با مزایای روش igrow آشنا شوید

با مزایای روش igrow آشنا شوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

با مزایای روش igrow آشنا شوید

بیشتر افراد تنها زمانی به فکر درمان جدی ریزش موی خود می افتند که تعداد بسیار زیادی از موهای خود را از دست داده باشند ، در این افراد با حاد شدن  مشکل ریزش مو ، یافتن راه حل مناسب با استرس و نگرانی شدیدی همراه خواهد بود . اما ریزش مو برای میلیون نفر اتفاق می افتد ، از این رو در این نوشتار به معرفی مزایای روش igrow که به درمان ریزش مو کمک می کند ، می پردازیم .

آگرو (igrow) ، یک کلاه بوده که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تلفیقی از لیزر کم توان پزشکی و طیف نوری ساطع شده از دیودهای نیمه رسانا موجب درمان موثر عارضه ی ریزش مو می گردد .

کلاه آگرو که مورد تایید سازمان دارو و غذا آمریکا نیز می باشد ، با افزایش فعالیت سلولی فولیکول های مو موجب افزایش ضخامت و پر پشت تر شدن موهای می شود .

مزایای روش igrow

● تقویت کننده ی فولیکول ها مو

● نتایج موثر و قابل توجه در مدت ۴ الی ۶ ماه

● ایمن و موثر : روش igrow با تکنولوژی خاص و غیرتهاجمی خود هیچگونه عوارض جانبی برای فرد نخواهد داشت .

● قابل تنظیم بودن دستگاه igrow : جهت استفاده راحت از کلاه و هدفون های آن  ،می توان آن را برای هر سایز سری تنظیم کرد .

● سبک و راحت

● کنترل دستی اتوماتیک : دستگاه آگرو پنج حالا برنامه جداگانه داشته که می توان با توجه به الگوی ریزش مو در زنان و مردان یکی از این حالت ها را انتخاب کرد .

● صرفه ی اقتصادی دستگاه igrow :

دستگاه igrow ، در مقایسه با درمان های دیگری چون کاشت مو ، داروهای موضعی و خوراکی متعدد ارزان تر و مقرون به صرفه تر است .

● پخش موزیک  : کلاه آگرو به گونه ای طراحی شده که یک پلتفرم متصل به هدفون داشته و به راحتی می توان از موسیقی مورد علاقه ی خود لذت برد .

● پوشش کامل سر : کلاه آگرو سر را کامل پوشش داده و بر نواحی مختلف و مستعد ریزش مو تمرکز دارد .

● روشی کاملا منطبق علم و فناوری : این کلاه نتیجه ی چندین دهه تحقیق و پیشرفت تکنولوژی بوده که نتیجه ی خروج مطلوب لیزر و نور LED مورد تایید شده علمی است . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X