای پیوندی با موهای سر ، این موها همواره نیازمند به اصلاح شدن و کوتاهی مرتبی دارند .

عمل پیوند با موی طبیعی زیبایی خاصی ایجاد می نماید که نسبت به روش تاتو دیگر نیاز به تمدید مجدد ندارد .

انجام عمل پیوند ابرو در کلینیک های زیبایی معتبر و تخصصی

از آنجا که عمل زیبایی پیوند یک جراحی بسیار ظریف و حساس است ، دقت و تجربه پزشک متخصص عامل اصلی موفقیت و دستیابی به نتیجه ی مطلوب در آن می باشد .

لذا برا انجام جراحی پیوند ابرو باید به مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی زیبایی،کلینیک مو مراجعه نمود و با انتخاب جراح با تجربه و دارای مهارت لازم ، موفقیت این عمل را تضمین نمود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X