مزایا کاشت ابرو ، معایب کاشت ابرو

مزایا کاشت ابرو ، معایب کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا کاشت ابرو و معایب کاشت ابرو

از مزایا و معایب کاشت ابرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.

در اثر عوامل مختلفی ممکن است که موی ابرو در افراد مختلف بخصوص خانم ها شروع به ریزش و کم پشت شدن نماید ، برداشتن بیش از حد با موچین ، سوختگی ، جراحی و ایجاد زخم در ابرو  عوامل عمده ی ریزش موی ابرو هستند . در حالی که بسیاری از بانوان از معایب کاشت ابرو نگران هستند اما باید بدانند اگر به دنبال ابروهای زیبا هستند، معایب این روش در مقایسه با روش تاتو بسیار ناچیز است.

[caption id="attachment_19076" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]

در چند سال اخیر با کم پشت شدن مو در ابرو ، تاتوی ابرو که در واقع نوعی خالکوبی در ابرو می باشد ، جهت جبران نواقص ابرو رواج بسیاری یافته است .

بسیاری از خانم ها به دلیل ناراضی بودن از شکل و حالت ابرو خود با داشتن موی کافی در این ناحیه ، روش تاتو را انتخاب می کنند اما تاتو کردن خود معایب فراوانی دارد.

معایب تاتوی ابرو

بی روح شدن رنگ تاتو پس از مدتی ، نیاز به ترمیم مجدد تاتو ، غیرطبیعی بودن آن و احتمال انتقال بیماری واگیردار به دلیل انجام آن در مراکز غیر تخصصی باعث شده تا بر تعداد طرفداران روش کاشت موی طبیعی در ابرو افزوده گردد .

جهت کاشت موی طبیعی در ابرو ، از موهای پشت گوش فرد استفاده می گردد ، زیرا این موها بیشترین شباهت را با موی ابرو دارند و از تعداد موهای خارج شده از پشت گوش تنها فولیکول خارج شده از این موها که هم رنگ وهم ضخامت با موی ابرو هستند ، مورد استفاده قرار می گیرند .

پس از برداشت فولیکول های مناسب مو از پست گوش ، ناخالصی ها از آنها جدا شده و با روش های مناسبی مانند روش کاشت FIT ، تعداد فولیکول لازم در جهت و زاویه ی مناسب در خط رویش طراحی شده ی ابرو با دقت بالایی با ایجاد منافذ بسیار ریز کاشته می شوند .

دقت و ظرافت به کار رفته در هنگام کاشت ابرو توسط پزشک متخصص مو عامل اصلی موفقیت کاشت موی طبیعی در ابرو می باشد .

[caption id="" align="aligncenter" width="591"] مزایا کاشت ابرو و معایب کاشت ابرو[/caption]

از آنجا که در این عمل بسیار ظریف و حساس از موی طبیعی خود فرد استفاده می گردد ، فولیکول های مو به خوبی پیوند خورده و پس از مدتی شروع به رشد می کنند.

عمل زیبایی کاشت ابرو نیز مانند دیگر عمل های زیبایی دارای معایب و مزایایی است :

 مزایای کاشت ابرو

■ رهایی از دغدغه ی کشیدن ابروی مناسب با مداد ابرو

■  زیبایی طبیعی ابروهای پرپشت

■ ایجاد حالت های مختلف در برداشت ابرو

■ زیبا نمودن حالت و رنگ چشم با رنگ نمودن موی ابرو

معایب کاشت ابرو

● از آنجا که فولیکول های مورد نیاز کاشت ابرو از موهای پشت گوش فرد برداشت می شوند ، این موها پس از پیوند در ابرو و شروع به رشد کردن ، به مانند موهای سر رشد زیادی خواهند داشت که برای طبیعی جلوه دادن آنها نیاز به اصلاح و کوتاهی مرتب و مداومی خواهد بود .

● هزینه بالای انجام این عمل زیبایی در مقایسه با روش های تاتوی ابرو

کلینیک کاشت ابرو،ایران نوین

همچنین کلینیک کاشت ابرو ایران نوین همواره سعی کرده در عرصه زیبایی،بهترین هدیه را به مشتریان خود عرضه کنند. کاشت مژه،بهترین کلینیک کاشت مژه،در کلینیک کاشت مژه ایران نوین

منبع: کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X