بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو

بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو

کاشت ابرو در افرادی که به دلایل مختلفی چون بریدگی ، زخم ، سوختگی ، برداشتن بیش از حد با موچین ، شیمی درمانی و بیماری های خاص  به ریزش ابرو دچار شده اند ، در کلینیک تخصصی کاشت ابرو انجام می شود .

در روش کاشت ابرو از موهای طبیعی پشت گوش فرد که شباهت بسیاری در ضخامت و رنگ با موهای ابرو دارند ، به عنوان بانک مورد نیاز جهت پیوند مو در ابرو استفاده می گردد .

مراحل عمل زیبایی کاشت ابرو چیست؟

در عمل زیبایی کاشت ابرو ، پزشک جراح ، با روش انتخابی و متناسب با شرایط بیمار ، به برداشت فولیکول های مورد نیاز جهت پبوند اقدام می کند ، پس از برداشت فولیکول ها و جداسازی آنها از چربی و پوسته ی سر ، به صورت تک به تک و با دقت و ظرافت بالایی در خط رویش طراحی شده ، این فولیکول ها را در سه حالت خواب یا همان سه زاویه ی موجود در ابرو جهت ایجاد تراکم مناسب کاشته می شود .

[caption id="" align="aligncenter" width="539"] بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو[/caption]

این موهای پیوندی پس از رشد طی یک مرحله ریزش می کنند و پس از آن نتیجه ی نهایی رشد موها طی یکسال آینده مشخص خواهد شد .

با رشد کامل موها ، سرعت رشد موهای پیوندی همانند موهای ناحیه ی سر می باشد ، لذا به اصلاح و کوتاهی منظمی نیاز دارند .

اگر چه عمل زیبایی کاشت ابرو یک جراحی محدود می باشد اما به دلیل ظرافت و حساسیت کاشت مو ، این عمل نیازمند به جراح متخصص و با تجربه ای است که با مهارت تمام بتواند موفقیت حاصل از عمل را تضمین نماید .

بهترین کلینیک تخصصی کاشت ابرو کجاست؟

کلینیک تخصصی کاشت ابرو ، کلینیکی خواهد بود که از کادر مجرب و حرفه ای در جهت ارائه خدمات خود استفاده نماید و همواره از تجهیزات و امکانات متنوع و مدرنی برای خدمت رسانی به متقاضیان کاشت ابرو برخوردار باشد .

کلینیک تخصصی کاشت ابرو ، از پزشکان با تجربه و با سابقه ای که به انجام عمل های زیبایی بسیاری اقدام نموده اند ، استفاده می کند .

در چنین کلینیک هایی همواره جلسات مشاوره رایگان و مفیدی برای راهنمایی و اطلاع رسانی به متقاضیان عمل کاشت ابرو برگزار می گردد .

این کلینیک ها با پاسخ گویی منظم به سئوالات تلفنی متقاضیان کاشت ابرو ، از درجه ی اعتبار و شهرت بالایی برخوردار هستند .

انجام عمل زیبایی کاشت ابرو در کلینیک های تخصصی معتبر با تعیین وقت قبلی و به موقع و بدون اختلاف وقت بیمار انجام خواهد شد .
  کلینیک پوست و موی ایران نوین از جمله بهترین کلینیک ها در زمینه : کاشت ابرو کاشت مو ترمیم ابرو پیوند ابرو پزشک کاشت ابرو کمترین هزینه کاشت ابرو کلینیک مو بوده است.
منبع: کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X