چگونه به زیبایی ابرو دست یابیم

چگونه به زیبایی ابرو دست یابیم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چگونه به زیبایی ابرو دست یابیم

ابروهای پرپشت و طبیعی در زیبایی چهره نقشی مهمی را ایفا می کنند ، لذا هنگامی که موهای این ناحیه از صورت شروع به ریزش می کنند ، فرد با استرس و نگرانی زیادی شروع به درمان های مختلفی می کند . راز زیبایی ابرو را می توان در هماهنگی عوامل مختلفی دانست .

بسیاری از افراد بخصوص خانم ها با برداشتن بیش از حد موی ابرو جهت ایجاد حالت های مختلف ابرو ، باعث ریزش موهای این ناحیه می گردند ، از این رو اگر فرد خواهان ابروهای پرپشت می باشد ، نباید در امر اصلاح و رنگ نمودن مو بیش از حد افراط نماید .

باید به موهای ابرو فرصت کافی داده شود تا با رشد کامل ، فولیکول های قوی و با ضخامت مناسب ایجاد نماید .

استرس و فشار کاری را باید با ورزش و یوگا از میان برداشت ، زیرا فشارهای روحی عامل مهمی در ریزش مو محسوب می شوند .

موهای ابرو نیز مانند دیگر بافت های بدن جهت رشد و پرپشت شدن نیاز به تغذیه ی سالم و کاملی از گروه های مختلف غذایی دارند ، مصرف مقادیر کافی از پروتئین در رشد مناسب موی ابرو بسیار تعیین کننده می باشد زیرا بافت موی ابرو از پروتئین تشکیل شده است .

زیبایی ابرو با تقویت ابرو و کاشت ابرو

زیبایی ابرو ها در تناسب با دیگر اجزای صورت می باشد ، به هنگام اصلاح و کوتاهی ابرو ، باید دقت شود که متناسب با دیگر اجزای صورت حالت مناسب ابروها را ایجاد نمود .

با مالیدن روغن های طبیعی و گیاهی چون ، روغن زیتون ، نارگیل ، کرچک و بادام به ریشه ی ابروها موی این ناحیه از چهره را به طور موثری تقویت نمایید .

چنانچه به طور طبیعی ابروهای کم پشتی دارید برای ایجاد پرپشتی و شکل دهی مناسبی از ابرو ، با وسایل آرایشی مناسبی چون مداد ابرو به طور هماهنگ و زیبایی به پر کردن و آرایش ابروها بپردازید .

اگر موهای ابرو شروع به ریزش کردند ، با مراجعه به پزشک متخصص مو ، درمان های موثر در رفع ریزش مو را با دقت دنبال کنید .

به دلیل حساسیت بالای موی ابرو ، ایجاد هر گونه عارضه در این ناحیه از چهره را جدی گرفته و با درمان به موقع از به وجود آمدن مشکلات بیشتر جلوگیری کنید .

از ایجاد هر گونه خالکوبی و تاتو در ابرو باید خودداری کرد زیرا این عوامل باعث آسیب جدی به فولیکول مو شده و ریزش ریشه ای موی ابرو را ایجاد می کنند.

اگر تعداد زیادی از موهای ابرو ریزش کرده یا فرد به طور طبیعی ابروهای کم پشتی دارد ، برای ایجاد حالت مناسب و پرپشت نمودن ابروها به جای تاتو ، عمل زیبایی کاشت مو طبیعی در ابرو را انجام دهید. با انجام عمل کاشت ابرو ضمن برخورداری از ابروهای زیبا و پرپشت که کاملا طبیعی خواهند بود ، دیگر نیازی به تحمل درد ناشی از تمدید تاتوهای بی روح و مصنوعی نخواهید بود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X